Jump to content
Dogomania

Tytuły ?


Sali6

Recommended Posts

[quote name='efra-husky']Jak znajdę chwilkę to wkelję fotki do Galerii; póki co jest parę śmiesznych w Grupie V w topiku Zabawne zdjęcia haszczaków

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=25948[/url][/quote]
słodka dziewczynka! zwłaszcza na tym zdjeciu co uszka stuliła :) :D
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol:

Uwielbiamy naszą dziewczynkę ponad wszystko :D
Muszę się pochwalić, bo nie wytrzymam :oops:
Chodzimy na tresurę i moja księżniczka na dtugich zajęciach była najlepsza w wykonywaniu poleceń. W szczególności najlepiej jej wychodziło warowanie - warujący husky? hmm - myślałam, że to nie możliwe :lol: KOCHANA DZIEWCZYNKA

We wrześniu czeka nas pierwsza wystawa (ze względu na jej problemy zdrowotne). Ciekawe jak nam pójdzie?

Startujemy w klasie młodzieży :)
(dodam, że we wrześniu w Chorzowie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']:lol:

Uwielbiamy naszą dziewczynkę ponad wszystko :D
Muszę się pochwalić, bo nie wytrzymam :oops:
Chodzimy na tresurę i moja księżniczka na dtugich zajęciach była najlepsza w wykonywaniu poleceń. W szczególności najlepiej jej wychodziło warowanie - warujący husky? hmm - myślałam, że to nie możliwe :lol: KOCHANA DZIEWCZYNKA

We wrześniu czeka nas pierwsza wystawa (ze względu na jej problemy zdrowotne). Ciekawe jak nam pójdzie?

Startujemy w klasie młodzieży :)
(dodam, że we wrześniu w Chorzowie)[/quote]
no to gratulacje :) bedziesz z nią we Wrocławiu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']A kiedy jest Wrocław ? ( i do kiedy są zgłoszenia? )[/quote]

Wroclaw jest 24-25 wrzesien, a zgloszenia hmmm....oficjalnie chyba byly do 12 sierpnia, ale moja znajoma jeszcze dzis wieczorem(16.08 ) wysylala internetowy formularz zgloszeniowy, wiec jakbys sie pospieszyla to moze jeszcze zdazysz :roll:

Ooops!Chyba zchodzimy z tematu :scramble: :stop:

Link to comment
Share on other sites

to moze mi napiszcie w jakiej kolejnosci fundujecie psom te zabiegi.
najpier to kąpiel a pózniej?

z tymi szamponami itp to ja muszę uwazac.
mam alergiczkę :(


i sama nie wiem.

czy kazdej rasie przydaje się " pomoc" nablyszczaczy pianek itp?

rozumiem yorki itp.
dla azjacie tez to się przyda?

Link to comment
Share on other sites

[quote]to moze mi napiszcie w jakiej kolejnosci fundujecie psom te zabiegi.
najpier to kąpiel a pózniej?

z tymi szamponami itp to ja muszę uwazac.
mam alergiczkę


i sama nie wiem.

czy kazdej rasie przydaje się " pomoc" nablyszczaczy pianek itp?

rozumiem yorki itp.
dla azjacie tez to się przyda?[/quote]
Najważniejsza jest kąpiel. Ja na początku kąpałam w szamponach z hery ale zmieniłam na Ring 5 i jestem zdecydowanie bardziej zadowolona, z hery mam ten waniliowy lakier i jakieś pudry w sprayu i nabłyszczacze ale tak na prawdę tylko z lakieru jestem zadowolona. Puder też chyba najlepszy z ring 5 bardzo dobrze się trzyma dodatkowo można lekko posmarować białe miejsca nivejką żeby jeszcze lepiej się trzymał. Może też być jakiś zwykły np johnson baby jeśli nie chcesz wydać fortuny na same kosmetyki. Jeśli chodzi o alergię to są teraz kosmetyki hipoalergiczne więc teoretycznie nie powinno się po nich nic dziać najlepiej wyprubować wszystko wcześniej a nie przed samą wystawą. Jeśli chodzi o to czy w każdej rasie potrzebne są nabłyszczacze to nie koniecznie. Przede wszystkim najważniejsze aby pies był czysty i dobrze wyczesany a wszystkie dodatkowe upiększacze są już wolą samego wystawcy ja akurat lubię się bawić w takie rzeczy ale nie wszystkie psy dobrze to znoszą więc jeśli pies tego nie lubi to lepiej nie pryskać go niczym przed wejściem na ring bo można go tylko zdenerwować.

