Jump to content
Dogomania

Romnicki Long - wielki rajd na Suwalszczyźnie


Manu

Recommended Posts

Szykuje się super impreza dla zaprawionych w boju i posiadających większą ilość zaprzęgowców :D

*****************************************

[b]WIELKI RAJD SUWALSZCZYZNY[/b]
(400km. psim zaprzęgiem po najdzikszych i najzimniejszych rejonach Polski)
[b]„ROMINCKI LONG” – PROLOG[/b]


Zapraszam do wzięcia udziału w imprezie, jakiej w Polsce jeszcze nie było.
Wielki Rajd Suwalszczyzny, będzie miał przede wszystkim charakter wspólnej przygody uczestników.
Jeżeli posiadasz zaprzęg psów zdolnych pokonać w ciągu 7 dni 400km.,niezłomną wolę radzenia sobie z przeciwnościami, a przede wszystkim chęć sprawdzenia się i przeżycia „polarnej” przygody, to jest to impreza dla Ciebie.

Trasa rajdu przebiegać będzie przez Puszczę Romincką, Suwalski Park Krajobrazowy, Góry Sudawskie (polski biegun zimna), pogranicze polsko-litewskie, Puszczę Augustowską i doliną Rospudy wrócimy do Puszczy Rominckiej.
Plan Rajdu:
10.02.2006 (piątek)
Spotykamy się gospodarstwie agroturystycznym Beaty i Bronka Wojtkowiaków, w miejscowości Błędziszki ([url]www.ubronkow.prv.pl[/url]) na skraju Puszczy Rominckiej.
Wieczorem wspólna bania (mam na myśli taką ruską saunę) - dla zintegrowania uczestników i „lepszej zdrowotności”.
11.02.2006 (sobota) – Start rajdu.
18.02.2006 (sobota) – Zakończenie rajdu. Wspólne ognisko (pieczony baran).
Koszt dwóch noclegów i „bani” wynosi 50zł. od osoby. Pieczony baran, to prezent od gospodarzy.

Samochody, oraz wszystko co nie będzie potrzebne w trakcie rajdu, pozostawimy w gospodarstwie „U Bronków”.
Uczestnicy wiozą prowiant i wyposażenie na saniach.
Każdy uczestnik może liczyć na pomoc towarzyszy. Proszę jednak żeby realnie ocenić siły swoje i swoich psów.
Chciałbym, żeby Wielki Rajd Suwalszczyzny, był prologiem do zorganizowania w tym miejscu pierwszych w Polsce długodystansowych wyścigów psich zaprzęgów (Romincki Long)
Proszę do mnie zadzwonić w razie jakichkolwiek pytań, lub wątpliwości.

Maciej Słomiński tel. O 697 067 700 ; e-mail: [email][email protected][/email]


*****************************************

Link to comment
Share on other sites

Lepiej zgrzeszyć i żałować, czy żałować, że się nie zgrzeszyło? Niech się dzieje co chce, ale postaramy się wystartować. Ile kilometrów uda się przejechać na sześciu psach tego chyba nawet psy nie wiedzą, ale ile da radę, tyle zawalczymy...
Noclegi na śniegu, wiatr w oczy i klnięcie na wszystko, co się rusza, to jest to. W końcu po to się te futrzaki trzyma, czyż nie? Najlepsze jest to, że impreza kończy się w sobotę, a w nidzielę jest klubówka. Mi w głowie powstał totalnie hardcorowy plan :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

cholera, wstawiam tak, bo cos mi zablokowało odstepn do zaktualizowanych stron na watasze, gdzie to wysylalam.

Organizacyjnie polecałabym drugi przyszłoroczny Long, czy Begnacy Wilk Reaktywacja ;-)
Tylko z tego co wiem, z szóstką to tylko na własną odpowiedzielność. Raczej zalecana liczba piesków u Darka Morszyna BW była miminum 7 lub 8.

[img]http://husky.info.pl/long-mazury.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka']cholera, wstawiam tak, bo cos mi zablokowało odstepn do zaktualizowanych stron na watasze, gdzie to wysylalam.

Organizacyjnie polecałabym drugi przyszłoroczny Long, czy Begnacy Wilk Reaktywacja ;-)
Tylko z tego co wiem, z szóstką to tylko na własną odpowiedzielność. Raczej zalecana liczba piesków u Darka Morszyna BW była miminum 7 lub 8.

[img]http://husky.info.pl/long-mazury.jpg[/img][/quote]

Jeżeli się "połamańce" wybiorą :lol: :wink: ,to już całkiem blisko będzie do mnie.... :wink: :lol: Co Ty na to,Ewaka??? :wink: :lol: Było by fajnie.... :P :D

Link to comment
Share on other sites

[b]Połamańce, czyli dla niezorientowanych - Ewa KuśtykKuśtyk i Domin Gipsowa Pięść (to tak jakby wiódł ślepy kulawego ;-) ), będą kochana, w tych okolicach od Świąt Bozego Narodzenia aż po Sylwester, bo tradycyjnie mają własnie w Puszczy Augustowskiej, klubowe zgrupowanie treningowe :lol: :lol:, na ktore oczywiście z całym dobytkiem się wybierają [/b]
Wpadniesz? :evilbat:
ps. co z twoim GG?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaka'][b]Połamańce, czyli dla niezorientowanych - Ewa KuśtykKuśtyk i Domin Gipsowa Pięść (to tak jakby wiódł ślepy kulawego ;-) ), będą kochana, w tych okolicach od Świąt Bozego Narodzenia aż po Sylwester, bo tradycyjnie mają własnie w Puszczy Augustowskiej, klubowe zgrupowanie treningowe :lol: :lol:, na ktore oczywiście z całym dobytkiem się wybierają [/b]
Wpadniesz? :evilbat:
ps. co z twoim GG?[/quote]

Hiiiiihiiiii :lol: :wink: nie ma jak to łamagi :buzi: .Gdzie to zgrupowanie,mów mnie!!! :D Postaram się dotrzeć ...jakoś :wink: A moje gg.....noooo,działa...czasami :-? Komputer przechodzi remoncik i czasami różne dziwne rzeczy się z nim dzieją :evil: Dlatemu nie wszystko do mnie i ode mnie dociera tam gdzie trza :evil: Ale zreperuje się,a Ty i Dominik też sie remontujcie :wink: :lol: :wink: !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...