Jump to content
Dogomania

Żywienie chińczyka


miniaga

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem, czy były takie duże, bo ja zawsze kupuję, to małe opakowanie, na moje oko 200g, ale mogę się mylić. U nas w jednym miejscu jest chyba 5 lecznic, salony fryzjerskie, sklepy, a nawet hurtownia z witaminkami, karmą itp i właśnie sklep, co ma produkty RC i Eukanuby. Zajadę i sprawdzę. Jak chcesz, to mi podaj numer telefonu na pw, to Ci wyślę smsem ceny :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam wszystkich! :) Daję mojemu grzywkowi Royala dla dorosłych do 10 kg (vet size). Staram się dawać tyle, ile zaleca producent, czyli ~100 g. Do tego w ciągu dnia troszkę smakołyków. Mam wrażenie, że to trochę mało dla niego (waży niecałe 7 kg, ma 2 lata). A z drugiej strony nie chcę przedobrzyć, bo nie mam doświadczenia z małymi psami (bardziej z rottweilerami ;) ).
Wystarczy mu te 100 g. royala? Nie zagłodzę mojego niuńka? ;)

Link to comment
Share on other sites

jeżeli uważasz,że jest za chudy czyli same żebra i kości czuć, nie ma lekkiej warstwy tłuszczyku na żebrach ale naprawdę delikatnej żeby żebra teżbyło czuć to daj mu więcej, a wogóle to możesz wsypawięcej i zobaczyć czy będzie zjadał każdą ilośc jaką mu wsypiesz czy ma "ogranicznik" i je tyle ile mu trzeba.Jezeli będzie jadł ciut więcej jak jest na opakowaniu ale nie będzie pochłaniał każdej ilości którą mu wsypujesz to możesz ciut więcej wsypywać a jeżeli będzie pochłanial każda ilość to niestety trzeba wydzielać bo baryłka się zrobi.Na pewno dawka z opakowania nie zagłodzisz go:lol: i jak ok. na niej wygląda to zostaw ją a jak widzisz,ze za mało to daj ciut więcej.Cięko jest doradzić jak psa się nie widzi na żywo musisz sama go wyczuć

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ilka! Do suchej chyba ma ogranicznik, albo może Royal mu za bardzo nie leży. Jak zjemy pierwsze opakowanie, spróbujemy z inną :) Liczi chętnie by jadł to co my (z pomidorami na pierwszym miejscu). Ale zdecydowaliśmy ze względu na wygodę i zbilansowanie na suchą karmę. Zobaczymy, wybadamy wszystko, w końcu znamy się tak krótko ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...