Jump to content
Dogomania

opłacanie wystaw zagranicznych


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='sh_maniak']a jak przelewacie korony czeskie?[/quote]
Organizatorzy z zasady podają ceny również w Euro. A jeżeli nie - po prostu kupuję walutę danego kraju, wpłacam na specjalne subkonto w tej walucie (tzn. konto jednorazowe, ja je tak nazywam, bo potem je likwiduję) i daję polecenie przelewu.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']65 zł mnie wyniósł przelew za Trencin :-? własnie w PKO :-?

A myslicie, ze poczta przyjmie korony :roll: , bo do Brna nie podaja jak narazie innej waluty, a terminy wpałat juz bliskie :roll:[/quote]

jak wyslesz w PKO eurotransferem korony do czech to zaplacisz 45 zl

poczta przyjmuje zlotowki i przelicza je na euro a wyplaca w walucie kraju do ktorego wysylasz wiec oni dstana w koronach - tylko musisz sobie przeliczyc po ich kursie - troche to skomplikowane

Link to comment
Share on other sites

w tym pko co był robiony przelew na Trencin, powiedziała ze cena podskoczyła i cos tam mieszała z tym eurotransferem, a to nie ja robiłam, wiec jest jak jest.

A z koronami rozumiem, musze zobaczyc ile stoi euro w koronach, przerzucic to na pln i wysłać :lol:

Ale to Brno nie róznicuje cien, czy jeszcze nie ma dla zagranicznych wystawców :roll: , bo terminy takie bliskie a na ich www zero zmian :-?

Link to comment
Share on other sites

Brno 11-12.02.06

kosztuje (ulotka jaką mi przysłali):
[b]CACIB[/b]
za 1 psa 40 EUR (1.termin) , 46 EUR (2 termin)
nastepny 30 i 36

[b]INTERRA SHOW[/b]
za 1 psa 30 EUR i 40 EUR
nastepny 25 i 30

[b]klubowa[/b]
za 1 psa 25 EUR
następny 20

Uważam,że lepiej wpłacić w euro. W zeszłym roku roku zapłaciłam w koronach a na wystawie kazali mi dopłacić bo coś sie im nie zgadzało.
W Mlada Boleslaw płaciłam na wystawie. Koszt 2 terminu i tak był niższy niż kwota jaką pobrał nasz bank za przelew.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...