Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieki kwleszek.

co do wstawiania zdjec.

zaloz sobie serwer na www.piwko.pl. sciagnij windows commander lub total commandera. otworz ten program nacisnij ctrl+F i pozniej nowe polaczenie. w sesji wpisz co kolwiek np. zdjecia lub forum lub co tam chcesz. w nazwa hosta wpisz ftp.piwko.pl. w uzytkowniku wpisz swoj login z rejstracji a w hasle to tez to co przy rejstracji. poznije zrob sobie jakis folder ze zdjeciami, polacz sie z serwerem (przycisk nad nowe polaczenie po nacisnieciu ctrl+F). w jednym oknie bedziesz mial swoj serwer natomiast w drugim ustaw sobie tak zeby byl tam otwarty folder. nacisnij na zdjecie prawym przyciskiem myszy i przejedz po wszytskich zeby sie zaznaczyly na czerwono. chwyc za ktores i przeciagnij w okno z otwartym serwerem. jak juz sie te zdjecia przeniosa (to moze troche trwac) to wchodzisz na forum w odpowiedzi naciskasz %7Boption%7D a pomiedzy nimi np. www.kwleszek.piwko.pl/zdjecie1.jpg. i tyle.

co do okolicy. coz u mnie takich pelno. z jednego balkonu jak obroce glowe w lewo to widze tatry a jak w prawo to gorce. niedaleko sa pieniny i zalew czorsztynski. tam sa dwa zamki jeden z niedzicy drugi w czorsztynie. przez moje miast przeplywaja dwie rzeki bialy i czarny dunajec, ktore tez w moim miescie lacza sie w dunajec. pelno tu lasow, pastwisc i wszytskiego co w gorach.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za rady. Trochę to skomplikowane, ale spróbuję jutro z domu coś zamieścić. Może się uda. W pracy jeszcze coś poknocę w kompie ( coś tam trzeba instalować ) i będzie afera.

Jakoś nie wyszło mi zamieszkanie w górach. Szkoda bo i na nartach jeżdżę.

Mój Demon dość podobnie umaszczony i wgóle dość podobny i w podobnym wieku :D

Link to comment
Share on other sites

Buu.. Też chciałabym zamieścić fotki mojego malucha ale podobnie jak ktoś tu już mówił, totalny ze mnie laik informatyczny.. Założylam sobie nawet konto na zwierzaki.org ale okazało się,ze fotki znikają bo ten serwer potrzebuje rejestracji.. :( Mozecie podać adresy bezpłatnych serwerów gdzie można łatwo i szybko założyć konto które nie bedzie wymagało stałego logowania..? Z góry dziękuję.. :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu.

To dość proste nawet dla mnie. Opis zamieszczenia emblematu jest na dole strony po kliknięciu profil.

Parametry fotki dobierałem najpierw w Corelu (rozmiar i w pikselach) potem wycinałem i w point-cie wklejony obrazek zapisałem jako jpg.

Powodzenia

Może ktoś zna prostszy sposób ?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam comandera i te inne, ale nie używam:P. Najlepiej założyć sobie poczte na interii, bo tam od razu dostaje się ftp. No i można łatwo wysłac na serwer. kliknąć foldery-moje miasto-przejdź do folderu-wgraj i już :). Proste i banalne. Marta.. fotki doszły, ale zaraz śmigam do szkoły, więc wstaiwe je około 15-16. (o 15 wracam ze szkoły..)

Link to comment
Share on other sites

Super Surprise. :) Czekam z niecpierpliwością..

Aha.. Mogłabyś mi przeslać na priva (jeśli to nie problem) krok po kroku, jak totalnemu laikowi jak z tym kontem w interii? Będę wdzięczna i moze wreszcie dam rada sama zamieszczać te fotki.. :)

Dzięki wielki.. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...