Jump to content
Dogomania

GALERIA SZCZENIAKÓW


Dag

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Giovani'][I][U]fonetycznie -[/U][/I]Zoszi ...chyba?:lol:


[SIZE=4]A może was poproszę, to coś podsuniecie???:razz: [/SIZE]
[SIZE=4]Czekam na propozycje!!!:multi: [/SIZE][/quote]

Po prostu ZOŚKA vel na początku KLUSKA

No i koniecznie [B][SIZE=4]FOTKI[/SIZE][/B] i relacje z pierwszych dni w domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun']chyba do sopotu nie pojadę bo pogoda do du..:diabloti:[/quote]

Jestem Alicja, jestem...

:mad: :mad: :mad:

jak to pewna kołobrzeska pani doktor powiedziała [I][B]pierdu pierdu[/B][/I]
[B][/B]
jak nie zobaczę Cię w Sopocie, to przyjade do tego Wrocławia i ubiję mrożonym dorszem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis']jak nie zobaczę Cię w Sopocie, to przyjade do tego Wrocławia i ubiję mrożonym dorszem :eviltong:[/QUOTE]


Ruda, weź ze sobą fotografa, bo ja chcę zobaczyć, jak Ty z mrożonym dorszem Huna ganiasz... :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dag']Ruda, weź ze sobą fotografa, bo ja chcę zobaczyć, jak Ty z mrożonym dorszem Huna ganiasz... :crazyeye:[/quote][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Marta rób foty biegającej z dorszem Lapini:multi::multi::multi:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Marta rób foty biegającej z dorszem Lapini:multi::multi::multi:[/I][/B][/quote]

oj myślę, że Marta nie odpuści sobie takiej okazji :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Hun cholero gdzie zdjęcie ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani'][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/2860/zdjcie018io2.jpg[/IMG]

Pomalutku się przyzwyczajamy;)[/quote]:loveu::loveu::loveu:[B][I]słodzinka ...a ta biała piska ;)na nosku no i fałdeczka :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich po krótkiej przerwie! Na samym początku kiedy zawitałem na dogo obiecałem że, niebawem powiem coś o sobie.
W związku z tym że już w zasadzie się poznaliśmy, a w niedługiej przyszłości spotkamy się nie raz, nie dwa to oszczędzę nudnych opowiastek i przejdę do meritum sprawy.
[U]Przede wszystkim chciałbym bardzo serdecznie podziękować,[/U] za fachową, konsekwentną i niezmiernie miłą i sympatyczną postawę hodowców. Życzył bym każdemu, przyszłemu posiadaczowi bullowatych z punktu widzenia profesjonalnego-takiej obsługi! Mnie osobiście urzekła spontaniczność, ciepło i dobre serce Państwa Ewy i Andrzeja, co w następstwie wzbudziło moje ogromne zaufanie, i jak czas pokazał słuszne!!! Ja sam nie raz już w życiu traciłem wiarę w ludzi, a po takim doświadczeniu jakie mnie spotkało wróciła do mnie moja stara prawda:NIGDY NIE MÓW NIGDY!
:loveu: :loveu: :loveu: [B][I]BARDZO DZIĘKUJĘ[/I][/B]:loveu: :loveu: :loveu:

W drugiej kolejności chciałbym podziękować Wam, Lapidłom, Chargerom, Martusi, Wejcherom, i wszystkich których tu pozałem za miłe chwile w oczekiwaniu na dogo, za życzliwe porady, i po prostu, że mile mnie przyjeliście w FAFIKOWY świat!!!Dziękuję.
Długo by się rozpisywać i linijek by zabrakło...
...kończąc, dodam, całuski dla Was wszystkich i do miłego zobaczenia.
:iloveyou: :iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose::iloveyou: :Rose: :Rose: :Rose: :iloveyou:
[B]Niech moc będzie z wami, bo Zoshi nadciąga hi hi:cool3: [/B]


....osobiście sobie też bym życzył co nieco;) , ale przede wszystkim radości z posiadania cudeńkiej pieszczochy, no i co? żeby się dobrze i zdrowo chowała!!!

Pozdrawiam serdecznie.
Sebastain.

Ps. teraz karmienie:drinka: :drinka: :drinka:
no i fotaski bo już porobiłem:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']
W drugiej kolejności chciałbym podziękować Wam, Lapidłom, Chargerom, Martusi, Wejcherom, i wszystkich których tu pozałem za miłe chwile w oczekiwaniu na dogo, za życzliwe porady, i po prostu, że mile mnie przyjeliście w FAFIKOWY świat!!!Dziękuję.
[/quote]

o mamo :oops: :oops: :oops: zawstydziłeś mnie

niech Ci sie zdrowo chowa i dalej patrzy tymi ślicznymi fafaikowymi oczętami, a nie odmówisz jej niczego...

zresztą gdybys jej czegoś odmawiał to miałbyś do czynienia z ciotką Lapisową:mad: :mad: :mad: , a daleko nie mam :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis']o mamo :oops: :oops: :oops: zawstydziłeś mnie

niech Ci sie zdrowo chowa i dalej patrzy tymi ślicznymi fafaikowymi oczętami, a nie odmówisz jej niczego...

zresztą gdybys jej czegoś odmawiał to miałbyś do czynienia z ciotką Lapisową:mad: :mad: :mad: , a daleko nie mam :mad: :mad: :mad:[/quote]


Buźka ciotka!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...