Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i dzień zakończył się całkiem przyjemnie.
Kot o którym pisałam został dzisiaj pojmany i zdjęto mu w końcu ten koszmarny słoik z głowy. Mam nadzieję , że będzie żył.
Paradowałam dzisiaj na ringu honorowym z trzema psami ( najpiękniejszy weteran -buldog , najpiękniejsze szczenię -chihuahua , zwycięzca rasy chihuahua).
Największą satysfakcję sprawiła mi ocena weteranów buldożków . Cała stawka sztuk 4 należała do mnie i jedynie one jako jedyne buldogi tego dnia zostały ocenione jako doskonałe.
Zawsze wierzyłam w swoje "staruchy "
Oto opisy
1) PIRANIA Draczyn " 8 letnia , dobrego formatu i o dobrych proporcjach , w bardzo dobrej kondycji wystawowej "
2)DONNA MARY Tangulska Góra "8 letnia w dobrej kondycji wystawowej , ładnie proporcjonalnie zbudowana "
3)PESTKA Piaśnicka Chata "12 letnia w bardzo dobrej kondycji wystawowej o dobrych proporcjach , ładnie ruszająca się "
4) CYNTHIA Hokus Pokus "( 9 letnia dobrego formatu w dobrej kondycji wystawowej "
To wielka przyjemność pokazywać się w tak doborowym towarzystwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']No i dzień zakończył się całkiem przyjemnie.
Kot o którym pisałam został dzisiaj pojmany i zdjęto mu w końcu ten koszmarny słoik z głowy. Mam nadzieję , że będzie żył.
Paradowałam dzisiaj na ringu honorowym z trzema psami ( najpiękniejszy weteran -buldog , najpiękniejsze szczenię -chihuahua , zwycięzca rasy chihuahua).
Największą satysfakcję sprawiła mi ocena weteranów buldożków . Cała stawka sztuk 4 należała do mnie i jedynie one jako jedyne buldogi tego dnia zostały ocenione na doskonałą.
Zawsze wierzyłam w swoje "staruchy "[/quote]Ela , cieszę się razem z Tobą, .Już wcześniej składałam Ci gratulacje za BOBa chiuały (pewnie nie tak sięto pisze), no ale aż mi się nie chce wierzyć, że weterany wygrał budożek, to wspaniała nowina. Wiwlkie gratulacje. A kto robil weterany?

Link to comment
Share on other sites

Draczyn , no niestety weteranów nie wygrał buldożek .
To że z nim paradowałam nie było niestety jednoznaczne z wygraniem.
Sędzia nie zwróciła nawet uwagi na PIRANIE , na rinu głównym , podobnie zresztą jak na szczenię. Wystawianie ozdobniaka ,tylko wtedy ma sens , gdy sędziuje ktoś od ozdobnych zainteresowany rasą . Niestety sędzia miała inne sympatie , i jest to zrozumiałe.Wśród takich piękności , ważne są już tylko emocje związane z daną rasą , a nie uroda psa, bo te na ringu honorowym wszystkie były naprawde bardzo ładne.

Link to comment
Share on other sites

A ja już si cieszyłam, że nareszcieuhonorowano buldożki, tak przynajmniej zrozumiałam, ale dzielna jesteś, że wystawiłaś aż 4 staruszki i należa Ci się za to wielkie brawa. No i fajnie, że kotek dobrze skończył, bo to byłaby straszna śmierć ze słoikiem na głowie. Jeszcze raz serdecznie gratuluję i nie myśl, że to dlatego, że Pirania, bo to twoja zasługa, ze jest ona w dobrej kondycji

Link to comment
Share on other sites

Wystawa międzynarodowa Mlada Boleslav(Czechy) 4.09.2005
Buldogi francuskie 23 Sędzia Zdenek Kliment CZ
Psy - 11
Młodzież - 3
GAIUS POTALA DALAJLAMA – doskonała 2
[b]LEOS GOLD VANKA FOR PALEVYH BULDOGOV – doskonała 1, Zw. Mł.[/b]
ULLI Z VLCICH SKAL - nieobecny
Pośrednia - 2
ALIGATOR CANIS BULL – bdb 2
SIMON IZ PALEVYH BULDOGOV – doskonała 1, CAC
Otwarta - 4
AMOR OD ANEZKY - db
BONZO SUVEREN – doskonała 1, CAC, CACIB
BUBU STRAZNI PES – bdb 3
XERXES SUVEREN – doskonała 2, res.CAC
Championi - 2
ADVETIROS TUROM ID DOMA EDISONYA – bdb 2
RED BLOODED MARCUS – doskonała 1, CAC, res. CACIB
Suki - 12
Młodzież - 2
AISCHA LEYLA Z ALTHANU JOHANKA – bdb 1
ZAFFIA GOODSHAPE’S - db
Pośrednia - 2
HERMINA CMOUDOVO SRDCE - nieobecny
IVCA SUVEREN – doskonała 1, CAC
Otwarta - 7
ADELKA STRAZNI PES – doskonała 2, res.CAC
BEATRICE BOHEMIA HAPET – doskonała 1, CAC, res.CACIB
CELINE DION PSI RADOST - bdb
CINDY OD KOBERNE HRAZE - bdb
DAISY OD KOBERNE HRAZE - - nieobecna
EUROPA SUVEREN – bdb 3
JENNY SAM KARANN – bdb 4
Championi – 1
ELINOR GOODSHAPE’S – doskonała 1, CAC, CACIB, BOB


To była pierwsza wystawa Leosa w Czechach i cieszymy sie bardzo z jego oceny i Zwycięstwa Młodzieży. Tym bardziej, że sędzia oceniał bardzo dokładnie i surowo.

Link to comment
Share on other sites

Na serwisie Buldoga Francuskiego są już wyniki wystawy w Przemyślu, gdzie sędziował P.Zygmunt Jakuboski. Nie będziemy się powielać. Kto będzie zainteresowany, ten może wyniki tam zobaczyć. Gratuluję wszystkim wygranym, a szczególnie hodowli Króla Arlekina, bo oni zgarnęli tam najwięcej tytułów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Mam prośbę jakby ktoś z Was mógł cyknąć parę fotek na warszawskiej wystawie [b]JONI Admiror [/b]i wstawic na forum lub mi przesłać byłabym bardzo wdzięczna :D

Również dołączam sie do GRATULACJI !![/quote]Njlepiej poprosić o to Anutkę. Ona robi b. ładne fotki i umie je wklejać, bo ja eszcze się nie nauczyłam, ale aparat mam i postaram się jej zrobić fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='Hebulka']Mam prośbę jakby ktoś z Was mógł cyknąć parę fotek na warszawskiej wystawie [b]JONI Admiror [/b]i wstawic na forum lub mi przesłać byłabym bardzo wdzięczna :D

Również dołączam sie do GRATULACJI !![/quote]Njlepiej poprosić o to Anutkę. Ona robi b. ładne fotki i umie je wklejać, bo ja eszcze się nie nauczyłam, ale aparat mam i postaram się jej zrobić fotki[/quote]
Dobrze, spróbuje zrobić jej pare fotek :)

Link to comment
Share on other sites

To zależy głównie od terenu , jaki wystawca ma do dyspozycji. Międzynrodowe np bywają 3 dniowe, gdy hale są zbyt małe aby pomiecić wszystkich wystawcówI nie tylko od wielkości tereu, ale i ilości wystawców. Wystawy Swiatowe są przeważnie 5dniowe i na każdy dzięń jest osobny katalog

Pochwalcie się, kto będzie na Wystawie Warszawskiej, bo to już niedługo. Wiem, że Ats się wybiera

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...