Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']gdzie teraz wystawiacie swoje pociechy?[/quote]Jutro w Warszawie a następnie w pażdzierniku w Zabrzu, potem Poznań i 2 razy Legionowo[/quote]

Super DRACZYN, że bedziesz w Poznaniu :D :D
My też sie wybieramy,jednak bez piesków :(
Emi za mała,a Hebe na hali to juz na bank zrobi numer na stole..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']ja bedę w Chorzowie,Zabrzu i może jeszcze gdzieś...[/quote]To jak będzisz w Zabrzu to zajrzyj na ring buldożków. Chętnie Cię poznamy[/quote]

Witam :) a kto ocenia ozdobne na wystawie w Zabrzu? Ja moicj psów nie zgłosiłem ale może przyjadę jako widz i poogladam między innymi buldożki.
W niedzielę wybieram się do Chorzowa, potem za 3 tygodnie do Rybnika.

Link to comment
Share on other sites

Matrix,jeszcze masz czas.Zgloszenia do 21.09 :wink:
Kiedys pytales sie czy zglaszam Malenstwo.Po namysle odpowiedz brzmi,ze chyba tak.W koncu musze kiedys sprobowac jeszcze raz wyjsc na ring do tej pani,bo inaczej bedzie to zakrawac na fobie.A na kolejna fobie to ja sobie raczej pozwolic nie moge :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....'][quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']ja bedę w Chorzowie,Zabrzu i może jeszcze gdzieś...[/quote]To jak będzisz w Zabrzu to zajrzyj na ring buldożków. Chętnie Cię poznamy[/quote]

Witam :) a kto ocenia ozdobne na wystawie w Zabrzu? Ja moicj psów nie zgłosiłem ale może przyjadę jako widz i poogladam między innymi buldożki.
W niedzielę wybieram się do Chorzowa, potem za 3 tygodnie do Rybnika.[/quote]W Zabrzu sędziuje ozdobne Matyjas, zapraszamy na ring buldożerków. Myślę Matriź, że przyjedziesz. Szkoda że bez psa. Chętnie bum go zobaczyła

[quote name='carragan']Matrix,jeszcze masz czas.Zgloszenia do 21.09 :wink:
Kiedys pytales sie czy zglaszam Malenstwo.Po namysle odpowiedz brzmi,ze chyba tak.W koncu musze kiedys sprobowac jeszcze raz wyjsc na ring do tej pani,bo inaczej bedzie to zakrawac na fobie.A na kolejna fobie to ja sobie raczej pozwolic nie moge :wink:[/quote]Jeśli dobrze zrozumiałam Carragan, to Ty też będziesz w Zabrzu i w dodatku z psem. To wyśmienicie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']będę w Chorzowie na ringu pastuchów[/quote]My przy ringu pastuchów napeno Cię nie poznamy, ale jak przyjdziesz na buldożki, to napewno nas poznasz po numerach startowych. Moje psy mają przydomek Draczyn i będzie Draczna Draka z Draczyna i Pacynka z Draczyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='carragan']Matrix,jeszcze masz czas.Zgloszenia do 21.09 :wink:
Kiedys pytales sie czy zglaszam Malenstwo.Po namysle odpowiedz brzmi,ze chyba tak.W koncu musze kiedys sprobowac jeszcze raz wyjsc na ring do tej pani,bo inaczej bedzie to zakrawac na fobie.A na kolejna fobie to ja sobie raczej pozwolic nie moge :wink:[/quote]Jeśli dobrze zrozumiałam Carragan, to Ty też będziesz w Zabrzu i w dodatku z psem. To wyśmienicie[/quote]
Tak,powinnam byc w Zabrzu z Malenstwem,bo ja sie bez niego nie ruszam.Jestesmy jak ten slepy z kulawym.... :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']będę w Chorzowie na ringu pastuchów[/quote]My przy ringu pastuchów napeno Cię nie poznamy, ale jak przyjdziesz na buldożki, to napewno nas poznasz po numerach startowych. Moje psy mają przydomek Draczyn i będzie Draczna Draka z Draczyna i Pacynka z Draczyna[/quote]

