Jump to content
Dogomania

zawody w Poznaniu 6.11.2005


Ania i Salma

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller-Fox'] NIestety nic na razie nie wiadomo- ale jedziemy [/quote]
[b] Gosiu [/b], jedziecie na agility czy masz na myśli [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=27353[/url] [size=2](założyłam temacik)[/size] ? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek'] Tam jest napisane o obidance a nie o agility!! czy powinnam traktować to jako jedno i to samo ?? [/quote]
Oj sorry dziewczyny :modla: , widzę, że trochę namieszałam tym moim pytaniem. :oops:

Nie, nie, na temat zawodów agility nic nie wiem :niewiem: , to jest informacja tylko i wyłącznie o zawodach obedience.

[quote name='Toller-Fox'] NIestety nic na razie nie wiadomo- ale jedziemy [/quote]
Ponieważ Gosia napisała "jedziemy", więc zastanawiałam się czy będzie startować też w agility czy tylko w obedience i dlatego...

[quote name='AniaP']Gosiu , jedziecie na agility czy masz na myśli [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=27353[/url] [/quote]
Ale się narobiło. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma']Czy ktoś wie kiedy zostaną podane szczegóły odnośnie zawodów w Poznaniu :wink:[/quote]

Do zawodów ponad miesiąc, szczegóły będą pewnie później. A zawody jak każde inne, jakich szczegółw chciałabyś się dowiedzieć? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]Do zawodów ponad miesiąc, szczegóły będą pewnie później. A zawody jak każde inne, jakich szczegółw chciałabyś się dowiedzieć?[/quote]
Np jaki jest numer konta na które trzeba wpłacić pieniądze (no i ile), kto będzie sędziował, do kiedy trzeba wysłać zgłoszenia :wink:

A poza tym do zawodów obedience też jest miesiąc a już wszystko wiadomo :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania i Salma'][quote]Do zawodów ponad miesiąc, szczegóły będą pewnie później. A zawody jak każde inne, jakich szczegółw chciałabyś się dowiedzieć?[/quote]
Np jaki jest numer konta na które trzeba wpłacić pieniądze (no i ile), kto będzie sędziował, do kiedy trzeba wysłać zgłoszenia :wink:

A poza tym do zawodów obedience też jest miesiąc a już wszystko wiadomo :D[/quote]

O ile mi wiadomo, to jeszcze nie zaczęto przyjmowania zgłoszeń, a gdzie tu koniec? :wink:
Wpłaty pewnie jak zwykle na konto oddziału warszawskiego, a do sędziowania zaplanowany jest Grygar. A jak będzie - się okaże. :P
Jak tylko będzie coś wiadomo oficjalnie, na pewno ktoś wrzuci info.
Spokojnie, wyluzuj, nie ma się co gorączkować. Wszystko się wyjaśni wczesniej czy później. :D (Raczej później niż wcześniej :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Wpłaty pewnie jak zwykle na konto oddziału warszawskiego...[/quote][b]Nie do warszawskiego!!![/b] Organizatorem jest pewnie jak zwykle GKSP i Oddział Poznań, tak wiec wplaty będą na jednych, albo drugich.
W tym roku można było płacić na zawodach, tak jak za zgłoszenie psa na wystawę, czyli nie ma paniki.
Ile? O ile mnie pamięć nie myli, to za 1-dniowe zawody jest 60 zeta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robull'][quote name='Mokka']No widzisz, nie trzeba się spieszyć. Wolno jedziesz, dalej zajedziesz :wink:[/quote]Mokka, czy ta zasada pasuje do agility? :lol: :lol: :lol:[/quote]
Siedzisz w tym o wiele dłużej niż ja, więc na pewno zauważyłeś, że wyznawcy tej zasady dość często tryumfują :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ogoniaste Fufakowate bokserstwo tyż się szykuje...
I chyba przyjedziemy w pełnym składzie tzn jeszcze Diuk i Gruba... Diuk towarzysko, a Gruba kto wie może uda się ją namówic do skakania bo to wiekowe bull terrierstwo i został nam mało czasu... ale tunel miękki juz opanowała.... :wink:

I czekamu na informacje o zgłoszeniach - u kogo i za ile;)
pozdrawiamy
CHI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...