Jump to content
Dogomania

Galeria zdjęć (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Draczyn

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to mam kolejne zdjecia Bajta.

Jedno wkleje do Galerii drugie podam w linku poniewaz mielismy awarie komputera ;/ i nie moge go na swoim kompie zmiejszyc :-?


[img]http://img378.imageshack.us/img378/3240/bajt2nk.jpg[/img]


[url]http://img384.imageshack.us/img384/9798/bajtus3ig.jpg[/url]
To zdjecie jest troche za duze zeby wkleic na dogo. Ale wystarczy kliknac :>

Link to comment
Share on other sites

jasne, ze bym chciała :D ja mam w sumie nowy komputer-ma rok, bo poprzedni umarł smiercia naturalna, ale i tak strasznie wolno pracuje...chyba jest zawirusowany, bo siostra sciaga z netu rózne głupotki jak tylko popadnie...

A mam pytanie. Byl ktos wczoraj na Agrykoli na finale akcji z psem za pan brat?my z Bajtusiem bylismy i rozgladalismy się za kolezankami i kolegami z forum,ale nikogo nie pozanłam...

Link to comment
Share on other sites

Beatko - jak podejrzewacie ze macie wirusy to wejdz na [url]www.skaner.mks.com.pl[/url] i postepuj wg instrukcji. Jest to calkowicie legalny i darmowy skaner ktory pomoze usunac wiekszosc znanych virusow.

Jesli bedziesz miec jeszcze jakies z nim problemy to chetnie pomoge w " Pomocy technicznej"

Link to comment
Share on other sites

dzieki viris, ale własnie problem w tym, ze ja go regularnie skanuje i jak tylko cos zanjdzie podejrzanego to zaraz wywalam taki plik, nie ma przebacz1ale mimo wszystko wydaje mi się, ze jeszcze cos w nim siedzi, bo od kiedy go mam, z begiem czasu działa coraz wolniej... :-?

Link to comment
Share on other sites

aha co do zdjęc to pierwsze zrobione jest w parku, po wczorajszej imprezie na Agrykoli :D po dzikich szaleństwach Bajtus odpoczywał na ławeczce obok Pańci podjadajac frykaski jakie dostał :D

a drugie zrobione oczywiscie w ulubionym jego miejscu czyli poscieli :lol: spał mi wtedy na brzuchu, taką pozycje lubi najbardziej bo wie, że mu nie ucieknę :lol: w tle widać jedno z terrariów-to mniejsze-Bajt zawsze jak karmie zółwie siada naprzeciewko i sie przyglada jak to dziwne stwory smiesznie jedzą 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...