Jump to content
Dogomania

Trzyłapek Pirat 3 lata po wypadku czekał na szczęście... Nareszcie ma dom!!


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super że Olafek znalazł dom:laola: oby lepszy niz poprzedni. Poprzedni d...l zwrócił go tylko dlatego że nie szczekał i jeszcze miał pretensje że zjadł mu worek karmy. Na takich ludzi to nawet kul szkoda :angryy: No ale trzeba sie cieszyc ze juz ma nowy domek i lepsza opiekę.
a co do Piracia to szkoda łobuziaka. On jest na prawde słoneczkiem :loveu: tylko ma mało szczescia. Ale trzeba wierzy że los mu sie odmieni. Ten piesek juz dosc wycierpiał. Osobiście to ja bym go widziała przy boku faceta i nie pisze tak dlatego że miał ochote na Olafka ;) Ten typ tak ma :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jest [URL="http://rapidshare.de/files/12410129/Pirat.doc.html"]plakacik[/URL], ale oceń czy taki może być, bo to mój pierwszy. I jak chcesz to dopisz tam swój numer telefonu, a jak nie chcesz to skasuj tekst "telefon kontaktowy -" I jakby coś było źle to popraw.

Link to comment
Share on other sites

Albo i nie trzeba, juz mam - moja "wiedza" mnie szokuje :lol:

[B]Mam powiedziec szczerze co sądze o plakacie?? [COLOR="Red"]Jest śliczny, jakby go Pirat zobaczył, to z pewnością zaszczekałby z radości[/COLOR][/B]

:buzi: [B][U][COLOR="Red"]LIMONKA - DZIEKUJĘ[/COLOR][/U][/B] :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...