ja będę na ringu,po zakończeniu sędziowania będę wolna dopiero!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='Draczyn'][quote name='carragan']Matrix,jeszcze masz czas.Zgloszenia do 21.09 :wink:
Kiedys pytales sie czy zglaszam Malenstwo.Po namysle odpowiedz brzmi,ze chyba tak.W koncu musze kiedys sprobowac jeszcze raz wyjsc na ring do tej pani,bo inaczej bedzie to zakrawac na fobie.A na kolejna fobie to ja sobie raczej pozwolic nie moge :wink:[/quote]Jeśli dobrze zrozumiałam Carragan, to Ty też będziesz w Zabrzu i w dodatku z psem. To wyśmienicie[/quote]
Tak,powinnam byc w Zabrzu z Malenstwem,bo ja sie bez niego nie ruszam.Jestesmy jak ten slepy z kulawym.... :wink: :lol:[/quote]Carragan jaki ślepy z jakim kulaym. Piękna dziewczyna i piękny pies. Tak przynajmniej widziałam na zdjęciu. Co Ty opowiadasz

[quote name='JustynaJK'][quote name='carragan'][quote name='JustynaJK']
W Zabrzu bedę jako widz![/quote]

Przy ringu pastuchow ? :wink:[/quote]

nie w Zabrzu będę oglądać wszystko i nie będę do niczego zobowiązana,natomiast w Chorzowie ring nr 15 chyba :)[/quote]No to wZabrzu możes podejść do ringu buldożków. Nie widzę przezkód i Ty Carragan też

Link to comment
Share on other sites

Draczyn w ubiegłym roku Matyas sędziował w Zabrzu mojego psa / husky /, zwyciężyliśmy klasę os dostaliśmy cwc

Carragan nadal nie jestem przekonany co do zgłoszenia na wystawę Matrixa do Zabrza, to zaraz tydzień po Rybniku i trochę finansowo krucho bo zgłosiłem Matrixa na 2 x cacib do Tata na Węgrzech. A Zabrze tak drogie prawie jak międzynarodówka i osobiście nie podoba mi się to miejsce wystawy ... Co do sędziny to dostaliśmy w ubiegłym roku ładny opis, nie dostaliśmy rasy ale o tym głównie zadecydowała asystentka ... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']Draczyn w ubiegłym roku Matyas sędziował w Zabrzu mojego psa / husky /, zwyciężyliśmy klasę os dostaliśmy cwc

Carragan nadal nie jestem przekonany co do zgłoszenia na wystawę Matrixa do Zabrza, to zaraz tydzień po Rybniku i trochę finansowo krucho bo zgłosiłem Matrixa na 2 x cacib do Tata na Węgrzech. A Zabrze tak drogie prawie jak międzynarodówka i osobiście nie podoba mi się to miejsce wystawy ... Co do sędziny to dostaliśmy w ubiegłym roku ładny opis, nie dostaliśmy rasy ale o tym głównie zadecydowała asystentka ... :([/quote]


asystentka na ringu nie powinna decydować o ocenie i przyznawanych tytuach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']Draczyn w ubiegłym roku Matyas sędziował w Zabrzu mojego psa / husky /, zwyciężyliśmy klasę os dostaliśmy cwc

Carragan nadal nie jestem przekonany co do zgłoszenia na wystawę Matrixa do Zabrza, to zaraz tydzień po Rybniku i trochę finansowo krucho bo zgłosiłem Matrixa na 2 x cacib do Tata na Węgrzech. A Zabrze tak drogie prawie jak międzynarodówka i osobiście nie podoba mi się to miejsce wystawy ... Co do sędziny to dostaliśmy w ubiegłym roku ładny opis, nie dostaliśmy rasy ale o tym głównie zadecydowała asystentka ... :([/quote]Ale jeśli już Ty będziesz w Zabrzu to szkoda nie wziąsć psa. A sędzina może uzna, że od zeszłego roku wyładnial

[quote name='JustynaJK']napewno to zrobię!
Dziś mój onek znów baraszkował ze swoją zaprzyjażnioną buldożką,jak na niego ma do niej św cierpliwość i świetnie wyglądają razem w biegu![/quote]A nie wiesz przypadkiem co to za bldożka. Jestem ciekawa, bo może to moja rodzina

Link to comment
Share on other sites

Ale charci ring w ubieglym roku byl niczego sobie :wink:
Co do wystaw zagranicznych....No coz,ja sie twardo wciaz trzymam postanowienia ze czekam do 3roku zycia.I jaknarazie staram sie nie miekknac :wink: :lol: Szczegolnie,ze jednak Malenstwo ponosi konsekwencje choroby w szczeniectwie i tyl ma zdecydowanie slabiej rozwiniety niz front :roll: Ale co sie odwlecze to nie uciecze,w koncu mamy jeszcze czas :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...