Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NigdyNigdy']W Opolu polecam hotel Mercury, ale ostatnio mocno podrożał (albo ja natrafiłam kiedyś na promocję :roll: )
W tym roku zatrzymujemy sie w hotelu Piast- pierwszy raz, ale wygląda przyzwoicie i za psiulki nie każą dopłacać ([URL="http://www.hotelpiast.com.pl/"]http://www.hotelpiast.com.pl/[/URL])
Dziwnie mi się kojarzy niestety hotel, w którym mieszkaliśmy w zeszłym roku, ale nie pamiętam już jak się nazywał (polecany jest przez organizatorów)- obsługa była taka trochę.... dzika, jak za PRL'u. :-([/quote]

Kasia ja mieszkam nawet nie 5 minut od tego hotelu:)) a teraz pewnie obsluga hotelu sie boi bo wody w odrze coraz wiecej..a do hotelu niewiele brakuje. Nie przejmuj sie widokiem z okna bo remontowane sa wały.

Link to comment
Share on other sites

Termin jest do dzisiaj.i termin oplat tez do dzisiaj.Tylko prosze niezdecydowani slijcie mailem zgloszenia bo faks juz sie gotuje.na stronie odzialau jest internetowy formularz i wystarczy go wypelnic
Ok 5 kwietnia bedzie wykaz wystawcow z rasa jak wystawiaja i klasa i nazwa psa.Jezeli bedzie cos brakowalao a sie zglaszalo psa przed 31 marca bedzie mozna dosłac zgloszenie.Na dzien dzisiejszy nie przedluzamy terminu ale musimy zobaczyc ile jest zgloszonych psow i byc moze poczekamy jeszcze kilka dni.SAle o tym poinformuje jak bedzie taka decyzja.Od dzisiaj nie bedzie odbierany telefon poza godzinami pracy odziału.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. to jest chyba Opole wschodnie ( jezeli nie pokrecilam:P)..ale z tego co wiem tam pociagi to sie rzadko zatrzymuja. Najlepiej wysiasc na głownym i wziac taksówke pod okraglak- to raczej drogo nie wyniesie. Bo spacerkiem to tak moze zajac z 30 minut. Albo isc na ulice reymonta i tam wsiasć w 11 pełny rozklad MZK jest na [URL="http://www.mzkopole.pl/rozklad/index.html"]http://www.mzkopole.pl/rozklad/index.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"pentu"']Tylko prosze niezdecydowani slijcie mailem zgloszenia bo faks juz sie gotuje.na stronie odzialau jest internetowy formularz i wystarczy go wypelnic[/quote]
Pozsłałam formularz mailowy,ale skan rodowodu wrócił mi (posłany na mailowy adres Oddziału opolskiego...) - czyli rozumiem,że dzisiaj już nie posyłać faxem rodowodu + dowodu zapłaty,tylko poczekać kilka dni aż się ten zgłoszeniowy szczyt przewali?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Kasia Piast to bardzo exluzywny hotel, więc pewnie będziesz zadowolona ... no chyba, że będzie powódz i go zlaleje :shake:[/quote]

No, powiem Ci, Marto, że już mi lepiej :p

[quote name='flashka-g']Kasia ja mieszkam nawet nie 5 minut od tego hotelu:smile:) a teraz pewnie obsluga hotelu sie boi bo wody w odrze coraz wiecej..a do hotelu niewiele brakuje. Nie przejmuj sie widokiem z okna bo remontowane sa wały[/quote]

No patrz....
Nie wiedziałam, że teraz woda zagraża- u nas spokojnie w tym temacie :roll:
Chciałam nocować w "Festivalu", bo bliziutko, ale mieli wszystko full.
A "Piast" mi się spodobał właśnie dlatego, ze na wysepce, z zielenią.
No, mam nadzieje, że kajakiem nie będziemy dopływać do samochodu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']Hotele na stronie [URL="http://www.opole"]www.opole[/URL] .pl
tam sa odnosniki do hoteli a na stronach hoteli podane ceny.Mercure jest drogim hotelem ale Piast tez jest ok i Weneda tez ok.[/quote]

[URL="http://www.opole.pl"]www.opole.pl[/URL] ;)
A to właśnie poprzez te stronę szukałam hotelu :lol:
I sobie przypomniałam, że tam, gdzie obsługa była, jak w PRL'u to własnie w "Wenedzie" było :roll:

Link to comment
Share on other sites

wyslalam zgloszenie ok 21 (wiem ze tak pozno ale wkoncu znalazlam chetnego aby ze mna pojechal :lol:), tylko ze mam problem - nie chca dojsc moje maile z rodowodami i dowodem wplaty - pojemnosc konta zostala przekroczona. I co mam teraz zrobicz, czekac do poniedzialku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
No patrz....
Nie wiedziałam, że teraz woda zagraża- u nas spokojnie w tym temacie :roll:
Chciałam nocować w "Festivalu", bo bliziutko, ale mieli wszystko full.
A "Piast" mi się spodobał właśnie dlatego, ze na wysepce, z zielenią.
No, mam nadzieje, że kajakiem nie będziemy dopływać do samochodu ;)[/quote]

z zielenią?? Aby dojsc na zielen musisz przejs przez most piastowski na wały...które tym czasem sa zalane:) to jedyna zielen w tym obszarze. Ale mysle ze do tego czasu bedzie juz sucho.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']A jak jest w hotelu "Zajazd Opolski"??? bo ceny nie są jakies wysokie-a wydaje sie byc dosyc porządnie.
Daleko to od wystawy?[/quote]

Nasz słynny niedzwiednik:p Do wystawy z tamtad tylko samochodem..to bedzie jakies 15-20 minut jazdy samochodem tak na oko. Bo to juz poza Opolem jest tak naprawde, kokretnie na obrzeżach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nieszkat']wyslalam zgloszenie ok 21 (wiem ze tak pozno ale wkoncu znalazlam chetnego aby ze mna pojechal :lol:), tylko ze mam problem - nie chca dojsc moje maile z rodowodami i dowodem wplaty - pojemnosc konta zostala przekroczona. I co mam teraz zrobicz, czekac do poniedzialku ?[/quote]

mialam taki sam problem :-) ale wieczorem Opole potwierdzilo zgloszenie i dodali prosbe o kopie Ch, wyslalam i nie wrocilo :-) moze wyslij kazdy plik w osobnym mailu ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nieszkat']wyslalam zgloszenie ok 21 (wiem ze tak pozno ale wkoncu znalazlam chetnego aby ze mna pojechal :lol:), tylko ze mam problem - nie chca dojsc moje maile z rodowodami i dowodem wplaty - pojemnosc konta zostala przekroczona. I co mam teraz zrobicz, czekac do poniedzialku ?[/quote]
Prosze probowac dzisiaj wieczorem bo powinno zostac odblokowane konto bo pewnie za duzo informacji bylo z tego co wiem to papierw faksie sie skonczyl ledwo wyszlam wczoraj z odzialu a poszlo wczoraj z 4 rolki papieru faksowego.jak cos prosze wyslac to dzis jutro lub w poniedzialaek jak najwczesniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Nasz słynny niedzwiednik:p Do wystawy z tamtad tylko samochodem..to bedzie jakies 15-20 minut jazdy samochodem tak na oko. Bo to juz poza Opolem jest tak naprawde, kokretnie na obrzeżach.[/quote]
Zrobilismy wstępną rezerwacje :). A z czego niedzwiednik słynie :P?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...