Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

kilka godzin zbiera się już na deszcz i wieje porwisty wiatr, tak jest obecnie 15 km od Opola. Jak byłam z 2 h temu jeszcze w Opolu świeciło słońce, ale ... sporo pochłodniało i też się wiatr zerwał, może nie być miło :angryy:

Moze będzie odwrotnie niz przez ostatnie dni, jak w Opolu lało, u mnie na wsi było piękne słońce, może będzie odwrotnie ;) . U mnie na wsi nie pada juz równo 14 dni, licze jak maniak, bo przez to, że nie pada nowo posiana trawkę musze latać i podlewać :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=blue]Szukam transportu dla dziewczyny z psem( szczeniak) rasy siberian husky+ stolik+ odkurzacz z WARSZAWY na niedziele do OPOLA. Niech ktoś pomoże!!![SIZE=4]( jakby co to priv;) :roll: Prosze!!!)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]


Wszystko cudnie, tylko, że drugi stolik to mi się nijak do samochodu nie zmieści (a pomyśleć, że kupowałam samochód z dużym bagażnikiem.... :roll: ).
Poza tym, my jedziemy jutro....
Ale gdyby potencjalny współpasażer chciał ponegocjować to zapraszam ;-)

Link to comment
Share on other sites

No, dobrze....
Obejrzałam prognozę pogody i stwierdziłam, że weekend wolę spędzić w domu, niż siedzieć na deszczu 300 km od niego :roll:
W każdym razie, zaraz uwalam się na dywanie i zaczynam sesję przytulankową dla moich psów- będzie nam dobrze, przynajmniej mamy szansę się w ten sposób sobą nasycić.
Nie jedziemy:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Pytanie do wszystkich zainteresowanych kapilą: Czy przed każda wystawą kąpiecie swoje psy, bo ja to nie kapie ich przed wystawami, tylko kiedy jest taka potrzeba, np. była w w poprzednią sobotę, kiedy to chłopcy skąpali sie w śmierdącym jeziorze siła wyższa. A tak to nie przesadzam z tą ich czystościa radza sobie sami - od zego maja języki hihi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']kilka godzin zbiera się już na deszcz i wieje porwisty wiatr, tak jest obecnie 15 km od Opola. Jak byłam z 2 h temu jeszcze w Opolu świeciło słońce, ale ... sporo pochłodniało i też się wiatr zerwał, może nie być miło :angryy:[/quote]

No a ja mam nadzieję, że może jutro tam w Opolu popada a na niedzielę już będzie lepiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Ok :) to ja inne PILNE pytanie: czy ktoś wie czy z Opolskiego dworca PKP można dojść do "[COLOR=#005633][FONT=Verdana][B]Hala Widowiskowo-Sportowa "Okrąglak", ul. Oleska 70 i tereny przyległe" :roll: Albo czym dojechać? Pozdrawiam [/B][/FONT][/COLOR][B][SIZE=1][COLOR=#005633][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[SIZE=6][COLOR=blue][SIZE=3]PILNIE szukam transportu dla 1 osoby [U]bez[/U] psa z katowic lub sosnowca na jutrzejszą wystawe. Na początek sędziowania. Dokładam się do benzyny.[/SIZE] [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dojazd autobusem :
z przystanku przed dworcem PKP linią nr 15 - 6 przystanków. wysiadka naprzeciwko Lidla, skąd jest tylko malutki kawałeczek do Okrąglaka ;)
6 przystanków w sensie wsiadamy na dworcu i następny jest liczony jako pierwszy ;)
powodzenia wszystkim wystawiającym i startującym !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']Pytanie do wszystkich zainteresowanych kapilą: Czy przed każda wystawą kąpiecie swoje psy, bo ja to nie kapie ich przed wystawami, tylko kiedy jest taka potrzeba, np. była w w poprzednią sobotę, kiedy to chłopcy skąpali sie w śmierdącym jeziorze siła wyższa. A tak to nie przesadzam z tą ich czystościa radza sobie sami - od zego maja języki hihi:evil_lol:[/quote]
ja swoich generalnie tez nie kapie:lol: .wykapalam szczeniorke przed Grudziadzem,ale to jest syfiarz maly i w koopie sie umie uwalic...z reguly tylko czesze je:roll: .jakbym miala tak kapac co tydzien i potem suszyc przez 3 godziny kazde to bym cala dobe psy na wystawe przygotowywala:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...