Jump to content
Dogomania

GRUDNIOWY NOWY DWÓR


mar

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na potwierdzeniu jest napisane, że:
"wymagane [b]aktualne świadectwo zdrowia[/b] i szczepienie p/wściekliźnie..."

czy to oznacza, że przepisy się zmieniły i będzie trzeba pofatygować się w czwartek lub piątek po świadectwo do weta? :roll:
na jesienną w NDM nie było potrzebne... :-?

będę wdzięczna za odp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][b][size=6][color=red]transport[/color][/size][/b]
nie fortunnie potrzebuje na ostatnia chwile transportu do NDM w niedziele 2 osobki +szczeniol sbt. prosze, prosze prosze o pomoc :) dopasujemy sie oczywiscie :wink:[/quote]

A o której godz. chcesz być w NDM? Ja będę jechała tak ok. 10.30 i mogę Was zabrać. Pod warunkiem, że będzie Wam się chciało na Bródno przyjechać :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='blaira'][b][size=6][color=red]transport[/color][/size][/b]
nie fortunnie potrzebuje na ostatnia chwile transportu do NDM w niedziele 2 osobki +szczeniol sbt. prosze, prosze prosze o pomoc :) dopasujemy sie oczywiscie :wink:[/quote]

A o której godz. chcesz być w NDM? Ja będę jechała tak ok. 10.30 i mogę Was zabrać. Pod warunkiem, że będzie Wam się chciało na Bródno przyjechać :D .[/quote]
Ludek my wystawiamy o 13 dopiero ale to nie problem zebysmy jechali wczesniej. a na brodno to spokojnie dojade. Bede Ci super wdzieczna za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][quote name='Ludek'][quote name='blaira'][b][size=6][color=red]transport[/color][/size][/b]
nie fortunnie potrzebuje na ostatnia chwile transportu do NDM w niedziele 2 osobki +szczeniol sbt. prosze, prosze prosze o pomoc :) dopasujemy sie oczywiscie :wink:[/quote]

A o której godz. chcesz być w NDM? Ja będę jechała tak ok. 10.30 i mogę Was zabrać. Pod warunkiem, że będzie Wam się chciało na Bródno przyjechać :D .[/quote]
Ludek my wystawiamy o 13 dopiero ale to nie problem zebysmy jechali wczesniej. a na brodno to spokojnie dojade. Bede Ci super wdzieczna za pomoc :)[/quote]

To nie ma problemu. Wyślę CI zaraz na pw namiary do mnie, to się umówimy dokładnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R'][quote name='Draczyn']Mam pytanko, czy mogłabym przez Ciebie wysłać maleńką paczuszkę do Poznania, czy byłby to dla Ciebie zbyt duży kłopot????????[/quote]

Konkrety poproszę :roll:[/quote]To jest kubeczek ze Zlotu Buldożków Francukch w Warszawie. Obiecalam go przesłać dziewczynie pocztą, gdyz nie mogla ona byc na zlocie. Na poczcie kubeczek gdzieś zaginął, i niewiadomo czy się znajdzie. Mam jeszcze tylko jeden w zapasie, więc nie chciałabym, aby nów zaginął, bo to już ostatni. Dlatego wolałabym przesłać go ta drogą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Iwa-R'][quote name='Draczyn']Mam pytanko, czy mogłabym przez Ciebie wysłać maleńką paczuszkę do Poznania, czy byłby to dla Ciebie zbyt duży kłopot????????[/quote]

Konkrety poproszę :roll:[/quote]To jest kubeczek ze Zlotu Buldożków Francukch w Warszawie. Obiecalam go przesłać dziewczynie pocztą, gdyz nie mogla ona byc na zlocie. Na poczcie kubeczek gdzieś zaginął, i niewiadomo czy się znajdzie. Mam jeszcze tylko jeden w zapasie, więc nie chciałabym, aby nów zaginął, bo to już ostatni. Dlatego wolałabym przesłać go ta drogą[/quote]

Łe no...... kubeczek to nie ma problemu, bo ja już myślałam, że następnego szczeniaczka mi ktoś chce wcisnąć :lol:

Odpowiednio zapakować (nie będzie miał go kto trzymać, więc lepiej, żeby się nie zbił) i bierzemy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...