Jump to content
Dogomania

"ZOOEKSPO' 2005" Ryga 19-20.11.2005


Asdf

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='króliczek']Moje zgłoszenie już wysłane.Teraz tylko pozostaje kasę zbierać i czekać.Acha i jeszcze się modlić o to aby RUS Champion zarejestrowany w Polsce za 1xCAC -mógł zostać Ch ŁOTWY. :wink:[/quote]
Twoje modly mysle nic nie dadza!bo oni ten przepis dopiero co zmienili, bo my im tak nie chcielismy zrobic, wiec jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie i oni tez nam to cofneli buuuuuuuu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszenie w terminie 1.09 - 31.09 kosztuje 50 euro
Ostatni termin to 1.10 - 14.10 kosztuje 60 euro
Wynika z tego, ze do 14.10 przyjmowane są zgłoszenia.

Napisałam do nich jakiś czas temu maila z zapytaniem kto sędziuje jakie rasy w grupie do której przypisano więcej niż jednego sędziego ( mi konkretnie chodzi o V grupe) i do tej pory nie dostałam odpowiedz. Wie ktoś jak w tym wypadku można się tego dowiedzieć.

Zna ktoś może jakies hotele w Rydze?
Skoro jedzie nas troche więcej może wszyscy wspólnie w jednem wylądujemy??

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artik&Shapali']O dostałam odpowiedz :

"We are planning Mrs. Brenda Banbury asa a judge for huskies!"[/quote]
a mogłabyś sie dowiedziec o reszte,którzy sedziowie sa przewidziani,bo poważnie zastanawiem sie nad ta wystawą.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[b]Artik[/b]-są już jakieś wieści?
U mnie jedyne wieści jakie są z tej wystawy to takie ,że fax mają całkiem do dupy.Zgłoszenie wysyłałam z 5 razy.Na końcu ,kiedy miła pani powiedziała ,że wreszcie doszedł -dostałam list żeby dosłać pedigree ,bo w dokumentach wysłanych faxem go nie było :x .No obłęd ,mówię wam :-?

Link to comment
Share on other sites

dostałam odpowiedz:

At this moment we are planning for Schnauzers Mr. Kazmierski, but for other your mentioned breeds Mr.Havelka. Notice, the organizators could change the judges after the dedline ( in accordance with the numer of exibitors).
Regards,
Vija Klucniece
Director of the Show

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...