Jump to content
Dogomania

IAL # 4.2005


Davie

Recommended Posts

[quote name='PARSONRK']Co byście powiedziały na małą gromadkę ze szczecina :D ( 2x silki, parsonek, owczrek i jamniok króliczy :evilbat: )

I małe pytanko: Czy będzie można poskakać z młodzieżą - nie mającą 18 miesięcy - poza konkurencja ?[/quote]

Super, zapraszamy! :jumpie: :D

Debiuty i "zerówki" stoja dla nieletnich otworem! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 652
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Davie'][quote name='PARSONRK']Co byście powiedziały na małą gromadkę ze szczecina :D ( 2x silki, parsonek, owczrek i jamniok króliczy :evilbat: )

I małe pytanko: Czy będzie można poskakać z młodzieżą - nie mającą 18 miesięcy - poza konkurencja ?[/quote]

Super, zapraszamy! :jumpie: :D

Debiuty i "zerówki" stoja dla nieletnich otworem! :lol:[/quote]

:lol: :lol: :lol: Oj kusicie, kusicie :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Wiesz jak skubana skacze ! wszystkie przeszkody robi! nawet koło! A to taka kruszynka [/quote]
Hehe jamników i innych maluszków nie należy lekceważyć. :cool1: Takie maleństwa mimo swojego,za przeproszeniem, kurduplastego wzrostu i małych nózek zapylają aż się kurzy. Właściciel musi nieźle nogi wyciągać.
Małe pieski górą!!! :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anulka']
Hehe jamników i innych maluszków nie należy lekceważyć. :cool1: Takie maleństwa mimo swojego,za przeproszeniem, kurduplastego wzrostu i małych nózek zapylają aż się kurzy. Właściciel musi nieźle nogi wyciągać.
Małe pieski górą!!! :evilbat:[/quote]
Hahaha wiem cos na ten temat :evilbat: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']czyli podsumujmy:
moge w debiutach miec w lapce smakolyk dla suczki tak? :lol: :lol: :lol:
a palisada bedzie miala kat rozwarty czy taka bardzo pionowa bedzie?co oznacza 1,7m???tyle dluga czy tyle wysoka?????jak tyle wysoka to wyzsza ode mnie:(((((((((((([/quote]

orsini masz strach , ze pies cie nie zobaczy :lol: :lol: :lol: :lol:

taka mala jestes ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']czyli podsumujmy:
moge w debiutach miec w lapce smakolyk dla suczki tak? :lol: :lol: :lol:
a palisada bedzie miala kat rozwarty czy taka bardzo pionowa bedzie?co oznacza 1,7m???tyle dluga czy tyle wysoka?????jak tyle wysoka to wyzsza ode mnie:(((((((((((([/quote]

Orsini, jesteś oficjalnie oddelegowana do przeczytania hopkowego regulaminu! :lol: :lol:
Może akurat informacje o smakołykach w ręku bedą mniej sprzyjające :sweetCyb:, ale za to dowiesz się co to znaczy, jak palisada ma 1,7 m. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Davie:((((nie mam czasu na czytanie jakis bzdur:(((((
pomogl bys kolezance:(((a nie odsylasz do diabla:(((((
zadalam 2 proste pytania:
1. czy mozna miec zarelko w rekach na debiutach ( tego w regulaminie pewnie nie ma bo sami pisaliscie ze debiuty to nowosc)
2. palisada-co to oznacza 1,7m i JAKI bedzie miala kat czy ostry czy rozwarty dla qrdupelkow
Badz mily i uczynny i odpowiedz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anulka'][quote]Wiesz jak skubana skacze ! wszystkie przeszkody robi! nawet koło! A to taka kruszynka [/quote]
Hehe jamników i innych maluszków nie należy lekceważyć. :cool1: Takie maleństwa mimo swojego,za przeproszeniem, kurduplastego wzrostu i małych nózek zapylają aż się kurzy. Właściciel musi nieźle nogi wyciągać.
Małe pieski górą!!! :evilbat:[/quote]

Wiem cos o tym :lol: :lol: :lol:

[b]Davie,[/b]

