Jump to content
Dogomania

Basecik


Usul

Recommended Posts

[quote name='kasiulka']a można stosowac przysmaczki?? i na jakich smyczach najlepiej wystawiac basseta? wiem, ze to dość naiwne pytania ale "mam stracha"[/quote]
Nie ma sie czego bać - trening czyni mistrza :)
Rzeczywiście najlepiej wystawiać na ringówce, ale tak naprawdę niewiele bassetów jest tak wystawianych. Na ogół jest to obroża łańcuszkowa i jakaś cieńsza smycz (byle nie kolczatka:shake: :crazyeye: ).

Link to comment
Share on other sites

ringówka mi nie grozi - wybiorę więc jakąś elegancką smyczkę i obrózkę...stracha mam wielkiego - to moja druga wystawa i to po pięcioletniej przerwie - suni pierwsza więc na sukcesy się nie nastawiam - chcę, zeby suńka miała obycie ringowe i nie strasowała się a to juz dla mnie bedzie sukces..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiulka']... na sukcesy się nie nastawiam - chcę, zeby suńka miała obycie ringowe i nie strasowała się a to juz dla mnie bedzie sukces..[/quote]
I jeśli z takim nastawieniem do tego podejdziesz - to wszystko będzie dobrze. Najgorzej jak nastawisz sie na sukcesy i jestes zdenerwowana - to pies w jakiś sposób przejmie Twoje napięcie i Twój stres - i wtedy na ogół wychodzi kicha. Podejdź do tego na luzie, a będzie OK.
A na którą wystawę sie wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

No to super, wystawy w Sączu sa kameralne i w pięknej okolicy, w parku, więc będziecie miały świetne warunki na start

nie ma się co przejmować byleby sunia pozwoliła pokazać ząbki i podotykać się sędziemu a to raczej bassety potrafią ;)

a potem to już sama radość

i z takim nastawieniem trzeba jechać :happy1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiulka']boję sie ze to "macanie" skończy się wywaleniem się suńki do góry kołami i wystawieniem brzuszka do pieszczenia ... ehh duzo pracy przed nami
dzięki za podpowiedzi, mam nadzieje ze będzie...no chociaz ok[/quote]
Jeżeli suńka jest w klasie młodzieży, to takie zachowanie nie będzie wcale takie dziwne - takie rzeczy sie zdarzają - zwłaszcza u młodych (jak również zabawa z konkurencją w berka np.:lol: ). Świadczy to o dobrym charakterze - a nie np. nadmiernej strachliwości. A kto tam sędziuje?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Z Allegro [COLOR=SeaGreen][B][cenzura][/B][/COLOR]

SPRZEDAM PSA ORAZ SUCZKĘ.

RASA - BASSET HOUND.

TOFFI SAMIEC:
- BEZ RODOWODU, PO RODOWODOWYCH RODZICACH
- UMASZCZENIE TRICOLOR
- URODZONY 24.11.2005
- WSZYSTKIE SZCZEPIENIA
- WYPRAWKA (KARMA, BUDA DLA PSA, ZABAWKI)

DOLLY SUCZKA:
- TATUAŻ W UCHU, BEZ DOKUMENTÓW
- URODZONA 18.07.2006
- WSZYSTKIE SZCZEPIENIA
- WYPRAWKA (KARMA, BUDA DLA PSA, ZABAWKI)

SPRZEDAM PARKĘ. TYLKO DO DOMU Z OGRODEM. PSY SĄ PRZYZWYCZAJONE DO SPANIA W BUDACH, W OGRODZIE. PRZYZWYCZAJONE SĄ TAKŻE DO 2-ch OKOŁO GODZINNYCH SPACERÓW DZIENNIE. PROSZĘ BRAĆ TO POD UWAGĘ.
PRZYZWYCZAJONE DO SMYCZY, CHOĆ NA SPACERY ZAZWYCZAJ WYCHODZĄ BEZ NIEJ.

TYLKO W DOBRE I ODPOWIEDZIALNE RĘCE!!!
ZASTRZEGAM SOBIE WYBÓR NOWYCH WŁAŚCICELI. ZATEM PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED ZAKUPEM. TELEFON KONTAKTOWY [B][COLOR=SeaGreen][cenzura][/COLOR][/B]
ODBIÓR WYŁĄCZNIE OSOBISTY !!!

JEŻELI OSOBA ZAINTERESOWANA POSIADA DWIE BUDY - CENA DO NEGOCJACJI.


PIESKI NIE POCHODZĄ Z HODOWLI. SĄ WYSTERYLIZOWANE. MAM MOŻLIWOŚĆ TRANSPORTU PSÓW. NIE MAM MOŻLIWOŚCI TRANSPORTU ANI JEDNEJ BUDY, NALEŻY JE ODEBRAĆ WŁASNYM TRANSPORTEM (LUB KURIEREM).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...