Jump to content
Dogomania

Dla jeszcze niezabuldożonych!


ats

Recommended Posts

  • Replies 681
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochane! praca stoi w miejscu, bo zosia złapała gdzies grype żołądkową, mówię Wam, żal patrzec jak sie męczy to bidactwo. a dopiero się cieszyłam, że zaczęła więcej jeść, że dobre wyniki...
to jest tez przyczyna, że mam mało czasu na komputer...
co do doktoratu to po prostu lezy i kwiczy... a czas ucieka... w dodatku jestem sama, mąż wyjechał słuzbowo... szkoda słów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']kochane! praca stoi w miejscu, bo zosia złapała gdzies grype żołądkową, mówię Wam, żal patrzec jak sie męczy to bidactwo. a dopiero się cieszyłam, że zaczęła więcej jeść, że dobre wyniki...
to jest tez przyczyna, że mam mało czasu na komputer...
co do doktoratu to po prostu lezy i kwiczy... a czas ucieka... w dodatku jestem sama, mąż wyjechał słuzbowo... szkoda słów[/quote]ujemy. Ucałuj ode mnie mocno biedną Zosię. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje. Pozdrawiam Cię serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']kochane! praca stoi w miejscu, bo zosia złapała gdzies grype żołądkową, mówię Wam, żal patrzec jak sie męczy to bidactwo. a dopiero się cieszyłam, że zaczęła więcej jeść, że dobre wyniki...
to jest tez przyczyna, że mam mało czasu na komputer...
co do doktoratu to po prostu lezy i kwiczy... a czas ucieka... w dodatku jestem sama, mąż wyjechał słuzbowo... szkoda słów[/quote]

