Jump to content
Dogomania

Odbiór miotu


asia40

Recommended Posts

Można też mieć nadzieję, że w naszym związku zadziała zasada kropli drążącej skałę zwana niekiedy zasadą małych kroków :wink:
Jeśli na kolejnych walnych zebraniach i zjazdach delegatów będzie podnoszony ten problem to być może ktoś z decydentów jednak zauważy problem i zechce coś w tej sprawie zrobić :roll:
...a póki co to, jak już lata temu wyśpiewał Młynarski, róbmy swoje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Można też mieć nadzieję, że w naszym związku zadziała zasada kropli drążącej skałę zwana niekiedy zasadą małych kroków :wink:
Jeśli na kolejnych walnych zebraniach i zjazdach delegatów będzie podnoszony ten problem to być może ktoś z decydentów jednak zauważy problem i zechce coś w tej sprawie zrobić :roll:
...a póki co to, jak już lata temu wyśpiewał Młynarski, róbmy swoje :D[/quote]Masz rację. Mnie tylko zawsze wkurza, że wszyscy narzekają, a na zebrania nikt prawie nie chodzi. U nas w Warszawie na zebrania przychodzą tylko sami działacze i parę osób z hodowców, których na palcach jednej ręki można policzyć. I gdzie tu można mówić o naprawieniu sytuacji

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak samo wygladają zebrania w Katowicach :(
Skoro na sali są sami "starzy" to skąd we władzach oddziału mają się znaleźć jacyś "młodzi" -> czytaj młodzi duchem, z pomysłami i zapałem do ich realizacji, nastawini na psiarstwo a nie szczenięcy biznes itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Dokładnie tak samo wygladają zebrania w Katowicach :(
Skoro na sali są sami "starzy" to skąd we władzach oddziału mają się znaleźć jacyś "młodzi" -> czytaj młodzi duchem, z pomysłami i zapałem do ich realizacji, nastawini na psiarstwo a nie szczenięcy biznes itd.[/quote]No i jak tu ma być dobrze. Moim zdaniem zasiedzenie zbyt długo na tym samym stołku nie jest najlepszym rozwiązaniem, a ostatnio to właśnie obserwuję i b. mnie to martwi. Nawet egzaminy asystenckie i sędziowskię są ostatnio trudne do przebrnięcia - chyba ze strachu przed konkurencja. CCoż nie najlepiej się dzieje[img]http://www.tomala.1x.com.pl/gify/gify/postacie/cialo/30.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Dokładnie tak samo wygladają zebrania w Katowicach :(
Skoro na sali są sami "starzy" to skąd we władzach oddziału mają się znaleźć jacyś "młodzi" -> czytaj młodzi duchem, z pomysłami i zapałem do ich realizacji, nastawini na psiarstwo a nie szczenięcy biznes itd.[/quote]

Wytną ich przy najbliższej nadarzajacej sie okazji :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Niezupełnie wytną, ale nawet jeśli ktoś "świeży" wejdzie do władz oddziału to w pojedynkę brak mu siły przebicia.
Głosowania są przecież większościowe :([/quote]Jedyna szansa, o ileznasz wiele chętnych do pracy i uczciwych ludzi, stworzyć własn listę i skrzyknąc na zebranie min. 50 osób, aby na nią głosowali. Innego wyjścia nie widzę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ponarzekaliśmy... i nic z tego nie wyniknie chyba, że "oddolnie" zaproponuje się konkretne rozwiązanie: np. nazwę i formę tej "książeczki hodowlanej", propozycję zawartości, propozycje zmian w regulaminie hodowli itd. i udostepnić dla ogółu. Wtedy oczywiście znajdzie się mnóstwo krytykantów szukających dziury w całym, ale też może kilka cennych merytorycznie uwag. Może problem zacznie żyć własnym życiem i zostanie zauważony na "górze".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...