Jesli choc troszke uda nam sie poskakac u Was wczesniej, to tez piszemy sie na zawody :D Oczywiscie w absolutnych DEBIUTACH! :D

[size=1]BTW z Markiem juz przygotowujemy dla Ciebie transparenty, confetti i trabki :D :D :D Bedziemy Ci mocno kibicowac :D :D [/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']TAK Wind ZAPRASZAMY!!!
chocby jako gosc honorowy!!!! :lol: :lol: :lol: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:[/quote]

[b]orsini,[/b]

Tiaaaa ... gosc honorowy :lol: :lol: :lol: Bede pelnic honory dyskwalifikacji w debiutach, buhahaha :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Davie:((((nie mam czasu na czytanie jakis bzdur:(((((
pomogl bys kolezance:(((a nie odsylasz do diabla:(((((
zadalam 2 proste pytania:
1. czy mozna miec zarelko w rekach na debiutach ( tego w regulaminie pewnie nie ma bo sami pisaliscie ze debiuty to nowosc)
2. palisada-co to oznacza 1,7m i JAKI bedzie miala kat czy ostry czy rozwarty dla qrdupelkow
Badz mily i uczynny i odpowiedz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Orsini, no teraz, to ja nie wiem czy ktoś coś odpisze, skoro nie masz czasu na czytanie bzdur.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Davie czepiasz sie szczegolow :lol: :lol: :lol: :lol:
nie trawie regulaminow i innych instrukcji:))))))i dlatego to tak nazwalam tak? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zreszta ja nie rozumiem textu pisanego, a z rozmowy wiecej kumam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Davie czepiasz sie szczegolow :lol: :lol: :lol: :lol:
nie trawie regulaminow i innych instrukcji:))))))i dlatego to tak nazwalam tak? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zreszta ja nie rozumiem textu pisanego, a z rozmowy wiecej kumam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

To trzeba bylo tak od razu! :jumpie: :lol: :lol:

1,7m - to wysokość palisady

W debiutach - parówka, albo co innego, dobrego w dłoni, ewentualnie przewodnik biegajacy jako smakołyk ( ja cały czas czekam aż się ktoś inwencją jakąś wykaże... :-? 8) ).

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='Anulka'][quote]Wiesz jak skubana skacze ! wszystkie przeszkody robi! nawet koło! A to taka kruszynka [/quote]
Hehe jamników i innych maluszków nie należy lekceważyć. :cool1: Takie maleństwa mimo swojego,za przeproszeniem, kurduplastego wzrostu i małych nózek zapylają aż się kurzy. Właściciel musi nieźle nogi wyciągać.
Małe pieski górą!!! :evilbat:[/quote]

Wiem cos o tym :lol: :lol: :lol:

[b]Davie,[/b]

Jesli choc troszke uda nam sie poskakac u Was wczesniej, to tez piszemy sie na zawody :D Oczywiscie w absolutnych DEBIUTACH! :D

[size=1]BTW z Markiem juz przygotowujemy dla Ciebie transparenty, confetti i trabki :D :D :D Bedziemy Ci mocno kibicowac :D :D [/size][/quote]

No ja myślę! :evil: Tzn., z tym poskakaniem. :D :D

[size=1]Matko, no teraz to już nie wyjdę, no nie wyjdę! :cry: :lol:
To Marek też?!? (I Ty, Brutusie przeciwko nam?....) [/size] :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Davie dzieki:)))))
juz mi wytlumaczyli u mnie dobrzy ludzie, ale sugeruja ze w debiutach to i mniej niz 170cm moglo by byc..... :lol: :lol: :lol:[/quote]

Jasne, tylko czy sprzęt na to pozwoli :roll: , tzn. chodzi o to, że rozłożenie palisady ma swoje granice wytrzymałości, a potem... to już mogą być tylko dwie połówki palisady. :lol: Ale oczywiście będzie najniżej jak się da. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']jak ja dobrze rozpedze to ucieknie z toru:))))
po ily wylamaniach jest out? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Takich z ucieczką z toru? Po pierwszym :evilbat:

Ale jak się zatrzyma i wróci w granicach parkuru, to dopiero po trzecim :cunao: No chyba, że w tzw. międzyczasie coś sobie skoczy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...