Jump to content
Dogomania

Tytuły ?


Sali6

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izam']mi chodziło o te azjaty:)

Savannah mozesz cos napisac o tych kosmetykach?

to są same szampony czy coś jeszcze?[/quote]
hmm jesli chodzi o kosmetyki, szampon - to podstawa :wink: polecam bardzo drogie, ale super szampony z ALL System.
Ja używam jeszcze pianki z Ring V ( cena 45 zł :-? ), ale uważam też że ludzka pianka nadajaca objetosc tez moze byc.
OBOWIĄZKOWO przydałoby sie psa wysuszyc suszarka, nawet taka słabą ludzka :) , na wystawie, można kupic nabłyszczacz- siersc sie fajnie błyszczy, puder (tylko razy gdzie trzeba wybielic pewne miejsca :) )
jak masz jeszcze jakies pytania - wal śmiało :lol: :wink:
pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Savannah dla mnie wszystkie twoje psiaki to cudeńka :lol:

Uwielbiam husky i wszytko dla tej rasy bym oddała :D

Na pewno się jeszcze skontaktujemy w sprawie towarzystwa dla mojej maleńkiej :wink:[/quote]
Nie ma sprawy :wink: i wielkie dzięki za bardzo miły wpis do księgi gosci :buzi: co prawda stronka nie była dawno uaktualniana ale cos tam jest :wink: przede wszystkim doszly nowe tytuły w dziele reproduktor :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Ja na przykład używam szamponu z Laboratories Hery - Essentiel Proteine (boski zapach :lol: )
Odżywki - Caresse Brillance
i nabłyszczacz - Laque Vanille Fix

Drogie kosmetyki, ale na prawdę warte tych pieniędzy.

Wiem co mówię, bo wcześniej używałam innych a potych z Laboratories Hery widzę różnicę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Ja na przykład używam szamponu z Laboratories Hery - Essentiel Proteine (boski zapach :lol: )
Odżywki - Caresse Brillance
i nabłyszczacz - Laque Vanille Fix

Drogie kosmetyki, ale na prawdę warte tych pieniędzy.

Wiem co mówię, bo wcześniej używałam innych a potych z Laboratories Hery widzę różnicę :D[/quote]
ja używam pudru z Hery :) a ten nabłyszczacz to nie moge dostac Vaniliowego z Hery :-? ja mam Olej Norczy, super nabłyszcza siersc
pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...