Jump to content
Dogomania

Cest czyli nowy staffik w gronie bullomaniakow


blaira

Recommended Posts

Witam i sie przedstawiamy....
mnie znacie wiec sie nie przedstawiam :P moja suke Rike a'la amstaffke ze schroniska zapewne tez pamietacie .... wabi sie Rika.
a teraz troche o kims innym.
Urodzil sie 19.05.2005. Jest czarnym pregowanym pieskiem o imieniu Dark side TWM.
Potocznie nazywamy go w domu Cest (z ang zest -ochota, przyjemnosc).
Rodzice to:
m: mł.ch.pl. , zw.pl.mł Heroine Girl TWM Pullera
o: ch. lux. Crossguns nitro express

dodam ze Rika przez pierwsze dni byla bardzo zadrosna jednak teraz to bez siebie zyc nie moga spia razem i sie bawia, Rika juz nie jest dla niego wredna ale jak ma malego dosyc to burknie na niego i go wychowuje
[img]http://img515.imageshack.us/img515/3137/cestziewa2tu.jpg[/img]
:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 344
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

łorany :oops: ale śliczności :D widzę, że tobie też się rodzinka powiększyła :lol: :lol: :lol:
Też chciałabym się ze swoim nowym nabytkiem pokazać końcem roku na wystawach, ale czy coś z tego wyjdzie to zobaczymy :wink: a na pewno się spotkamy na żywca bo bulisie i staszki są z reguły na jednym ringu lub obok :P

Buziaki i pozdrawiamy ciepło z zimnych gór ..brrr :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Claudia18']Co do tej nurzycy moją pit bullka miała ją jak do mnie przyjechała,ale albo jej się dopiero co zaczynała robić,albo kończyła.Wtedy jeszcze nie wiedziałam,ze to nuzyca.Wyglądało u niej to znacznie lepiej niż u twojego chłopczyka,ale samo znikło po jakiś 3 tygodniach.Dopiero lekarz zauważył na łapce cos i powiedział,że to nuzyca i spytał czy jest tego więcej,no to mu powiedziałam,ze było na pysku,ale znikło.No i nie ma.[/quote] tylko twoja pitka prawdopodbnie miala inny rodzaj ...czyli spowodowana niska imunologia i czasem dlatego sie ujawnia a ty ja dobrze odzywilas i zniknelo...jednak przy kazdym spadku imunologii moze powrocic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Blaira, nie wiem czym karmisz psiulę, ale gorąco polecam BARF. Mojej suczy taka dieta pomogła na wszelkie choroby skórne, a miała ich niemało. Już po 3 tygodniach było widać poprawę. Właściwie ta dieta działa często jak lekarstwo. :P Wspomagające :wink:[/quote]
u mnie problem polega glownie na tym ze duzo czasu spedzam na uczelniach a jak amm czas to staram sie wyjsc z psami na dluzej.
Poczytam zobacze....i tak kiedys mnie ten temat interesowal. A karmie karma NN

Link to comment
Share on other sites

Niewielu z nas ma dużo czasu, tego obawiać się nie musisz. Barf nie wymaga specjalnych rytuałów, rano możesz psu rzucić średnią kość przed wyjściem na uczelnie a po południu i wieczorem podać posiłek, który możesz przygotować w weekend, podzielić na porcje, potem rozmrażac i gotowe :D Psiak jest młody, więc kości przydałoby się mielić, ale już na tyle duży, że możesz zaryzykować i podawać w całości.
Dużo informacji i gotowych przepisów masz w dziale żywienie w topiku o barfie. My barfujemy nawet chińskiego grzywacza :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matti']he, to Cest jest przyrodnim bratem mojego Helusia (ten sam ojciec) :lol:
witamy mlodszego braciszka!!![/quote]
Matti nie chwaliles sie zdjeciami swojego a ciekawa jestem co z niego wyroslo , bo tatus naprawde super naszych chlopcow :) Pozatym pisales ze z warszawy jestes, a skad dokladnie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...