Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

[quote name='Patka']a czy ja coś mówię tez mam siniaki na rekach ale nie od takiego mądrego psa :)[/quote]

:cool3::cool3::cool3:... ty mi Patka szybko mów od czego masz te siniaki :lol:

[quote name='dogaja']I co, Dobrodzijko, makijaż na okularach? :crazyeye:[/quote]

lepiej nie, bo monitor rozwalisz :evil_lol:

[quote name='dogaja'] Lecę po Pronto:scared:[/quote]

szybciorkiem !!!!!!!!!!!!


A u nas zagrzmiało!!!!!!!!!! Lecę z Zagrajkiem żeby zdąrzyć przed burzą :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mmbbaj']
Wiecie co, mam ręce w siniakach. Zagrajek nauczył się, że jeśli chce wyjść na dwór, przychodzi do mnie, łapie za rękę i prowadzi do drzwi wyjściowych, a następnie cofamy się do łazienki bo przecież trzeba założyć buty :evil_lol: Kiedy zobaczył, że to działa, w ten sam sposób przyprowadza mnie sobie do dużego pokoju w celu zabawy lub po prostu chce żebyśmy wszyscy byli razem. Nawet zdarza się, że kiedy Marek z nim wychodzi, Zagrajek cofa się, łaps mnie za rękę i ciągnie żebym poszła razem z nimi (to nie działa :evil_lol:). Wygląda przy tym prześmiesznie :lol:[/quote]

:lol::lol::lol:
Bystrzacha! :thumbs: Tylko po kim on to ma? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']
A u nas zagrzmiało!!!!!!!!!! Lecę z Zagrajkiem żeby zdąrzyć przed burzą :multi:[/quote]

Tralalala, nie zdążysz, bo już leje :eviltong:
Ja wróciłam z Sonią tuż przed deszczem :lol:
U nas też grzmi :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']raczej od kogo :razz: zerknij do galerii gr III szczyli :) podrosniete toto, ale zawsze jeszcze szczyl ...[/quote]

Patka, ja coś takiego czuja miałam, że... ;) Mogłaś dać linka :mad:, ale leeeeecę tam :lol:

[quote name='Behemot']Tralalala, nie zdążysz, bo już leje :eviltong:
Ja wróciłam z Sonią tuż przed deszczem :lol:
U nas też grzmi :multi::multi::multi:[/quote]

Zdążyłam!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:

[quote name='Behemot']E tam, bez sensu, już słońce wychodzi :cool1: A [B]miałam nadzieję, że Małgosia i Niuń zmokną :cool1:[/quote]
[/B]
Podła :placz:

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[SIZE=3][B]Patuś czemu jeszcze nie ma blogaska? :zly7:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb:Widziałam Patki szczeniorka :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[SIZE=3][/SIZE][/quote]

Nie skacz tak, łeb mi pęka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Cześć Gosiu ..... wpadłam pomilczeć :evil_lol:
trenuje razem z Magą :evil_lol:[/quote]

a milcz sobie :p

[quote name='Behemot']Nie skacz tak, łeb mi pęka :shake:[/quote]

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[quote name='Patka']:buzi: no i wyszło szydło raczej szczyl z worka :razz:[/quote]

Patka, ja wiedziałam, że tak będzie i nie mogło być inaczej :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']U mnie padało. przez 15 minut. Akurat jak wracałam ze spaceru. Wcześniej było piękne słońce :cool1:[/quote]

Bo dmuchnęłam je na chwilę w twoją stronę, ale musiałam zabrać, bo zmarzłam. Sorry. Polecam szaliki. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']Bo dmuchnęłam je na chwilę w twoją stronę, ale musiałam zabrać, bo zmarzłam. Sorry. Polecam szaliki. :razz:[/quote]

Serdecznie Ci dziękuję, Alienie :cool1: Zmarzłam, jak wszyscy diabli :diabloti:
Małgosiu, oddmuchnęłam chmury nad Ochotę :diabloti: U mnie znowu słońce (ale po co mi słońce, skoro już w domu jestem? :cool1:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Serdecznie Ci dziękuję, Alienie :cool1: Zmarzłam, jak wszyscy diabli :diabloti:
Małgosiu, oddmuchnęłam chmury nad Ochotę :diabloti: U mnie znowu słońce (ale po co mi słońce, skoro już w domu jestem? :cool1:)[/quote]
idz na spacer :diabloti: wyschniesz na słońcu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/241/a9ff11f481714d12.jpg[/IMG][/URL][/quote]


Gosiu , one przyfrunęły te chmury w Twoje prawe rogi .
Górny i dolnY ! :mad:

I teraz Zagraja głowa będzie eeee ... bolała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']U mnie padało. przez 15 minut. Akurat jak wracałam ze spaceru. Wcześniej było piękne słońce :cool1:[/quote]

U mnie padało, po południu przez 5 minut, też zmokliśmy, zgodnie z twoim życzeniem :p

[quote name='HankaRupczewska']Gosiu , one przyfrunęły te chmury w [B]Twoje prawe rogi [/B].
Górny i dolnY ! :mad: [/quote]

że niby co chcesz przez to powiedzieć? :roll:

[quote name='Gosiek']cześć Małgosiu

u mnie też takie gołębie mają gniazdo w ogrodzie ;)[/quote]

Witaj Gosiu :multi:, a ja wczoraj o tobie myślałam, jesteś lekka na wspomnienie :lol: A te gołębie są śliczne :loveu:


Witam wszystkich w ten piękny, słoneczny poranek. I tych co mówią i tych co milczą :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']myslałaś o mnie? [/quote]

Naprawdę myślałam :loveu:

[quote name='Gosiek'] Gosiu- wybieracie sie na slub do Kasieńki? Moze sie wreszcie poznamy :cool3:[/quote]

Ja się wybieram :lol: Zagraj jeszcze na tak długo sam nie zostanie w domu ;) Cieszę się, że się poznamy w realu :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/241/a9ff11f481714d12.jpg[/IMG][/URL][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu::loveu:jaki niewinny wzrok......cudo

Fajnie macie ...pójdziecie sobie z Naszą Kasieńka w dniu dla niej tak ważnym ....proszę od nas dać ogromnego buziaczka:p
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]

Fajnie macie ...[COLOR=Black]p[/COLOR][COLOR=Black]ójdziecie sobie z Naszą Kasieńka[/COLOR][/B][B] w dniu dla niej tak ważnym ...
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

W tym dniu, dla niej tak ważnym, to ona raczej nie z nami sobie pójdzie :evil_lol:, cześć Alu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...