Jump to content
Dogomania

Zakopane


anholland

Recommended Posts

Nooo to jak zobaczycie Caviśka z zakręconymi dziewczynami /cztery sztuki:p / - to będzimy na 99% my. Na pewno tradycyjnie zaliczymi Krupówki i Gubałówkę więc szanse na spotkanko są duże.:razz:
Wiecie coś o przekraczaniu granicy Słowackiej z psami???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='d_orka']Wiem, że z wejściem z psem na teren parku są problemy /a właściciwe jest zakaz:placz: / dlatego planuję przejść się po Słowackich dolinkach i tutaj mam pytanko: - czy można wejść z psem na Słowację bez paszpartu i chipa , czy to jest konieczne ? [/quote]
Do przekroczenia granicy przez psa obowiązkowy jest psi paszport
(a do tego pies musi być trwale oznakowany).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Paulinka18']Czy ktoś jeszcze ma namiary na jak najtańsze zakwaterowania w Zakopanem dla 4 osób i psa?[/quote]

ja w zakopanym zawsze nocuje na cyrhla nie wiem ile to tanio dla Ciebie bo ja biore apartament bo jeżdze z dwoma psami 120 zl ale obok jest drugi domek gdzie mozna z psami za 25 zł od osoby mozna tam u gospodyni zjesc obiad niedrogi i zjadliwy

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 months later...

JA byłam na długi weekend majowy, ale byliśmy na prywatnej kawaterze - dala bym ci adres ale nie polecam - mało miejsca i mieli pretensje ze sierść się sypie na chodniczki :p z jedzeniem np. w ogródku nie mieliśmy żadnego problemu. W środku też nas nie wyrzucali - tylko z McDonalda :P Na Gubałówkę bilet dla psa 8 zl chyba, pies musi być na smyczy z kagańcem. Z powrotem wracalismy wyciągiem na Dolinie Szymoszkowej - pies darmo, ale pani nie widziała psa - 40 kg labrador. Panowie obsługujący wyciąg zgłupieli jak zobaczyli ze chcemy go wsadzić. Wszadziliśmy. Ogólnie fajnie ale nie można z psem w zadne góry iśc bo regulamin TPN zabrania. Nawet na smyczy i w kagańcu.
Życze powodzenia w szukaniu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 years later...

na Krupówkach można jak najbardziej tylko oczywiście pies na smyczy. Nie wszędzie wpuszczają to fakt ale polecam bar Jagoda. b. dobre jedzenie no i z psem można (:

Polecam również herbaciarnie ale ona jest bodajże w Białce ? lub Bukowinie Tatrzańskiej.

a i jak my tam wyliśmy to z nami było 4 Airedale.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Z psem niestety nie można chodzić po polskim Tatrzańskim Parku Narodowym (jedynym wyjątkiem jest Dolina Chochołowska), ale za to można po słowackiej stronie.

Jeżeli chodzi o obiekty noclegowe przyjmujące psy to to na tej stronie znajdziecie kilka propozycji: [URL]http://www.noclegi-w-zakopanem.info/noclegi-w-zakopanem-z-psem.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...