Jump to content
Dogomania

Nie tylko ASIACZKI są na świecie...


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']No właśnie. Zamknąłeś drogę kariery Fingalowi. To rzeczywiście oburzające! :evil:
I możesz sobie mówić i pisać w jęz. angielskim. A ja i tak wiem swoje. O!
Pzdr.[/quote]
to już obie wiemy Asiaczku! trzeba napisac to dużymi literami [b] OBURZAJĄCE [/b]!!!! :P :P :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek']No i co Ty na to, [b]Basenji[/b]? Nadal twierdzisz, że dobrze zrobiłeś nie pokazując więcej Fingala?
Pzdr.[/quote]
TAK.
My z Piesiakiem mamy inne zainteresowania niż te nudne wystawy.
Zdrówko :roll:[/quote]
o mamo! od kiedy to wystawy sa nudne? A czy ty spytałes może o zdanie Fingala???????? Przeciez tak jak już pisałam, to może on chcial poczuc smak sławy?!!??!? niestety ta droga jest zamknięta dla niego....A MOŻE NIE????? :wink: 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Wolimy zloty tuningowe.
A poza tym, tytuł jest - to co zostało obiecane zostało zrealizowane w 100%.
Gdyby tytuł został potwierdzony np w potomstwie, to moze byłaby motywacja do dalszej zabawy w tytuły.
A tak to - tylko kolejne koszty, zmarnowany czas i nic więcej.

zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Basenji']A co, może nie mam racji?
Zdrówko :x[/quote]
ojojo jakie złe to zdrówko bylo :o :lol:
powiem to tak [size=2][color=red] chyba nie [/color][/size] :wink:[/quote]
Przekonałaś mnie!
Niech się wystawia kto może.
Ja już nie.
Zdrówko :x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Gdyby tytuł został potwierdzony np w potomstwie, to moze byłaby motywacja do dalszej zabawy w tytuły.
A tak to - tylko kolejne koszty, zmarnowany czas i nic więcej.

zdrówko[/quote]
Jeżeli chodzi o potmostwo, to przecież nic straconego. Chcesz powiedzieś, że jeżeli Fingal będzie tatusiem, to i następne wystawy zaliczysz, a może nawet i Interchampiona zdobędziesz? Bo nie rozumiem Twojego wywodu.
Pamiętaj poza tym, że "kolejne koszty, zmarnowany czas " to dla niektórych prawdziwe hobby, czego - jak mi się wydaje - nie potrafisz zrozumieć.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Basenji']Gdyby tytuł został potwierdzony np w potomstwie, to moze byłaby motywacja do dalszej zabawy w tytuły.
A tak to - tylko kolejne koszty, zmarnowany czas i nic więcej.

zdrówko[/quote]
Jeżeli chodzi o potmostwo, to przecież nic straconego. Chcesz powiedzieś, że jeżeli Fingal będzie tatusiem, to i następne wystawy zaliczysz, a może nawet i Interchampiona zdobędziesz? Bo nie rozumiem Twojego wywodu.
Pamiętaj poza tym, że "kolejne koszty, zmarnowany czas " to dla niektórych prawdziwe hobby, czego - jak mi się wydaje - nie potrafisz zrozumieć.
Pzdr.[/quote]
Basenji wychodzi chyba z założenia że to drogie hobby :-? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Savannah[/b] - można zbierać zapałki, etykietki od butelek po winie itp. Hobby Basenji też nie jest tanie. Jeżeli chcemy czymś zajmować się na poważnie, to musimy liczyć się z kosztami, prawda?
pzdr.[/quote]
[color=red] Zgadzam sie [/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Basenji']Gdyby tytuł został potwierdzony np w potomstwie, to moze byłaby motywacja do dalszej zabawy w tytuły.
A tak to - tylko kolejne koszty, zmarnowany czas i nic więcej.

zdrówko[/quote]
Jeżeli chodzi o potmostwo, to przecież nic straconego. Chcesz powiedzieś, że jeżeli Fingal będzie tatusiem, to i następne wystawy zaliczysz, a może nawet i Interchampiona zdobędziesz? Bo nie rozumiem Twojego wywodu.
Pamiętaj poza tym, że "kolejne koszty, zmarnowany czas " to dla niektórych prawdziwe hobby, czego - jak mi się wydaje - nie potrafisz zrozumieć.
Pzdr.[/quote]
Oj Asia, jak ty nie przyjmujesz argumentacji innej niż swoja.
Gdyby Piesiak został parę razy tatusiem, czyli potwierdził w praktyce klasę to zapewne byłaby motywacja do zabawy w jakichś interchampionów. I byłby zwrot kosztów - to jasne.
A naprawdę psie zawody mają się nijak jeśli chodzi o atrakcyjność do zlotów tuningowych. W następnym numerze Street Extreme ma być np o moim klubie i zlocie + mój samochodzik. I to jest fajne a nie psie wystawy.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='Asiaczek'][quote name='Basenji']Gdyby tytuł został potwierdzony np w potomstwie, to moze byłaby motywacja do dalszej zabawy w tytuły.
A tak to - tylko kolejne koszty, zmarnowany czas i nic więcej.

zdrówko[/quote]
Jeżeli chodzi o potmostwo, to przecież nic straconego. Chcesz powiedzieś, że jeżeli Fingal będzie tatusiem, to i następne wystawy zaliczysz, a może nawet i Interchampiona zdobędziesz? Bo nie rozumiem Twojego wywodu.
Pamiętaj poza tym, że "kolejne koszty, zmarnowany czas " to dla niektórych prawdziwe hobby, czego - jak mi się wydaje - nie potrafisz zrozumieć.
Pzdr.[/quote]
Oj Asia, jak ty nie przyjmujesz argumentacji innej niż swoja.
Gdyby Piesiak został parę razy tatusiem, czyli potwierdził w praktyce klasę to zapewne byłaby motywacja do zabawy w jakichś interchampionów. I byłby zwrot kosztów - to jasne.
A naprawdę psie zawody mają się nijak jeśli chodzi o atrakcyjność do zlotów tuningowych. W następnym numerze Street Extreme ma być np o moim klubie i zlocie + mój samochodzik. I to jest fajne a nie psie wystawy.
Zdrówko[/quote]
Basenji prawda jest taka ze dla każdego inne hobby jest ciekawe :wink: wiec luz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...