Jump to content
Dogomania

"ZOOEKSPO' 2005" Ryga 19-20.11.2005


Asdf

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shapcia i mnie nie było :(
Wczoraj o 23 dowiedzialam sie ze nie jedziemy, najzwyczajniej zostalam wystawiona do wiatru.
Bardzo mi smutno z tego powodu, bo wiele wyrzeczeń i przygotowań kosztował mnie ten wyjazd..... :(
Moge sie jedynie pocieszyc,że nie ta wystawa to inna :(
Humor zdecydowanie polepszyly mi wiesci, ze rodzimym haszczakom powiodło się wspaniale.

Link to comment
Share on other sites

A niech będzie , pewnie Kasie sie nie zdenerwuje :)

Jagienka [color=darkred]CAC,CACIB,BOS,BOB[/color]
Burstynek [color=darkred]BIS Weteranów[/color]
Jagienka i Bursztynek [color=darkred]2 Najlepsza Para Hodowlana[/color]

GRATULACJE :laola:

Link to comment
Share on other sites

Artik&Shapali!
Przede wszystkim wielkie dzięki za namiary na hotele!!!
Skorzystalismy - nocowaliśmy w hotelu Lenz - 200 m od hali, w której odbywała sie wystawa.
Bardzo przyzwoite warunki - za pokój 2 osobowy + 1 pies, ze sniadaniem zapłaciliśmy 38 EUR. Łazienka była co prawda na korytarzu, ale gorąco polecam ten hotel. Bardzo miło, czysto i przede wszystkim bliziutko.
Szkoda, że nie udało Ci się dojechać...

A teraz ważne pytanie.
Mój Borys jest Mł. CH PL i LTV. Na Zooekspo był drugi, ale dostał coś co się nazywa Promotion prize (taka kartka oraz fioletowa wstążka). Czytam regulamin już po raz 10 i dalej nie bardzo wiem o co chodzi. Może mnie ktoś oświeci, bo chyba mam jakąś zaćmę. O co chodzi z tym Promotion prize???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Artik&Shapali!
Przede wszystkim wielkie dzięki za namiary na hotele!!!
Skorzystalismy - nocowaliśmy w hotelu Lenz - 200 m od hali, w której odbywała sie wystawa.
Bardzo przyzwoite warunki - za pokój 2 osobowy + 1 pies, ze sniadaniem zapłaciliśmy 38 EUR. Łazienka była co prawda na korytarzu, ale gorąco polecam ten hotel. Bardzo miło, czysto i przede wszystkim bliziutko.
Szkoda, że nie udało Ci się dojechać...[/quote]

Z tego co wiem to w tym hotelu psiaki gratis...
Oj ile ja sie przygotowywałam do tego wyjazdu :cry:
Mam nadzieje, ze za rok znajde sobie pewniejszych kompanów do wojaży.
:cry:

[quote name='nikit1']
A teraz ważne pytanie.
Mój Borys jest Mł. CH PL i LTV. Na Zooekspo był drugi, ale dostał coś co się nazywa Promotion prize (taka kartka oraz fioletowa wstążka). Czytam regulamin już po raz 10 i dalej nie bardzo wiem o co chodzi. Może mnie ktoś oświeci, bo chyba mam jakąś zaćmę. O co chodzi z tym Promotion prize???[/quote]

[b]PP (Promotion Prize) [/b]- violet ribbon, awarded by the opinion of the judge to:
- in the Puppy and Junior class to one or few very perspective and promising dogs or bitches. Juniors with PP could compete for JCAC tittle;
- in the Veteran class to dogs and bitches who are better then “1st”award.


[b]JCAC[/b] (Certificate au Jeune Champion) - green/yellow rorette. Dogs who have received title JCAC, participates in BOB and BOO.

Czyli z tego co rozumiem dostając PP, twoj psiak konkuruje o JCAC. Majac JCAC wychodzisz do porównania o tytuł najlepszego psa/suki w rasie (BOO), uzyskując BOO wychodzisz do porównania o BOB.

Gratulujemy!!!!
:laola:

PS
Ciekawym dla mnie zapisem w regulaminie wystaw łotewskich jest:

Please, note that dogs who have been awarded BOB should stay for BEST IN GROUP competitions otherwise the awarded titles will be [b]cancelled[/b]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Ale Borys był drugi nie pierwszy. Pierwszy pies dostał JCAC - rozetę, dyplom.
A mi oddali opis no i ten kwitek PP z fioletową wstążką...[/quote]

Dali ci tę wstążeczke, ponieważ w opini sędziego twój piesek mógł sie ubiegać o JCAC.Znaczy to, ze masz bardzo obiecujacego psiaka.
Gdyby nie dostał tej wstazeczki znaczyło to by,że nie jest dosc "dobry" aby konkurowac o wniosek na championa młodziezy.
Mam nadzieje, ze nic nie pokręciłam.

