Jump to content
Dogomania

Trencin 28-29.01.2006


Jagoodka

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia']A gdzieś są podane ilości w rasach??
Bardzo mnie to ciekawi... Rety, to już jutro! Ciutke zaczynam się denerwować :sg168:[/quote]

Wlasnie nigdzie nie ma :( Na Słowację zawsze jedzie się w ciemno.
Ja też się denerwuję - ale piesio już "zrobiony", jeszcze tylko kąpanko wieczorem :)

Link to comment
Share on other sites

Jagoodka, a to ten z avatarka??
Mój jeszcze nie zrobiony a jedynie przygotowany do zrobienia. Jutro przed wejściem będę się dwoiła ;)

Hej, ludziska!!! Jak zobaczycie takie małe dziewczątko z chłopem i z wielkim, białym misiem to będziemy to my :multi: Odezwijcie się! Napewno przyjdę pooglądac 5 grupę jeśli nie będzie gdzieś bardzo daleko :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Jagoodka, a to ten z avatarka??
Mój jeszcze nie zrobiony a jedynie przygotowany do zrobienia. Jutro przed wejściem będę się dwoiła ;)
:roll:[/quote]

Tak ten z avatarka :)
Wczoraj siedziałam i strzygłam - tylo kłaki laciały - pół worka na śmieci włosów :( zarósł mi dziad od października :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Jagoodka[/B] - co się stało?! Jak to nie pojechałaś?!
Zaglądnęłam z rozpędu na ten topik, bo - wiadomo - jeszcze za wcześnie na info z wystawy, a tu taka smutna wiadomość... Co się dzieje?!
Pzdr.[/quote]

Aj "złośliwość rzeczy martwych". Miałyśmy jechać razem z [B]dorotal[/B] i w połowie drogi zepsuło się autko. Już nawet do nas nie dojechali :(
Szkoda, ale będą następne wystawy.
Ja mam tylko nadzieję, że [B]dorotal [/B]jakoś wróciła do domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Oooo, to i Dorotal nie dojechała?! To się Wasza konkurencja ucieszy...
Czasami tak bywa z tymi rzeczami martwymi...
Pzdr.[/quote]
a no pewnie się ucieszy nasza konkurencja.
No niestety tak bywa i nic na to nie poradzimy.
Przed nami jeszcze nie jdna wystawa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A cos miałaś do zakończenie na ten wystawie w Trencinie?
Pzdr.[/quote]

Championat Slowacji i Intera...
Specjalnie czekałam na pierwsza międzynarodówkę w tym roku na Słowacji albo w Czechach, bo Taresowi minął w listopadzie rok od pierwszego CACIBa
grrrrrr

Link to comment
Share on other sites

Moja wycieczka do Trenicina skończyła sie w Warszawie :placz: :placz: A potem mieliśmy z przygodami powrót do domu. Od rana samochód stoi na warsztacie, ale na dodatek na razie nie wiedzą co sie stało. Martwię się więc co z następnymi wystawami :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Moja wycieczka do Trenicina skończyła sie w Warszawie :placz: :placz: A potem mieliśmy z przygodami powrót do domu. Od rana samochód stoi na warsztacie, ale na dodatek na razie nie wiedzą co sie stało. Martwię się więc co z następnymi wystawami :placz: :placz:[/quote]

[B]dorotal [/B]będzie dobrze zobaczysz :)
Musi być :)
Najważniejsze, że udało Wam się bezpiecznie wrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Moja wycieczka do Trenicina skończyła sie w Warszawie :placz: :placz: A potem mieliśmy z przygodami powrót do domu. Od rana samochód stoi na warsztacie, ale na dodatek na razie nie wiedzą co sie stało. Martwię się więc co z następnymi wystawami :placz: :placz:[/quote]
O jejku! Jak pech, to pech.
Ale trzeba myśleć pozytywnie; samochód zostanie naprawiony a Ty z psiakami jeszcze na niejedną wystawę pojedziesz. Będzie dobrze!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...