Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem


Daga_i_Oskar

Recommended Posts

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]aha a myslalam, ze chcesz zrobic bryyy czyli stoj koniku :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

:evil_lol:

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]oj, było dziś wesoło[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]:loveu: i bardzo miło :-)
[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga76']:evil_lol:

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]oj, było dziś wesoło[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]:loveu: i bardzo miło :-)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]oj było :razz: było :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]ja jeszcze wrzucam taką ostatnią foteczkę Oskareczka na dzisiaj[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/af99adc10fd32913.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/92/af99adc10fd32913.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Wczoraj orzeszki, dzisiaj koniki, a co będzie jutro :cool3: :lol:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a to się zobaczy juutro :cool3: :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[quote name='Aga76'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Jaki on cudny... złoty rycerz, Oskarek jest pięknym psem :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]i ma stojące uszka i ogonek :evil_lol: :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Dobranoc moje Kofane :loveu: boshe ponad 10h dzisiaj przed kompem na dgm przesiedziałam :crazyeye: I wcale nie czuje zmęczenia :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]My mieszkamy w sumie niadeleko Katowic, blisko planetarium, koło wieży TV :cool3: w Siemianowicach Sl a Wy :cool3: na spacerek mozemy się kiedyś jak najbardziej wybrac :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
ja mieszkam w strumieniu :razz: nie wiem czy kojarzysz :haha::D na spotkanie jak najbardziej umówic sie mozemy ale gorzej co z dojazdem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][I][B]Śpij dobrze :sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[I][SIZE=3][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Ps. trening czyni mistrzem...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I][/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale z kim? z Oskarem :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ale z kim? z Oskarem :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Red][I]
A to już twoja osobista sprawa i preferencje... nie będę ingerować w tę sferę[/I][/COLOR][/FONT] :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Sylwia jak Filip z konopii o miejscu zamieszkania :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Sylwia po prostu chciała troche ucziszyc sprawe z konikami :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]dziewczyny nie no ja juz naprawde uciekam :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]papatki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Sylwia po prostu chciała troche ucziszyc sprawe z konikami :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]dziewczyny nie no ja juz naprawde uciekam :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]papatki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Daguś już 3 raz się żegnasz z nami :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc dziewczyny :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]witam w te niedzielne przedpołudnie :loveu: Dzisiaj juz temperaturka w plusie no i słoneczko mamy :multi: Moze wybiore sie na jakis spacerek z małym ale to jeszcze nie wiadomo, czy mi sie bedzie chciało gdzies dalej isc :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[quote name='madziasto4']Daguś już 3 raz się żegnasz z nami :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hihi bo widzisz jakoś ciężko mi się było z Wami rozstac :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[quote name='Yorkie']Śliczny Oskar :loveu: Daj więcej jego letnich lub wiosennych zdjęć :loveu:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Saruś kiedy te zdjęcia były w styczniu robione :lol: wiosenne zdjęcia będą na dniach :multi: bo ogłosili w tv ze zima od Nas odchodzi :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ja idę na TV skoki oglądać :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

cześć Daga!!!! :multi:

miałam trochę nadrabiania - ciekawe dialogi wczoraj prowadziłyście trza przyznać, uśmiałam się nieźle czytając je dzisiaj :evil_lol::evil_lol: było tu wesoło w każdym bądź razie :lol:

U nas tez pogoda dość fajna, już obiecałam Fidlastemu że pójdziemy dzisiaj na długi i daleki spacer bez smyczy :p:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Moja krew :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A tak serio to próbowałam kiedyś nauczyć Oskarka pozycji wystawowej :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]
I jak? :evil_lol: Wyszło coś z tego? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...