Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elżbietarusos']Gratuluję zwycięzcom.
Mam także zdjęcia z wystawy we Włocławku PIRANII. Komu mogę przesłać je na prywatnego e-maila, by umieścił je na Forum. Ja nie potrafię.[/quote]Dziękujemy za gratulację- przelij Anutce, albo Minimolosowi

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim wielkie gratulacje
[quote name='Draczyn'][quote name='elżbietarusos']Gratuluję zwycięzcom.
Mam także zdjęcia z wystawy we Włocławku PIRANII. Komu mogę przesłać je na prywatnego e-maila, by umieścił je na Forum. Ja nie potrafię.[/quote]Dziękujemy za gratulację- przelij Anutce, albo Minimolosowi[/quote]
Możesz mi przesłać zdjęcie. [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK'][quote name='Hebulka']A nie był on z hodowli COLLIN ? Wiek by sie zgadzał a tam był ostatnio miot po von Glandorfie.

[url]http://collindog.webpark.pl/szczeniaki/szbul.html[/url][/quote]

taki liczny miot u buldożków????jestem zadziwiona![/quote]Kilkanaście lat temu był taki miot w Warszawie, też 11, ale tego tylko 2 pieski wyżyły, a tu wszystkie się świetnie chowają, a mają już 9 dni

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wszystkim gratuluję :lol:

jeśli ktoś ma zdjęcia z wyborów:
- Best of Group grupy IX
- Best in Show Juniorów
z dzisiejszej wystawy w Warszawie to proszę o zdjęcia a jesli ktoś ma zdjęcia a nie umie wklejać to proszę o przesłanie zdjęć do Anutki albo do mnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Minimolos']Jeszcze raz wszystkim gratuluję :lol:

jeśli ktoś ma zdjęcia z wyborów:
- Best of Group grupy IX
- Best in Show Juniorów
z dzisiejszej wystawy w Warszawie to proszę o zdjęcia a jesli ktoś ma zdjęcia a nie umie wklejać to proszę o przesłanie zdjęć do Anutki albo do mnie :lol:[/quote]Zdjęcia z 9ki pewnie robił mąż Pani Ireny, a z juniorów może właściciel Ediego, ale z nim mogę się porozumieć dopiero w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK'][quote name='Hebulka']A nie był on z hodowli COLLIN ? Wiek by sie zgadzał a tam był ostatnio miot po von Glandorfie.

[url]http://collindog.webpark.pl/szczeniaki/szbul.html[/url][/quote]

taki liczny miot u buldożków????jestem zadziwiona![/quote]Kilkanaście lat temu był taki miot w Warszawie, też 11, ale tego tylko 2 pieski wyżyły, a tu wszystkie się świetnie chowają, a mają już 9 dni[/quote]

niesamowite,to to swego rodzaju rekord!dużo zdrowia dla maluszków,bo w tym wieku jeszcze trzeba trzymać rękę na pulsie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka']Szczeniątka z COLLINA mają juz 3 miesiące..więc juz raczej nic im nie grozi ;)[/quote]Ja pisząc o tym licznym miocie cały czas myślałam o Królu Arlekinie, bo dziś rozmawiałam z hodowczynią i pieski mają się swietnie, a jest ich aż 11. I Justyna chyba o ten miot pytała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']miałam na myśli ten liczny miot,niesamowite,że buldożki mają tyle szczeniąt,choć zdaję spbie sprawę,że to niecodzienne wydarzenie[/quote]Tak jak już pisałam to bardzo rzadki przypadek[/quote]


czy nie wchodziło w grę leczenie hormonalne np?pytam z czystej ciekawości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK'][quote name='Draczyn'][quote name='JustynaJK']miałam na myśli ten liczny miot,niesamowite,że buldożki mają tyle szczeniąt,choć zdaję spbie sprawę,że to niecodzienne wydarzenie[/quote]Tak jak już pisałam to bardzo rzadki przypadek[/quote]


czy nie wchodziło w grę leczenie hormonalne np?pytam z czystej ciekawości[/quote]Nie wiem , ale chyba raczej nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']czy ktos wie czy jutro będa buldożki na wystawie?i jak tak to o której bo mamy z siostra zamiar przejechać sie na rowerkach pooglądac psiaki? :D[/quote]Beatko dziś była wystawa krajowa - patrz wyżej. Są zdjcia i wyniki. Jutro jest klubówka molosów m.in buldogów angielskich. Francuzów jutro nie będzie

Link to comment
Share on other sites

szkoda...dzis tez byłam przez przypadek, bo wybrałam sie z mama na rowerki i wpadlysmy na wystawę niechcacy :wink: widziałam dwa buldozki pregowane...nie wiem czyke one były?kogos z was?jeden buldożek wyszedł z grupy i wystawiał go pan w okularach o ile dobrze pamietam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']szkoda...dzis tez byłam przez przypadek, bo wybrałam sie z mama na rowerki i wpadlysmy na wystawę niechcacy :wink: widziałam dwa buldozki pregowane...nie wiem czyke one były?kogos z was?jeden buldożek wyszedł z grupy i wystawiał go pan w okularach o ile dobrze pamietam...[/quote]Zobacz na poprzednich stronac tam są zdjęcia większości buldożków, które były wystawiane

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...