Jump to content
Dogomania

Właściciele shar-pei zapraszam do dyskusji


Agama

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś miałam gościa w postaci małego RED DURANGO, pięknie bawili się z DENARKIEM, niestety mama nie była nim szczególnie zainteresowana

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1479/denireddpomniejszone6la.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us]"][URL=http://imageshack.us][/URL][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1453/denaridurpomn4ne.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ATLASOWI w wieku 8 lat przestaly funkcjonowac nerki walczylismy o NIEGO caly miesiac :-( mozesz GO zobaczyc w portalu ,,MOJEGO psa,, jest tam na plakacie a jako wzorzec rasy nasza BUNIA czyli PIXI lucky star OD GRUBEGO OLA .cale szczescie ,ze zostawilismy sobie po nich KINGA ,ktorego foty sa na poczatku tego topiku to ten czekoladowy olbrzym chyba najwiekszy szarpej w POLSCE...zostal ATLASIK na zawsze w naszych serduchach /to byl ukochany pies mojego syna/ostatnio tak bardzo pokochal malutka grzywaczke choc nie jest to jego ulubiona rasa...

Link to comment
Share on other sites

Agama - tego właśnie najbardziej się bojąę - nerek, amyloidozy... tfu tfu tfu! Współczuję straty przyjaciela.
Wow - faktycznie olbrzymi ten twój czekoladowy Korn... normalnie szok! Ale ślicznościowy!

Co do pseudo-hodowli to normalnie szkoda się wypowiadać... ja na pewno rozpuszczę wiesci, popytam gdzie się da... ale 4 psy [B][U]razem [/U][/B]to trudne zadanie...i to nie oddać a sprzedać... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Witam piękne Panie, troche mnie nie było bo jakiś parszywy ten rok dla mnie i cały czas coś się dzieje. Co do Allegro to masakra. Jak widzę takie psy i co one musiały przejść w tych "hodowlach" to jakoś mnie mierzi. Jakoś niestety nie wydaje mi się by sharpki mogły znaleźć razem jeden nowy domek. Ale oby to się udało.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie nowy rok tez :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: nauczyl mnie cieszyc sie kazda chwila:shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: TRISTAN NEO nia jestes odosobniony.OCZYWISCIE sa problemy i PROBLEMY:razz: :razz: :razz: POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moj KORN czyli KING kryl sunie niezwyklej urody /ciemna czekolada/:lol: :loveu: misia przyjechala z MOSKWY -miot ma rosyjskie papiery.PAN majacy hodowle Z GORY SLEZY kupil pieska .PRZED zakupem dzwonil do mnie z szeregiem pytan .dodam tylko ,ze urodzily sie jasne i ciemne czekoladki :multi: :multi: :multi: dwie sunie zostaly w hodowli.JESLI sa do mnie jeszcze jakies pytania to bardzo prosze :lol: pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

to chyba oczywiste -skoro maluchy maja w papierach przydomek BELLSHOU to ANASTAZJA w domu MISIA jest z tej hodowli :crazyeye: wlascicielem tej suni nie jest pani BELLA :lol: jesli bardzo zalezy CI na fotce to w ciagu kilku dni ja wstawie oczywiscie po skontaktowaniu sie z wlascicielem MISI skad nagle takie zainteresowanie .-zapewniam jesli macie jakies podejrzenia to jestescie na zlym tropie:eviltong: :diabloti: :angryy: POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Podejrzeń nie mam, chciałem sobie kwestie czy BELLSHOW i BELLSHOU to ta sama hodowla. Okazuje się że tak i używana jest zamiennie ale czy poprawnie to nie wiem. Niesadziłem że właściciel hodowli odwarzyłby się na tak daleko idąca i łatwą do wykrycia malwersacje, zamieszczając informacje o psie na stronach swojej hodowli i podając fałszywe inforamcje o pochodzeniu psa. A druga rzecz to to że interesuje mnie hodowla Bellshow i jej psy i wielka dla mnie ciekawstką byla informacja o nowym psie z Bellshow w Polsce tym bardziej że do krycia użyto polskiego reproduktora. Pozatym zdjęcie na stronie hodowli szczeniaka jak dla mnie jest tak wyraziste i jego mordka oraz fafelki że KORN by się nie mógł wyprzeć ojcostwa w żadnym przypadku - gdyż głowa która jest najbardziej widoczna na zdjęciu jest poprostu głową Korna.

Link to comment
Share on other sites

Zainteresowanie ponieważ:

- Hodowla nazywa się Bellshow nie Bellshou
- Na stronie hodowli nie ma suni o nazwie ANASTASIA
- Na stronie niebyło informacji o planowanym kryciu KORN + ANASTASIA (a zawsze są)
- Nie było też szczeniaka GERARD Bellshou

Bardzo podobają mi się psy z tej hodowli i staraam się na bierząco śledzić ich posuniecia hodowlane. :)

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: kiedy zamienisz bukwy czyli cyrlice na polskie litery to nazwa brzmi bellshou :lol: a druga nazwa to wersja angielskojezyczna.juz niedlugo GERARD otrzyma rodowod eksportowy z ROSJI :lol: tam bedzie wszystko pobane-wlasciciel zapewne sie nim pochwali:lol: POZDRAWIAM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...