Link to comment
Share on other sites

Ale czy on powinien jeszcze stanąć do porównania? Ale z kim?
Junior CAC jest tylko jeden, tak mi się przynajmniej wydaje - nie tak jak w CACIB-ach - tam jest jeszcze rezerwowy).
Nic już nie kumam....
W regulaminie jest napisane, iż jeśli ten pierwszy pies byłby LTV Junior CH, lub dostałby już wcześniej 3 x JCAC to JCAC przeszedł by na Borysa, no to wtedy ligiczne, ze Borys dostaje ten PP Certyfikat i na jego podstawie zostaje Mł. CH LTV (bo jest Mł. CH LT, czyli potrzebuje tylko jednego JCAC-a LTV).
Albo ja juz coś totalnie pokręciłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']Ale czy on powinien jeszcze stanąć do porównania? Ale z kim?
Junior CAC jest tylko jeden, tak mi się przynajmniej wydaje - nie tak jak w CACIB-ach - tam jest jeszcze rezerwowy).
Nic już nie kumam....
W regulaminie jest napisane, iż jeśli ten pierwszy pies byłby LTV Junior CH, lub dostałby już wcześniej 3 x JCAC to JCAC przeszedł by na Borysa, no to wtedy ligiczne, ze Borys dostaje ten PP Certyfikat i na jego podstawie zostaje Mł. CH LTV (bo jest Mł. CH LT, czyli potrzebuje tylko jednego JCAC-a LTV).
Albo ja juz coś totalnie pokręciłam...[/quote]

Wydaje mi sie ,ze takie porownanie bylo na ringu. Bylo to ustalenie w mlodziezy lokaty 1,2....
Gdyby Borys był 1. i nie dostał PP to znaczyłoby, ze nie może ubiegać się o JCAC, czyli tak jakby u nas dostał bdb, psy z bdb nie mogą dostać Zw.Mł,CWC,CACIB.....

PP (Promotion Prize) - violet ribbon, awarded by the opinion of the judge to:
- in the Puppy and Junior [b]class to one or few very[/b] perspective and promising dogs or bitches. Juniors with PP could compete for JCAC tittle;

PP - przynzawane wedle opini sędziego
- w klasie puppy i junior jednemu lub kilku bardzo obiecującym psom lub sukom. Juniorzy z PP moga konkurować o JCAC.

Link to comment
Share on other sites

2.3. JCAC is awarded to the [b]best dog and the best bitch[/b], which has been awarded[b] PP [/b]certificate.
2.4. If the first dog is already Latvia Junior Show Champion or has received already 3 JCAC certificates, then JCAC certificate is awarded to the next dog, which has been awarded PP certificate.
2.5. If the dog, which is Latvia Junior Show Champion, is awarded CAC certificate at the show organized under the patronage of LKF, then he becomes Latvia Show Champion.

Link to comment
Share on other sites

No prosze jak pięknie nasze pieski polskie wymiatają, gratulacje!! :buzi:

I byłabym wdzięczna za stawke Seterów Irlandzkich, mogą być tylko samce. I jeszcze mam prośbę czy wśród tych samców mógłby ktoś sprawdzić czy jest własności - Palejs. E ...? Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
Marta & "Spike" Gwiezdny Wysłannik

Link to comment
Share on other sites

2.3. JCAC is awarded to the best dog and the best bitch, which has been awarded PP certificate.
2.4. If the first dog is already Latvia Junior Show Champion or has received already 3 JCAC certificates, then JCAC certificate is awarded to the next dog, which has been awarded PP certificate.
2.5. If the dog, which is Latvia Junior Show Champion, is awarded CAC certificate at the show organized under the patronage of LKF, then he becomes Latvia Show Champion.


No właśnie, czyli teraz powinnam się dowiedzieć czy tamten pies miał już JLTV CH lub czy dostał wcześniej 3x JCAC ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']
I byłabym wdzięczna za stawke Seterów Irlandzkich, mogą być tylko samce. I jeszcze mam prośbę czy wśród tych samców mógłby ktoś sprawdzić czy jest własności - Palejs. E ...? Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
Marta & "Spike" Gwiezdny Wysłannik[/quote]

Intermediate class
Ukko Allgei Wollit - własność Palejs. E

Open Class
Irish Melody Peter Paul
Karmino Dynamite

Champion Class
Irish Melody Sherry Cobbler

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali'][quote name='nikit1']No właśnie, czyli teraz powinnam się dowiedzieć czy tamten pies miał już JLTV CH lub czy dostał wcześniej 3x JCAC ?[/quote]

Jak najbardziej.[/quote]

Ok, jeśli się okaże że ten pierwszy miał już JLTV ( w co nie wierzę, bo po co przyjeżdżałby z Estonii?, no chyba, że lubi podróże :wink: ), albo dostał wcześniej 3xJCAC (to po co by przyjeżdżał??), to Borys ma z automatu JLTV?

Osz kurcze jakie to muczo komplikado :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1'][quote name='gwiezdny-wyslannik']
I byłabym wdzięczna za stawke Seterów Irlandzkich, mogą być tylko samce. I jeszcze mam prośbę czy wśród tych samców mógłby ktoś sprawdzić czy jest własności - Palejs. E ...? Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,
Marta & "Spike" Gwiezdny Wysłannik[/quote]

Intermediate class
Ukko Allgei Wollit - własność Palejs. E

Open Class
Irish Melody Peter Paul
Karmino Dynamite

Champion Class
Irish Melody Sherry Cobbler[/quote]

Wielkie, wielkie buziaki dla Ciebie za stawkę. A mogę jeszcze prosić nazwy właścicieli psów z klasy otwartej? I rodziców psa - Ukko Allgei Wollit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...