Jump to content
Dogomania

Niebieskooki FRODO MA SUUUPER DOMEK!!!!!!!


doddy

Recommended Posts

Hehehehe... Milka przywykła :sg168: Już się nie szczerzy na Frodziaka :jumpie: :jumpie: :jumpie: Frodo próbuje się zaprzyjaźnić z kicią, no ale jak to kicia, prychnie i się odwróci d... :lol: :lol: :lol: Jak tylko kotecka zbliży się do swojego tronu w toalecie, jest wielkie polowanie na kupę, kto pierwszy! Milka się trzęsie, żeby być pierwsza, Frodo czai a ja z łopatką stoję... KOMEDIA :cool2:
I jak tu tych matołków nie kochać? :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu druga "pancia" calej tej rozbrykanej gromadki, w imieniu Igusi dziekuje za zyczenia i vice versa:P
Z doswiadczenia (mialam 5 jamniorkow oj to dopiero sie dzialo na spacerkach:P) doradzilam polaczenie smyczy i tak teraz wychodzimy z psiurami.Sa bardzo grzeczne razem, na przemian przepuszczja sie w przejsciu i nie warcza na siebie, a Milka calyczas zacheca Frodzika do brykanka:) Frodo na spacerkach pilnuje swojego stadka i jest gotow stanac w jego obronie .
A pozatym musze go pochwalic, bardzo inteligentny jest i latwo sie uczy:):):):) Potrafi juz siad elegancko zrobic, i na gwizdanie, co prawda jescze z oporami ale zawsze :p wraca do mnie, a pani z domku tymczasowego powiedziala ze on wczesniej nie wykonywal jakichkolwiek komend<duma>
Pozdrawiam
Carol

Link to comment
Share on other sites

Dobrywieczór w imieniu Frodka, Milki, kocicy wredoty niedobroty, Iguśki i Karolinki!
Z najnowszych wiadomości na temat Fodka Smrodka... Byłysmy dziś z nim u pana doktora... Zauważyłysmy, że mały smierdzielek nam utyka na tylnią lewą łapkę:( Na łapkach tych ma ranki zabliźnione, więc to pewnie z jakieś bliskie spotkanie z niewiadomo czym:roll: ... Pan lekarz powiedział, że najprawdopodobniej bioderko mogło się wysunąć z panewki, bo pstryka troszkę. Jutro będziemy robić prześwietlenie miednicy i podjemiemy decyzję, co dalej z tym fantem zrobić... A na dokładkę, będziemy usuwać stan zapalny siusiaczka... Więc dostaniemy głupiego jaśka, żeby nie było niespodzianek w czasie tych zabiegów... Eh.... Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze!
Trzymajcie KCIUKASKI!!!!!!!!!!

Pozdrowionka dla maniaków dogów!!!!!!!!:oink2:

Link to comment
Share on other sites

Dziś o 17-ej będziemy walczyć z prześwietleniem miednicy i siusiaczkiem... Ufffff....... Frodek dostał spóźnionego mikołają... Piękne zielono-żółte szelki, bo obróżka nie jest dla nim problemem... Ściąga ją bardzo szybciusio:roll: Nowy nabytek podkreśla kolor jego ocząt:p

Link to comment
Share on other sites

Frodek mial zrobione zdjecie i wyszlo ze w wyniku starego urazu kosc nie jest prawidlowo umiejcowiona w stawie i dlatego kuleje. Niestety nie ma mozliwosci by kosc byla spowrotem we wlascimym miejscu bo staw jest juz nieodwracalnie zniszczony.bedzie mial operacje, ktora spowoduje ze nie bedzie go bolalo i nie bedzie juz kulal. Wyprostujemy Frodziaka! Będzie dobrze :cool1: Z siusiaczka zostały usunięte grudki i dostał maść...
Ufff.... Zabieg najprawdopodobniej zostanie zrobiony za dwa tygodnie. Dość kosztowna impreza, ale co sie nie robi... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nowe szelki mu podpasowały... Dumnie się w nich pręży i wygina, pokazując jaki to on śliczny w nich jest :cool1: :cool1: :cool1: :multi:
Na łapkę utyka. No jak wiadomo uwielbia biegać, po dłuższym bieganku, kuleje bardziej, więc mamy mu-niestety-ograniczyć ruch. Drugi psiak, Mila zostanie oddana pod opieke mojej mamie ( olaboga, mam nadzieję, że jej nie utuczy prze trzy tygodnie:lol: ), gdyż młodziak Frodziak ma mieć ciszę i spokój po operaji. Ehhh... Ciężko będzie, ale człowiek nie jest taki, żeby sobie nie poradził:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

no tak, faktycznie, jak ograniczyc bieganie psu, ktory nie chodzi na spacerze, tylko BIEGNIE TRUCHTEM? ;) trudne zadanie przed wami! dajcie znac kiedy operacja, co mowil wet, czy dlugo sie po tym dochodzi do siebie? pomysl z odseparowaniem psow od siebie bardzo dobry, nie wytrzymalyby, tylko by sie pokotlowaly i nieszczescie gotowe... ale milka i mama beda w stresie, rozumiem, skads to znam... jednak BEDZIE DOBRZE!
blagamy, dajcie jakies foty sliczniaka, jak sie prezy w szeleczkach, plizzz!!!

a tak w ogole SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU; ZDROWEGO!:
frodusiowi, milce, kociczce, igusi i caroli! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Puszczam oczko do moich wielbicieli ;)
[img]http://img483.imageshack.us/img483/5885/315qs.jpg[/img]
W gronie przyjaciół :multi:
[img]http://img483.imageshack.us/img483/1776/411vm.jpg[/img]
Kolejna uśmiechnieta mordeczka
[img]http://img530.imageshack.us/img530/508/513wx.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][U]Wspaniale!!!!![/U] :multi: :multi: [/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][SIZE=2]to dla[/SIZE] Froda [/SIZE][SIZE=2]i jego nowych [/SIZE][SIZE=5]Przyjaciol :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE]
Moniu - dzieki wielkie!! :)
zaba 14 - tez chetnie skorzystam ;)

na tych 2 pierwszych zdjeciach chyba mu goraco, prawda?
a na pozostalych - usmiechnieta paszcza! z kolezanka Mila niby sa zupelnie inni z urody, ale teraz jakos podobni; to pewnie dlatego, ze sa jedna rodzina ;)

DZIEKUJEMY!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wstawienie fotek :lol:
Tak, na tych dwóch pierwszych zdjęciach było mu baaardzo gorąco. Byliśmy na spacerze i zajrzeliśmy do mojego kolegi. No i mu się padło pod drzwiami :cool1: A chwilke później, jak na wieczór wigilijny Frodo przemówił... DZIEKUJĘ WSZYSKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIE DO TEGO, ŻE MAM DOM I JESTEM SZCZĘŚLIWY!!! :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjęcia więc wstawiam ;)
[img]http://img384.imageshack.us/img384/9680/img29496yp.jpg[/img]

[img]http://img384.imageshack.us/img384/5052/img29517ga.jpg[/img]

[img]http://img384.imageshack.us/img384/7726/img29525gi.jpg[/img]

Śliczny pies i dostał bardzo fajną rodzinkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...