Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Draczyn']Anutko, czy czytałaś już wszystkie posty. Wind obiecała, że przyjdzie z aparatem na wystawę i na zlot i porobi ładne fotki. Wydaje mi się że to świetnie, bo ona robi piękne artystyczne zdjęcia.[/quote]
Czytałąm i bardzo się z tego ciesze.
Troche trudno jest mi na wszystko odpisywać, ponieważ mam bardzo dużo nauki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Anutko, czy czytałaś już wszystkie posty. Wind obiecała, że przyjdzie z aparatem na wystawę i na zlot i porobi ładne fotki. Wydaje mi się że to świetnie, bo ona robi piękne artystyczne zdjęcia.[/quote]
Czytałąm i bardzo się z tego ciesze.
Troche trudno jest mi na wszystko odpisywać, ponieważ mam bardzo dużo nauki[/quote]Wiem i rozumiem. Postaram się Ciebie zastąpić w miarę swoich możliwości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']anutka a co studiujesz jesli wolno zapytać?cos związanego ze zwierzakami?[/quote]Ja odpoiem za Anutkę, bo ona zapowiedziała, że dziś ma dużo nauki i nie będzie mogła się udzielać. Anutka uczy się w LiceumOgólnokształcącym o profilu biologiczno - chemicznym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Anutko, czy czytałaś już wszystkie posty. Wind obiecała, że przyjdzie z aparatem na wystawę i na zlot i porobi ładne fotki. Wydaje mi się że to świetnie, bo ona robi piękne artystyczne zdjęcia.[/quote]
Czytałąm i bardzo się z tego ciesze.
Troche trudno jest mi na wszystko odpisywać, ponieważ mam bardzo dużo nauki[/quote]Wiem i rozumiem. Postaram się Ciebie zastąpić w miarę swoich możliwości[/quote]
W takim razie bardzo Ci dziękuje. Ja już się nie wyrabiam. Aż boje się pomyśleć co będzie później.
Z tegoi jednak co słysząłam to w tej szkole najgorsze są początki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']też byłam na takim profilu:) a teraz podobnie jak ty muszę się uczyć bo juz studiuje-zootechnike imam niestety jedną poprawke z makabrycznej chemii organicznej... :cry:[/quote]To serdecznie Ci wsołczuję. Ja nigdy nie znosiłam chemii, ale na szczęście na studiach miałam tylko nieorganczną i ledwo przez ni przebrnęłam. Ale na szczęście to był tylko 1 semestr. Natomiast moja cóka męczyła się z organiczną i to dość długo

Link to comment
Share on other sites

dziekuje za zrozumienie:0w sumie nie jest taka trudna ale w tym roku duzo pracowalam i nie maialam juz sily na nauke :oops: dletego tak kiepsko wyszlo z ta poprawka!na 3roku planuje zdac na weterynarie i zootechnikie zrobic zaocznie!po tym wypadku z doksiem ze zaden wet nie umial go wyleczyc jestem jeszcze bardziej zdeterminowana na wyksztalcenie w tym kierunku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']dziekuje za zrozumienie:0w sumie nie jest taka trudna ale w tym roku duzo pracowalam i nie maialam juz sily na nauke :oops: dletego tak kiepsko wyszlo z ta poprawka!na 3roku planuje zdac na weterynarie i zootechnikie zrobic zaocznie!po tym wypadku z doksiem ze zaden wet nie umial go wyleczyc jestem jeszcze bardziej zdeterminowana na wyksztalcenie w tym kierunku[/quote]To faktycnie b. dobry pomysł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Jest plan sedziowania. Buldozki wchodza o 10.00 a nastepna rasa jest o 12.00. Ring 25[/quote] Dziękujemy. DorotaL, czy jużdostałaś potwierdzenie, bo my jeszcze nie. Jeśli nie dostaniemy potwierdzeń, to trzeba będzie przyjechać jakieś 2 godz. wcześniej aby odebrać papiery. Będzie napewno ggantyczna kolejka

Link to comment
Share on other sites

Ty Ats nie musisz być wcześniej, o informacja tylko dla wystawców

Chciałabym wszystkim chętnym do odwiedzenia wystawy warzwskiej przypomnieć, że w ym roku wystawa yjątkowo odbędzie się w sobotę, a nie jak to było dotychczas w zwyczaju w niedzielę. Początek sędziowania o godzinie 10 i buldogi francuskie idą na samym początku, czyli zaczynają się o 10ej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Chciałabym wszystkim chętnym do odwiedzenia wystawy warzwskiej przypomnieć, że w ym roku wystawa yjątkowo odbędzie się w sobotę, a nie jak to było dotychczas w zwyczaju w niedzielę. Początek sędziowania o godzinie 10 i buldogi francuskie idą na samym początku, czyli zaczynają się o 10ej[/quote]
Już podłączyłam baterie do ładowarki, aparat wyczyszczony. Także jestem już gotowa do pstrykania fotek buldogom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Chciałabym wszystkim chętnym do odwiedzenia wystawy warzwskiej przypomnieć, że w ym roku wystawa yjątkowo odbędzie się w sobotę, a nie jak to było dotychczas w zwyczaju w niedzielę. Początek sędziowania o godzinie 10 i buldogi francuskie idą na samym początku, czyli zaczynają się o 10ej[/quote]
Już podłączyłam baterie do ładowarki, aparat wyczyszczony. Także jestem już gotowa do pstrykania fotek buldogom :)[/quote]To wspaniale . zwróć Anutko uwagę a pieska z Draczyna, który będzie wystawiany w młodzieży. To było przepiękne szczenie. Ciekawa jstem co z niego wyrosło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Chciałabym wszystkim chętnym do odwiedzenia wystawy warzwskiej przypomnieć, że w ym roku wystawa yjątkowo odbędzie się w sobotę, a nie jak to było dotychczas w zwyczaju w niedzielę. Początek sędziowania o godzinie 10 i buldogi francuskie idą na samym początku, czyli zaczynają się o 10ej[/quote]
Już podłączyłam baterie do ładowarki, aparat wyczyszczony. Także jestem już gotowa do pstrykania fotek buldogom :)[/quote]To wspaniale . zwróć Anutko uwagę a pieska z Draczyna, który będzie wystawiany w młodzieży. To było przepiękne szczenie. Ciekawa jstem co z niego wyrosło[/quote]
EDDY SCHECKER Draczyn
Czy chodzi o tego psa??
Postaram się porobić troche fotek. Już wszystko przygotowałam żeby nie skończyło się tak jak na międzynarodowej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka'][quote name='Draczyn'][quote name='anutka'][quote name='Draczyn']Chciałabym wszystkim chętnym do odwiedzenia wystawy warzwskiej przypomnieć, że w ym roku wystawa yjątkowo odbędzie się w sobotę, a nie jak to było dotychczas w zwyczaju w niedzielę. Początek sędziowania o godzinie 10 i buldogi francuskie idą na samym początku, czyli zaczynają się o 10ej[/quote]
Już podłączyłam baterie do ładowarki, aparat wyczyszczony. Także jestem już gotowa do pstrykania fotek buldogom :)[/quote]To wspaniale . zwróć Anutko uwagę a pieska z Draczyna, który będzie wystawiany w młodzieży. To było przepiękne szczenie. Ciekawa jstem co z niego wyrosło[/quote]
EDDY SCHECKER Draczyn
Czy chodzi o tego psa??
Postaram się porobić troche fotek. Już wszystko przygotowałam żeby nie skończyło się tak jak na międzynarodowej ;)[/quote]Tak to właśnie ten pies. Ciekawa jestem jak teraz wygląda

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...