Jump to content
Dogomania

GALERIA grzywek (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Jolka

Recommended Posts

  • Replies 16.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co????Spaceruje sobie z tymi moimi psami obronnymi w postaci trzech golasow i niepelnoletniej powderki po parku,a tu nagle podjezdza radiowoz.....A Bulka jako psiak bezstresowy pedem do niego i usilowala sie dostac do panow policjantow przez okno.Stwierdzili,ze kategorycznie ten pies powinien nosic kaganiec ,bo atakuje funkcjonariuszy na sluzbie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj miałamj również śmieszną przygodę z panami w niebieskim. Idę z psem mojej siostry(jamnik 5 miesiąecy). Piesek jest niezwykle ufny i energiczny. Panowie w niebieskim szt dwa idą z naprzeciwka i rozmawiają, po czym jeden z nich dość głośno mówi "orzech". Pies słysząc swoje imię zaczął ich obskakiwać.

Dostałam upomnienie, ze pies agresywny i bez kagańca.
No cóż panowie chyba nigdy nie widzieli psa, który się cieszy...

Link to comment
Share on other sites

Moj Quando jeszcze jak nie byl moj i prowadzil zywot psa bezdomnego,byl przetrzymywany przez jakiegos lubelskiego pijaczka.....Pewnego dnia u pijaczka byl "najazd "policji i Quandusia chcieli zlapac zeby go odwiezc do schroniska....Oczywiscie Quandini zwial ,a policja go scigala radiowozem po Lublinie......Mam psa recydywiste....policja go sciga,za kratkami siedzial..... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

:multi: :multi: :multi:
JUż tylko tydzień!!!! W nastepny piątek o tej porze Tasmina bedzie już w domku!!!!!

Wlecze się ten czas :(
Dzisiaj z Orzechem spacerowałam z godzinę i wiem czemu ostatnio unikalam takich rozrywek.
Spacer z psem to niesamowita frajda :D Moja córa jest za leniwa i zdecydowanie woli zabawę na podworku z koleżankami niż chodzenie po lesie(100m od nas).

A ja tak super dziś wypoczełam - dotenilam się odstresowałam. Bomba!!! Nio i Moja pannica ganiała z Orzechem....

Link to comment
Share on other sites

Miniaga!Male jamniki to sama rozkosz...te blogie zmarszczki na czole .....efekt ciezkiego myslenia.... :loveu:
Ja wymyslilam kiedys ,ze jakbym miala miec jamnika nazwalabym go Platon.
A spacery z psem to jedna z najlepszych rzeczy w zyciu.Jeszcze jak ma sie gdzie spacerowac to juz blogostan.Jedno czego zaluje to to,ze w poblizu mnie nie ma jeziora zebym mogla w cieple dni chodzoc z psami nad wode....ach marzenia....

A tu wstawiam moja dziarska emerytke Toske ( Tosca Tempera) 9 lat
[img]http://img451.imageshack.us/img451/792/131014xp.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ja mam las z fantastycznymi ścieżkami tuz pod nosem. A w lato chodze z córką nad stawy (1 km) koło tesciowej. Wszyscy przychodzą z psami, dzieci mają ogrodzony plac zabaw a zwierzaki jako jedyni cieszą się z kąpieli.

Sunia super. Lubię owczarki, ale jak byłam mała to nasz owczarek w okresie szczenięcym dal nam się mocno we znaki. Uważam, że 18 miesięczny owczarek to skarb - jeden z najwierniejszych psów.
A ponizej 18 miesięcy to środek na pobudzenie wydzielania adrenaliny.
Co też nasz Jake nie wyprawiał. Buty, tapety, podłogi i ściany - wszystko nadawało się do jedzenia. Jak już trochę podrósł to uwielbiał spacery ze mną. W zime wygladało to tak:

pies nagle zaczynał biec a ja trzymałam kurczowo smycz, tracilam równowagę i byłam ciągnięta szorując brzuchem aż Łotr się zmęczył.
Dożył 8 lat i jego odejscie było dla nas dużym ciosem.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze bedziesz miala tych zdięć dość :D
Życze miłych snów i uciekam do łóżeczka.
A!!!!
Jeżeli nie wyniknie nic nieprzewidzianego to pojawię się z Tasi w Katowicach. Nie chciałabym debiutować na międzynarodówce, ale akurat muszę jechac do Katowic, więc skorzystam z okazji.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajnie!!!!!Beda panny mialy wspolny debiut!!!!!Bulka tez zaczyna od Katowic.Wystawe mam pod nosem wiec moim obowiazkiem jest pokazanie sie tam.

Co do owczarka...ja z moja Toska nie mialam zadnych problemow....Niczego nie niszczyla,byla posluszna od szczeniaka.Byc moze dlatego ,ze na psie przedszkole zaczelysmy chodzic w wieku 3 miesiecy,pierwszy egzamin PT miala za soba w wieku 10,5 miesiaca z wynikiem 198/200 punktow.Potem PT2,PT3,mala przerwa i PO1,PO2,czesciowo szkolenie PO3 i PSO,niestety ciezka dysplazja nie pozwolila na ukonczenie egzaminow z dwoch ostatnich szkolen,bo w programie szkolenia sa skoki przez przeszkody i duzo cwiczen z obrony,a widzialam ,ze stawy daja znac o sobie.Teraz Toska ma czas blogiego nierobstwa i mimo wyksztalcenia czasem udaje ,ze jest glucha na wolanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']... w takim razie część teoretyczną możemy połączyć z częścią praktyczną :) podczas zabiegów pielęgnacyjnych będę po kolei wyjaśniał jakich srodków używam i w jakim celu. Jako model do przedstawienia efektów nauki wybieram Orlę, z oczywistych względów ...[/quote]
[b]blad!!!![/b]
bierz Mamone!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobrze Ci radze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tu na bank jej wlosa nie powyrywasz a i z koltunami sobie poradzisz jakbys na jakiegos przypadkiem natrafil...zwlaszcza na cialku :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='matrix.....']... w takim razie część teoretyczną możemy połączyć z częścią praktyczną :) podczas zabiegów pielęgnacyjnych będę po kolei wyjaśniał jakich srodków używam i w jakim celu. Jako model do przedstawienia efektów nauki wybieram Orlę, z oczywistych względów ...[/quote]
[b]blad!!!![/b]
bierz Mamone!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobrze Ci radze :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tu na bank jej wlosa nie powyrywasz a i z koltunami sobie poradzisz jakbys na jakiegos przypadkiem natrafil...zwlaszcza na cialku :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

:) przed egzaminem :) skontaktuję się z Tobą żebyś mi parę wskazówek udzieliła :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...