Ucaluj Zosie ode mnie. Powiedz zeby byla dzielna to przy nastepnym spotkaniu znowu postaram sie o pierniczki bez czekolady :)
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich forumowiczow, jestem tu nowa i zielona w temacie buldożków
niedawno odszedł nasz ukochany 19 letni przyjaciel, pustkę zapełnia mi trochę oglądnie Waszych kochanych psów :)
Buldożki "wpadły"mi w oko niedawno - na spacerze- jeszcze z naszym psem, , najbardziej ich radosna natura i śmiejące się oczy, w tej chwili nie planujemy nowego psa - jeszcze nie czas, ale na pewno kiedyś przyjdzie ten moment bo psia miłość to po prostu psia miłość i ciężko bez niej życ...
zaczełam czytać wasze forum tematyczne, żeby dowiedzieć się więcej o buldożkach, które chwytają mnie za serce- tymbardziej że wyglądem są całkowicie odmienne od mojego Astora i nie mam bolesnych skojarzen czy porownan ,patrzac na nie
tym pierwszym postem , chcialam sie przywitac :)
mam tez pytanie, z tego co przeczytałam na forum kreuje sie wzor buldozka , który praktycznie całe swoje życie choruje :( bardzo mnie to zmartwiło, bo serce mnie już ciągnie... czy rzeczywiście to tak bardzo delikatna rasa? czy moze jest jak z moimi kochanymi persami? duzo się mowi o chorobach i wadach, ale z dobrej hodowli wychodza zdrowe i radosne zwierzaki?
serdecznie pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sarenzir']Witam wszystkich forumowiczow, jestem tu nowa i zielona w temacie buldożków
niedawno odszedł nasz ukochany 19 letni przyjaciel, pustkę zapełnia mi trochę oglądnie Waszych kochanych psów :)
Buldożki "wpadły"mi w oko niedawno - na spacerze- jeszcze z naszym psem, , najbardziej ich radosna natura i śmiejące się oczy, w tej chwili nie planujemy nowego psa - jeszcze nie czas, ale na pewno kiedyś przyjdzie ten moment bo psia miłość to po prostu psia miłość i ciężko bez niej życ...
zaczełam czytać wasze forum tematyczne, żeby dowiedzieć się więcej o buldożkach, które chwytają mnie za serce- tymbardziej że wyglądem są całkowicie odmienne od mojego Astora i nie mam bolesnych skojarzen czy porownan ,patrzac na nie
tym pierwszym postem , chcialam sie przywitac :)
mam tez pytanie, z tego co przeczytałam na forum kreuje sie wzor buldozka , który praktycznie całe swoje życie choruje :( bardzo mnie to zmartwiło, bo serce mnie już ciągnie... czy rzeczywiście to tak bardzo delikatna rasa? czy moze jest jak z moimi kochanymi persami? duzo się mowi o chorobach i wadach, ale z dobrej hodowli wychodza zdrowe i radosne zwierzaki?
serdecznie pozdrawiam[/quote]Po pierwsze - witaj na forum. Bardzo sie ciesze, że do nas dolączyłaś. Z buldożkami jest, tak jak piszesz identycznie, jak z prsami. Musisz wybrać dobrą malą domową hodowlę, gdzie zachowane są warunki sanitarne, gdzie szczenieta są odpowiednio odchowane i odżywione, musisz także zobaczyć, ćzy uka - matka jest w dobrej kondycji itd. i dopiero kupić. pieska I wtedy powinno być wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziekuje Draczyn za powitanie i pocieszajace informacje bo juz wsiaklam w buldozki, przegladam i czytam forum i jedno mnie troche zszokowalo.... Wasze zdjecia buldozkow w galerii... one tam wygladaja na psy wielkosci cocer- spaniela, tyle ze duzo bardziej "ubite" miesniami... a te buldozki ktore widzialam na spacerze byly malymi slodkimi nietoperzami... nie umiem znalezc w galerii , moze podalibyscie uprzejmie linka do jakiegos zdjecia na ktorym Wasz kochany piesek jezt razem z wami zebym sobie mogla wielkosci porownac... caly czas mialam wrazenie ze to MALE psy :o
i mam jeszcze jedno pytanko, doczytalam ze buldozki juz sie rodza ze szczatkowym, malutkim ogonkiem, a co z uszami? czy sa przycinane czy im tak wdziecznie stoja z natury? bo widzialam szczenieta tez z klapnietymi uszkami ...
przepraszam za nawal pytan, ale na razie tylko o buldozku marze i tak sobie chialabym dostosowac do tych marzen szczegoly buldozkowego zycia :D
pozdrawiam serdecznie wszystkich , niestety nie mam stalego dostepu do netu i roznie bywam ale wszytskie wasze pieski bardzo mi sie podobaja... sa takie zadbane i radosne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sarenzir']bardzo dziekuje Draczyn za powitanie i pocieszajace informacje bo juz wsiaklam w buldozki, przegladam i czytam forum i jedno mnie troche zszokowalo.... Wasze zdjecia buldozkow w galerii... one tam wygladaja na psy wielkosci cocer- spaniela, tyle ze duzo bardziej "ubite" miesniami... a te buldozki ktore widzialam na spacerze byly malymi slodkimi nietoperzami... nie umiem znalezc w galerii , moze podalibyscie uprzejmie linka do jakiegos zdjecia na ktorym Wasz kochany piesek jezt razem z wami zebym sobie mogla wielkosci porownac... caly czas mialam wrazenie ze to MALE psy :o
i mam jeszcze jedno pytanko, doczytalam ze buldozki juz sie rodza ze szczatkowym, malutkim ogonkiem, a co z uszami? czy sa przycinane czy im tak wdziecznie stoja z natury? bo widzialam szczenieta tez z klapnietymi uszkami ...
przepraszam za nawal pytan, ale na razie tylko o buldozku marze i tak sobie chialabym dostosowac do tych marzen szczegoly buldozkowego zycia :D
pozdrawiam serdecznie wszystkich , niestety nie mam stalego dostepu do netu i roznie bywam ale wszytskie wasze pieski bardzo mi sie podobaja... sa takie zadbane i radosne :)[/quote]Buldożki rodzą się ze szczątkowymi ogonkami, a uszka staję im ok 5go tygodnia, następnie w okresie zmiany zębów kłapią spowrotem w 5ym miesiącu powinny już prawidłowo stać, bez żadnych specjalnych zabiegow. Buldożek jest ciut wiekszy od mopsa. Jego prawidłowa waga od 8miu do 14tu kg. Dużo zdjęć buldozów znajdziesz w naszej galerii. Są w niej także zdjęcia z wystaw, czyli buldożek i wystawca. Pozdrawiam Cię serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...