Jump to content
Dogomania

opłacanie wystaw zagranicznych


Elitesse

Recommended Posts

[b]MateuszCCS[/b] jeszcze chcialam sie upewnic co do tego Eurotransferu - 45 pln zawiera rowniez koszty posrednikow? Placisz tyle przy opcji, ze wszystkie koszty operacyjne bierzesz na siebie?

I jeszcze jedno - czy od razu mozesz dostac od banku potwierdzenie przelewu (mam na mysli dokument, ktory mozna skserowac, wsadzic do koperty ze zgloszeniem i wyslac organizatorom)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zeliika'][b]MateuszCCS[/b] jeszcze chcialam sie upewnic co do tego Eurotransferu - 45 pln zawiera rowniez koszty posrednikow? Placisz tyle przy opcji, ze wszystkie koszty operacyjne bierzesz na siebie?

I jeszcze jedno - czy od razu mozesz dostac od banku potwierdzenie przelewu (mam na mysli dokument, ktory mozna skserowac, wsadzic do koperty ze zgloszeniem i wyslac organizatorom)?[/quote]

Tak. Oplata jest zryczaltowana i nie intersuje Cie jak i ktoredy jest to przesylane. Odbiorac tez nie zostanie obciazony dodatkowymi oplatami, a nawet jest to chyba zaznaczone na zleceniu (nie pamietam, robilem ostatni przelew 3mce temu, byc moze bede robil kolejny w poniedzialek - to dokladnie opisze co i jak) Co do potwierdzenia, to panie z banku robily wielkie oczy, ale dostawalem zawsze kopie zlecenia ostemplowana bankowymi pieczatkami :roll: Byc moze jest specjalny druk potwierdzenia, ale to moze bardzo zalezec od oddzialu banku. Ale podejrzewam, ze nawet to co ja dostawalem w 100% wystarczy :wink:

Pozdrawiam,
Mateusz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']
Wiem co masz na mysli z tym potwierdzeniem - zalezy to od dobrej woli urzedniczki, to samo przerabiam teraz :)
[/quote]

Hehe ;) Dobra wola to w moim przypadku byla :roll: Tylko chyba wiedzy zabraklo :evilbat: :wink:

Mam nadzieje, ze troszke pomoglem ;)

P.S.
W przypadku platnosci "na osobe", a nie na konto - polecam [url]http://www.westernunion.com[/url] - pieniadze po 10ciu minutach do odbioru w dowolnym miejscu na swiecie - niestety zarowno nadawca jak i odbiorca musi pofatygowac sie do oddzialu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Zeliika'][b]Mateusz[/b] dziekuje bardzo.

Wiem co masz na mysli z tym potwierdzeniem - zalezy to od dobrej woli urzedniczki, to samo przerabiam teraz :)

Nastepnym razem robie Eurotransfer.[/quote]

potwierdzam ze eurotransfer jest super !!! wczoraj tak placilam :)) no ale nie do wzytkich krajow mozna :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Zeliika, ja nie wiem o co chodzi z tym Millenium, ale ja płaciłam za wyst w Rostocku i prowizji całkowitej pobrali 20 zł.. Podobno to zalezy od formatu w jakim jest numer konta.[/quote]

20 zl to jest prowizja banku. musialas (badz pracownik banku) zaznaczyc opcje, ze nie pokrywasz kosztow posrednikow (kazdy przlew euro za granice idzie przez bank posredniczacy), wtedy koszty posrednika sa pokrywane z kwoty przelewu. zauwaz, ze wiekszosc organizatorow zagranicznych zaznacza, ze wystawca musi pokryc wszystkie koszty bankowe.
Ja placac za wystawy na Litwie nie biore na siebie kosztow posrednikow, tez place 20 pln i jakos sie tego nie dopatrzyli. Widocznie w Twoicm przypadku w Rosctocku tez nie.

Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast jeszcze nigdy nie płaciłam przelewem za wystawe chociaż ostatnio o tym myślałam , ale z tego co widzę to niema to sęsu bo płacac w dniu wystawy płaci się około 10 euro więcej (czyli okolo 40 "złociszy" więcej) tyle ile mniej-wiecej za przelew. Mam tu namyśli oczywiście przypadek gdy jedziemy z jednym psiakiem .

Link to comment
Share on other sites

hahaha nie bo od razu bedziesz zlodziejem :lol: :lol: :lol: :lol:
ja sie zapytalam jak kolezanka ma za mnie zaplacic , bo placila za siebie i pytanie jak ma zaplacic za mnie...i sie zaczelo!w koncu sie pogubilam czy to ja bylam zlodziejem kart kredytowych , czy tez kolezanka, ktora chciala mi zrobic przysluge, a moze i obydwie? :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...