Link to comment
Share on other sites

Izam są kosmetyki dla psów alergików, np. BEAPHAR Dog Shampoo - Hypoalergiczny szampon pielęgnacyjny.

A w jakiej kolejności - no zaczynamy od kąpieli, później balsam, suszenie.
Później nakładamy preparat dodający błysku sierści, ewentualnie lakier (w miejsca gdzie sierść jest oklapła) tapirujemy, wyczesujemy, itd.
Można jeszcze dopudrować psiaka w miejscach gdzie się zabrudził przed wystawą (na łapkach) :)

Natomiast co się tyczy na czym są wystawiane - jedne rasy na ringówkach, inne lepiej się prezentują na łańcuszku.

A ringówka - wydaje mi się, że jest jednej długości :roll: (ale może się mylę)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Izam są kosmetyki dla psów alergików, np. BEAPHAR Dog Shampoo - Hypoalergiczny szampon pielęgnacyjny.

A w jakiej kolejności - no zaczynamy od kąpieli, później balsam, suszenie.
Później nakładamy preparat dodający błysku sierści, ewentualnie lakier (w miejsca gdzie sierść jest oklapła) tapirujemy, wyczesujemy, itd.
Można jeszcze dopudrować psiaka w miejscach gdzie się zabrudził przed wystawą (na łapkach) :) )[/quote]

warto jeszcze kupic szampon suchy- wygląda jak puder, ale jest bardzo prztydatny jak pies sie ubrudzi, usówa zabrudzenia, a nie zakrywa jak puder :)
[quote name='efra-husky']
Natomiast co się tyczy na czym są wystawiane - jedne rasy na ringówkach, inne lepiej się prezentują na łańcuszku.

A ringówka - wydaje mi się, że jest jednej długości :roll: (ale może się mylę)[/quote]

to prawda, łancuszek czy ringówka to juz zalezy od rasy :wink:
a jesli chodzi jeszcze o przygotowanie, (mówie na przykładzie sh, który ma białe częsci) to warto miec tez taki krem (nie wiem jak to sie nazywa) który się nakłada na łapy, działa jak podkład pod puder, dzięki czemu się puder lepiej trzyma. najlepsze z All System :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi'][quote]to moze mi napiszcie w jakiej kolejnosci fundujecie psom te zabiegi.
najpier to kąpiel a pózniej?

z tymi szamponami itp to ja muszę uwazac.
mam alergiczkę


i sama nie wiem.

czy kazdej rasie przydaje się " pomoc" nablyszczaczy pianek itp?

