Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem


Daga_i_Oskar

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj Dziewczyny będzie dobrze.
Przypomniało mi się jak ja stresowałam się przed maturą. A żeby zrobić na przekór samej sobie to po pismenej maturze a przed ustnymi pojechałam na uczelnię i zawiozłam papiery na uczelnię hehehe no i nie miałam wyjścia tylko musiałam zdać i ustną maturę, bo by mi kasa przepadła ( a zapłaciłam wpisowe plus czesne za I semestr hehehehe)

Także nie martwcie się, że nic nie pamiętacie, że nic w tej chwili nie wiecie, to jest normalny objaw stesiku, który jest nam pomocny. Po maturze sobie to potwierdzicie.

A mądruję się tak, bo sama niedawno (tydzień temu) zdawałam bardzo poważny egzamin państwowy w pracy - stwierdziłam tylko jedno, że wolałabym iść jeszcze raz na maturę a nie zdawać tego egzaminu w pracy hehehehe.


Połamania piór, długopisów, ołówków i czego tylko chcecie ;-) :-) :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Dziewczyny trzymam mocno kciuki!!:kciuki::kciuki:
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Orange]
BĘDZIE DOBRZE!!!!![/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]
[/quote]

Obyś Magda miała rację :lol::lol::lol::lol:
Madzia od Gajki ściągnie i zda:evil_lol:, gorzej ja i Daga :shake: idziemy bez niczego :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']Obyś Magda miała rację :lol::lol::lol::lol:
Madzia od Gajki ściągnie i zda:evil_lol:, gorzej ja i Daga :shake: idziemy bez niczego :cool1:[/quote]

haha co do tego sciagania to ja taka pewna nie jestem, własnie sie dowiedziałam ze te wiesniaki beda chcieli sadzac wg peselu, a ja mąrda wypchałam sie na świat 2 stycznia :placz: :placz: :placz: trzymajcie lepiej kciuki za to zeby tak nie było :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dacie radę, będziemy trzymać kciuki :kciuki: ;-)
A swoją drogą, to moja koleżanka niedawno mi coś pokazała, a co? Miala na sobie siostry żakiecik, a wewnątrz "niespodzianki". Jakie? W środku były specjalnie ponaszywane kieszoneczki (chyba ze 30), kazda do danej ściągi. ;-) Tylko nie mam pojęcia jak ona ściągała. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Dziewczyny, dacie radę, będziemy trzymać kciuki :kciuki: ;-)
A swoją drogą, to moja koleżanka niedawno mi coś pokazała, a co? Miala na sobie siostry żakiecik, a wewnątrz "niespodzianki". Jakie? W środku były specjalnie ponaszywane kieszoneczki (chyba ze 30), kazda do danej ściągi. ;-) Tylko nie mam pojęcia jak ona ściągała. :D[/quote]

yhyyyyy... to stary znany sposób :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]Matura maturą , :mad: spróbujcie marudzić i nie zdać :mad:[/B][/I]

[/quote]

Alicjo Ty ich nie strasz bo ja sie zaczynam bać :razz: a to przecież dopiero za trzy lata..wystarczy że tydzień temu ja zdawłąm egzaminy do liceum :razz:

A tak po za tym to Wy wszstkie macie najście na nature w obiektywie widze :diabloti: Ja to tylko moje doga obfacam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Aha... :evil_lol: Ja tylko tak sobie napisalam, nie wiedzialam, ze taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki znany... :oops: ;)[/quote]

moja siostra sobie szyła takie cuda ładnych pare lat temu.., no ale wtedy była jeszcze stara matura..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=Green][B]czesc Dagulka :multi:

nie wiem czy wpadne tu jeszcze dzisiaj, wiec na wszelki wypadek juz teraz chce Ci zyczyc powodzenia (nie dziekuj!!!) i super tematow. I polamania dlugopisu :lol:
Obiecuje naprawde mocno trzymac kciuki :kciuki:

Trzymaj sie!!! :buzi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']przestań to nic głupiego, a nóż komuś sie przyda "odkopany" pomysł :lol::lol::lol:[/quote]
Dobrze, obiecuje, ze bede grzeczna, wybacz. :p

[B][COLOR=deepskyblue]Dagulko, trzymamy kciuki za Ciebie! Powodzenia! :kciuki: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

wiecej kciukow nie pozwala mi forum wstawic ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...