Jump to content
Dogomania

GALERIA SZCZENIAKÓW


Dag

Recommended Posts

[quote name='Marta Chmielewska']O ja, o ja, wszyscy emanują szczeniaczkami, kupa szczęścia a ja nawet nie mam blisko żeby się wkupić w łaski i pomiziać :placz:[/quote][B][I]:placz:a co ja mam powiedzieć [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='CHI']Fakt jes czego ;)
no może oprócz codzinnej pobudki 4,45... jak mały biały kolczyk wbija sie w ucho lub nos...
Chociaż trzeba przyznać, że ostatnio wkłuwa się coraz delikatniej :razz: ale dlaczego 4,45 w sobote i niedzielę też???:placz:[/quote];)[I]bo potem jeszcze możesz sie położyć :evil_lol:a zresztą wschody słońca są ostatnio bardzo malownicze :p

[SIZE=1]A boxie to mają specjalne miejsce w moim sercu:loveu:[/SIZE]
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Nie ma takiej sily ani takiego zwierza które mogłoby mnie obudzić zanim nie uznam, że pora wstać. Jakby mi takie przyszło o 4 rano... :mad: zrobiłoby to tylko raz :diabloti: Wrrrrr....
Alu, musimy coś z tym fantem zrobić, tak nie moze być, żeby się wszyscy opychali posiadaniem klusek a my nie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Nie ma takiej sily ani takiego zwierza które mogłoby mnie obudzić zanim nie uznam, że pora wstać. Jakby mi takie przyszło o 4 rano... :mad: zrobiłoby to tylko raz :diabloti: Wrrrrr....
Alu, musimy coś z tym fantem zrobić, tak nie moze być, żeby się wszyscy opychali posiadaniem klusek a my nie :mad:[/quote]:evil_lol:[I]to załatwiaj te kluski a ja do Ciebie przyjadę :p/ kurcze coś daleko:razz:/[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Zaraz się zabierzemy do miziana Girasol i oczywiście klusiochów Chargerkowych, bo już jesteśmy prawie u Hunów, jeszcze jakieś 80 km ;)[/quote]


Cholerka gdzie te zdjęcia bąbli ????????????:mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']O ja, o ja, wszyscy emanują szczeniaczkami, kupa szczęścia a ja nawet nie mam blisko żeby się wkupić w łaski i pomiziać :placz:[/quote]

do mnie przyjeżdżaj jak już Girasol będzie w domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis']musimy sie podzielić która kogo, bo ich cała banda do bicia, bo i Huny i bongobongo - [B]cholirka gdzie zdjęcia małpiszony jedne[/B] :angryy: :angryy: :angryy:[/quote][I]dawaj dzielimy się ty dołożysz Hunom , a ja Bongobongo / mamy jeszcze psy do pomocy /:mad::mad::mad:

:placz::placz::placz:jesteście bez serca , jak można tak długo czekać na foty :placz:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I]dawaj dzielimy się ty dołożysz Hunom , a ja Bongobongo / mamy jeszcze psy do pomocy /:mad::mad::mad:[/I]

[I]:placz::placz::placz:jesteście bez serca , jak można tak długo czekać na foty :placz:[/I]
[/quote]

właśnie :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Zaraz się zabierzemy do miziana Girasol i oczywiście klusiochów Chargerkowych, bo już jesteśmy prawie u Hunów, jeszcze jakieś 80 km ;)[/quote][B][I]:angryy:nosz ile można te 80 kilometrów jechać :angryy::angryy::angryy:

A może bongobongo porwali hunowe dzieci i uciokli :placz::placz::placz:
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:angryy:nosz ile można te 80 kilometrów jechać :angryy::angryy::angryy:[/I][/B]

[I][B]A może bongobongo porwali hunowe dzieci i uciokli :placz::placz::placz:[/B][/I]
[/quote]

nawet jak porwali to zdjęcia już powinny tu być :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Kto zgadnie co to?
[IMG]http://foto.onet.pl/upload/37/28/_613962_n.jpg[/IMG][/quote]
:multi::multi::multi::multi::multi:
są nie uciokli :multi::multi::multi:
Lapisowa dziewczynka:loveu::loveu::loveu:

czy ona tutaj śpiewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Kto zgadnie co to?
[IMG]http://foto.onet.pl/upload/37/28/_613962_n.jpg[/IMG][/quote]

zmieniam zdanie - ja wiem ja wiem -moja Girasol :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:


[B][SIZE=7]WIĘCEJ[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][I][B]Ja zgadłam najpierwsiejsza :multi::multi::multi:[/B][/I][/COLOR][/quote]

bo ja właśnie pisałam, że będziemy ich bić... ale jak więcej nie wsatwią to i tak będziemy nie Alicja ;)


Kasieńko i jak podoba Ci się moja córcia:loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Kto zgadnie co to?
[IMG]http://foto.onet.pl/upload/37/28/_613962_n.jpg[/IMG][/quote]


o Boże jak ja Ci zazdroszczę.................. też bym tak chciała już ją przytulić:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

ale dostałam pierd****

Link to comment
Share on other sites

ja tu umieram z tęsknoty, a oni nie dają więcej zdjęć

plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

:modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...