rozumiem yorki itp.
dla azjacie tez to się przyda?[/quote]
Najważniejsza jest kąpiel. Ja na początku kąpałam w szamponach z hery ale zmieniłam na Ring 5 i jestem zdecydowanie bardziej zadowolona, z hery mam ten waniliowy lakier i jakieś pudry w sprayu i nabłyszczacze ale tak na prawdę tylko z lakieru jestem zadowolona. Puder też chyba najlepszy z ring 5 bardzo dobrze się trzyma dodatkowo można lekko posmarować białe miejsca nivejką żeby jeszcze lepiej się trzymał. Może też być jakiś zwykły np johnson baby jeśli nie chcesz wydać fortuny na same kosmetyki. Jeśli chodzi o alergię to są teraz kosmetyki hipoalergiczne więc teoretycznie nie powinno się po nich nic dziać najlepiej wyprubować wszystko wcześniej a nie przed samą wystawą. Jeśli chodzi o to czy w każdej rasie potrzebne są nabłyszczacze to nie koniecznie. Przede wszystkim najważniejsze aby pies był czysty i dobrze wyczesany a wszystkie dodatkowe upiększacze są już wolą samego wystawcy ja akurat lubię się bawić w takie rzeczy ale nie wszystkie psy dobrze to znoszą więc jeśli pies tego nie lubi to lepiej nie pryskać go niczym przed wejściem na ring bo można go tylko zdenerwować.[/quote]
Malwina gdzie kupiłas ten puder z ring v???? Ja mam tylko pianke z ring V nadajaca objetosc włosowi :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam na jakiejś wystawie ale widziałam też na karusku [url]www.karusek.com.pl/index.php?page=3[/url]
Ostatnio jak pracowałam na targach zoo to kupiłam jeszcze puder hatchwells chalk powder i to za 30 zł tylko a efekt jest identyczny :) Musisz się na wystawach rozejżeć tam na pewno znajdziesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']O a pianki nie mam ty używasz jej po kąpieli czy już na samej wystawie? I czy na prawdę daje jakiś efekt i ile za nią zapłaciłaś?[/quote]
Hmm jesli chodzi o pianke z Ring V, to najlepiej uzyc jej po kapieli gdy pies jest jusz troche suchy, następnie położyc na nim pianke, i wysyszyc jeszcze raz. to da najlepszy efekt :wink: a na wystawie owszem można także zrobic psa ta pianką, jesli wystawa jest na dworze i pies zdarzy wyschnac, lub jesli masz suszarke na wystawie :) a pianka nie jest tania, kupiłam ja w hurtowni, za 45 złotych :roll:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

e to jeszcze nie tak najdrożej bo z ring 5 to są jedne z najdroższych chyba kosmetyków. Narazie to jest mi chyba nie potrzebna bo Lavia ma bardzo dużu futra była najbardziej puchata w miocie :lol: Ale to jest dobre chyba po lnieniu jak jeszcze sierść dobrze nie zdąży odrosnąć :roll: to się dokładnie nazywa bo na karusku nie mogę znaleźć. A i jeszcze co do suszenia to ja suszarą nie suszę bo Lavia się nie da to jej nie chcę męczyć na siłę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Izam są kosmetyki dla psów alergików, np. BEAPHAR Dog Shampoo - Hypoalergiczny szampon pielęgnacyjny.

A w jakiej kolejności - no zaczynamy od kąpieli, później balsam, suszenie.
Później nakładamy preparat dodający błysku sierści, ewentualnie lakier (w miejsca gdzie sierść jest oklapła) tapirujemy, wyczesujemy, itd.
Można jeszcze dopudrować psiaka w miejscach gdzie się zabrudził przed wystawą (na łapkach) :)

Natomiast co się tyczy na czym są wystawiane - jedne rasy na ringówkach, inne lepiej się prezentują na łańcuszku.

A ringówka - wydaje mi się, że jest jednej długości :roll: (ale może się mylę)[/quote]
efra a ile płacisz za przesyłke jak zamawiasz kosmetyki z Hery?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izam']aha no jeszcze jedno.
moze ktoś zna jakis sklep, hurtownie zoo gdzie jest ogromny wybór ringówek, kosmetyków itp.

w miastach Płock, Warszawa(i okolice) lub Ciechanów[/quote]
to już najlepiej Warszawiaków się pytac :wink: albo poszukaj w internecie
na wystawach miedzynarodowych możesz kupic, równiez szeroki wybór

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwa&Landi']e to jeszcze nie tak najdrożej bo z ring 5 to są jedne z najdroższych chyba kosmetyków. Narazie to jest mi chyba nie potrzebna bo Lavia ma bardzo dużu futra była najbardziej puchata w miocie :lol: Ale to jest dobre chyba po lnieniu jak jeszcze sierść dobrze nie zdąży odrosnąć :roll: to się dokładnie nazywa bo na karusku nie mogę znaleźć. A i jeszcze co do suszenia to ja suszarą nie suszę bo Lavia się nie da to jej nie chcę męczyć na siłę[/quote]
znalazłam puder z Ringa [url]http://www.karusek.com.pl/index.php?page=3[/url]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...