Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

Na wystawę w Opolupojechali:
[COLOR=purple][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS 9Serek)
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (Ofik)
ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI (Roma) - absolutna debiutantka
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI (Szepsi)
LOVE IS IN THE AIR AsiaczekFCI (Erka)
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI (Felka)[/B][/COLOR]

Silna ekipa, to i wyniki sa całkiem-całkiem:) I tak:
[B]Serek[/B] - dosk.1, CWC, r.CACIB
[B]Ofik [/B]- dosk.1, CWC, CACIB, BOS, [B][SIZE=5][COLOR=red]BOB, BOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
Ofik rozpoczął Interchampionat:)
[B]Roma[/B] - w.o.1, Best Baby, [SIZE=5][COLOR=red][B]BIS BABY2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE]Mała dała z siebie wszystko i zadziwiła mnie niesamowicie...Ma Romcia potencjał, oj ma!

[B]Szepsi[/B] - dosk.1, Zwyc. Młodziezy, Naj. Junior, na finałach "wyszła z grupy". Po prostu zjawiskowa w ruchu; dawno nie widzialam tak biegnącego basenji, serio....Szepsi, tak jak i niezyjąca Maśka ["], są po Żelce. Tak więc ten ruch to chyba Mamcia w genach przekazała...
Szepsi była pokazana przez [B]Madunia[/B], której pięknie dziękuję za cudny handling na ringu i na finałach:)
Dodatkowo Szepsi zakończyła Młodzieżowy Championat Polski!!! Brawo, Buszki, Brawo Szepsi!!!

[B]Erka[/B] - mimo konkurencji w katalogu, sama dzielnie broniła się w kl. championów - dosk.1, CWC, CACIB, BOS

[B]Felka [/B]- dosk.1, Naj. Weteran. Niestety na finałach nie wpadła oko sędziemu...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Asiu ja jeszcze poza tematem dziękuje za karteczkę świąteczną (tą którą wysłałaś 19go do nas doszła w piątek 29) I to po wojnie jaką uczynił Tomek w czwartek na poczcie z racji braku jak zwykle korespondencji ze związku z numerkiem (zawsze przychodzi po wystawie).

Link to comment
Share on other sites

[B]ewtos
dagaa111
gosiaja
Cienka
Figa[/B]
- dziękuję za gratulacje. Stadko rzeczywiscie się spisało:)
Dziękuję Buszce i Zuzce, że chciało im się przyjechac do Opola, pomęczyć się z psami, poczekać do końca wystawy...

[quote name='Kisses']Asiaczku, super :)
Bardzo mi było miło trochę u was pokoczować :D[/QUOTE]
Oj, tak króciutko. Ale ja to rozumiem, sama widziałaś, że czasu to u mnie za duzo nie było...

[quote name='Gioco']Gratulujemy Asiaczkom :Rose:
Jak mi się już chce na ring ale z tą moją ręką to nie wiem kiedy dotrzemy :niewiem::wallbash:[/QUOTE]
A towarzystko to kiedy i gdzie się wybierasz? Jeżeli wogóle...?

[quote name='Korenia']Asia pewnie odsypiaa ;)[/QUOTE]
Dokładnie tak było:)
Połozyłam się spać ok. 3 nad ranem. Spałam do 7.30. Spacery z psami, sniadanie psiowe i moje i potem.... znowu w łóżeczku. I tak sobie posypiałam do prawie 14-tej! Znowu spacerki, obiad psi + mój (placuszki ziemniaczane, mniam, mniam, mniam....) i siadam do kompa ciekawa fotek, które może się pojawią juz niedługo;)

[quote name='Cienka']Asiu ja jeszcze poza tematem dziękuje za karteczkę świąteczną (tą którą wysłałaś 19go do nas doszła w piątek 29) I to po wojnie jaką uczynił Tomek w czwartek na poczcie z racji braku jak zwykle korespondencji ze związku z numerkiem (zawsze przychodzi po wystawie).[/QUOTE]
Kurczę, to ta Wasza poczta rzeczywiście jakaś.... cienka i kulawa!;) Podejrzewam, że i moja CD z fotkami do kalendarza gdzieś tam się poniewierała a może i poniewiera dalej. Bo gdyby było coś nie tak z Waszym adresem, to moj (jako nadawcy) był wpisany. Więc zawsze można było odesłać...

[B]Alicja
Savannah[/B]
- dziękuję za gratulacje:)

[quote name='Savannah'][FONT=Book Antiqua]a ja jutro śmigam z Ewą i Jose do Bydgoszczy na wystawę:) szkoda że nie będzie Asiaczka...
[/FONT][/QUOTE]
Szkoda, żeśmy się nie zgadali. Bo może bym pojechała...

[quote name='kaskaSz']Od małego takie sukcesy to co będzie później? Gratuluje![/QUOTE]
Później będzie na pewno baaaardzo ciężko cos ugrać, szczególnie w juniorach...
Ale przed nami jeszcze 2 miesiące w babikach, potem 3 miesiące w pupisiach i dopiero potem juniory...:)

[B]deer_1987
lourdnes[/B]
- dziękować!

[quote name='Buszki']Muszę donieść,że Romka jest taka słodziutka jak Asia pisała :loveu:.A nawet i bardziej :loveu::loveu::loveu:.[/QUOTE]
Hahaha, Romcia ujęła Buszki:)
A ja jestem zachwycona ruchem Szepsi! Dodałabym jej tak z pół kilo, ale nie więcej niz kilo i byłoby super. Ale sposób noszenia głowy, wyciągnięcie szyi i ruch - [I]amazing[/I]:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Asiaczku, ja sama latałam strasznie, dopiero po finałach klubówki miałam luzu trochę :) Ale ale, nadrobimy![/QUOTE]
Gdzieś-kiedys - na pewno:)

[quote name='jamnicze']Gratulowałam już przez telefon ale co mi tam, jeszcze raz Asiaczku duże brawka !!!
Oczywiście dla Zuzki też :), ależ się Ofik wyrabia :) :) :)[/QUOTE]
W tym roku Ofik juz II raz jest na najwyższym pudle na BOG:) Nonono....gdyby to nie było "moje" dziecko, to bym zazdrościła;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...