Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja dziś na wp patrzyłam na pogodę i zapowiadają 12 stopni i deszcz - ponieważ nie mam jeszcze doświadczenia z wystawami letnimi a tym bardziej w deszczu -

prosze napiszcie jak to się wtedy odbywa?? czy stoimy w strugach deszczu z psami i w takich warunkach one są oceniane??

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzije ze prognozy sie nie sprawdza ale na wszelki wypadek wezcie parasolki i cos nieprzemakalnego na siebie.Jak bedzie mocna ulewa to na ten czas bedzie sedziowanie przerywane.Łatwiej osobom które bede miały klatki dla psów bo wtedy pies nie stoi cały czas na deszczu.
Ja juz przeżyłam nie jedna wystwe z psem długowłosym w strudach deszczu nie jest to przyjemne ale cóz matka natura róznie dyryguje pogodą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja glownie dlatego sobie sprawilam klatke - zeby chronila psy i przed deszczem i przed zbyt intensywnym sloncem[/quote]

cenna uwaga, ja też mam klatkę ale nie myślałam jaj brać ale teraz wezmę i tylko muszę dokupić jakis dobry pokrowiec.

Link to comment
Share on other sites

Okaząło sie, że siostra z szwagrem mnie zabiorą :) A ja mam teraz bardzo ważne pytanie... Czy ktos z Was pożczyłbym by mi psa na MP w sobotę? A powiem dokładniej, że raczej chodziłoby mi psa od wielkości amstaffa bo sedzina co bedzie sedziowac preferuje wieksze psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Aleb , ja nie straszę, tak było po prostu. My przejedziemy psa szmatką. A co mają robić ci z długim włosem.[/quote]
No tak, zgadzam się.
[SIZE=1]P.S. tak nie na temat, ale dopiero teraz zauważyłam, że jesteś z Katowic :)[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[SIZE=1][SIZE=2]Wystawa już za 3 dni[/SIZE] :cool3: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JASMIN']Hmm ja o 7.28 wysiadam na dworcu Opole Głowne. Pierwszy raz będę w ogóle w Opolu... Czy ktoś może jedzie również pociągiem i w podobnych godzinach byłby na dworcu? Moglibyśmy pójść razem bo zawsze raźniej ;)[/quote]
My będziemy albo o 7:07 albo o 8:01
Druga wersja jest bardziej prawdopodobna, więc jeśli chcesz możesz na nas zaczekać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...