Jump to content
Dogomania

Ukochane Cocker Spanielki


Mango_zakofana

Recommended Posts

Elo! Czy mi się wydaje czy na forum jest coraj więcej ludzi mających/kochających [niepotrzebne skreślić :] Cocker Spaniele Angielskie.. Hmm... Ja wiem o 6, ale 4 z nich się w ogóle nie odzywa, dlatego też założyłam ten temat.. Po to tylko, żeby pomagać lub oczekiwać pomocy od innych ludzików.

Może się wszyscy odezwiecie? :wink:

Całuski, Buffie & Ola

Link to comment
Share on other sites

Może teraz ktoś inny raczy się wypowiedzieć na ten temat [czyt. temat o Cocker Spanielkach]

Hmm.. Może ja zacznę? Buffie wczoraj dostała [w supermarkecie --> po kupnie xXx puszek --> nie wiem ile trzeba było kupić, bo mnie przy tym nie było :] taką piłeczkę, do której wsypuje się suchą karmę i jak psiak się bawi tą piełczką, to wypada z niej jedzonko :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

No to ja się wypowiem ;)

Fajna zabawka, ta kula z ktorej wysypuje się jedzonko. Mowiłaś mi o niej. A ha...może tak trochę nietematowo, ale to dobrze, ze Buffie już coraz częściej załatwia swoje potrzeby na dworze.

Co do Cockerkow to ostatnio widziałam ich dużo na wystawie. Z resztą o tym chyba wiesz... 8)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... No tak.. Wiem.. :) Oczywiście, ok. 2 miesięcy temu, jak była u nas w Olsztynie [czyt. w Ostródzie] wystawa psów, to taka inteligentna Ola zapomniała o niej i przypomniała sobie dopoero 2 dni później :(

Teraz biorę udział w jakiejś takiej akcji Pedigree i Whiskas.. "Pełna miska dla schroniska".. Chodzi o to, że jak się wyśle do nich 4 kody z jedzonek dla zwierząt wyżej wymienionych firm, to za to oni dają jednego dnia jakiemuś pieskowi papu w schronisku. Co ja za to mam? Świadomość, że komuś pomagam, radość [z tego, że jakiś psiak lub kociak dostanie jedzonko i tę radość, jak patrzę na Buffie jak je ;) ], no i oczywście coś materialnego [czyt. miseczka z wygrawerowanym imieniem Buffie ! ] :)

Link to comment
Share on other sites

No tak-instynkt myśliwski ;) Buffie ostatnio zaczęła szczekać na wszystkich ludzi.. Nie wiem dlaczego, bo kiedyś jak zobaczyła jakiegoś człowieka, to od razu do niego goniła.. Eh.. A dziś? Jakiś malutki, słodziutki bobasek chciał Ją pogłaskać, a ona co? Zaczęła na niego szczekać ! :evil:

Pantera, a jak się nazywa Twoje Maleństwo, bo tak głupio gadać - Piesek Pantery :) I w ogóle co dajesz jej jeść?

Link to comment
Share on other sites

Maja nie jest rodowodowa ,dostałam ją w prezencie urodzinowym.Jak się zachowuje?Hmmm , w domu aniołek , wciąż się przytula ,chce by ją głaskać,taki leniuszek.Natomiast na podwórku biega za wszystkim co się rusza,najbardziej upodobała sobie gołębie :oops:

No nie martw się. Moja Tośka gania za krukami i wronami. :wink:

Najzabawniejsze jest, że znam osoby zarówno o nazwisku Kruk jak i Wrona, mieszkają na tej samej ulicy. :wink: Ale powyżej oczywiście mi chodziło o ptaki. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...