Jump to content
Dogomania

"Prowet" Siemianowice i Sosnowiec


sota36

Recommended Posts

Witam- poszukuje wiadomosci na temat [color=blue]kliniki "PROWET" w Siemianowicach[/color] i [color=blue]Sosnowcu[/color]. Chodzi mi o [color=blue]psiego dermatologa Pania dr ANNE Kałużę[/color]. Czy ktos z Was ma jakies namiary???? Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Namiary są takie:
Roman Aleksiewicz, Anna Kałuża, Klinika Weterynaryjna,
41-100 Siemianowice Śląskie, ul. H. Wróbla 10A,
tel. 032 228-59-86,
czynna pn-pt 9.00-19.00, sob 9.00-16.00, nd i św. 10.00-12.00
8)

Ale uprzedzam pytanie: żadnych informacji o tej pani nie posiadam ;)

Link to comment
Share on other sites

a ja posiadam :fadein: leczy Bolusia i jest bardzo bardzo fajną Panią Doktor - wykonuje nam wszystkie niezbędne badania, nie leczy w ciemno i powolutku mamy efekty :D więcej jest [url=http://provet.fm.interia.pl/ramki.htm]tu[/url] w Sosnowcu P. Kałuża jest we wtorki i czwartki od 12-do zamknięcia i chyba jeszcze w soboty kilka godzin

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

p.Kałuża to najlepsza wetka z jaką do tej pory, my i nasze psiaki mieliśmy do czynienia. Jest osobą niezmiernie ciepłą, bardzo otwartą i całym sercem oddaną swojej pracy. Posiada ogromną wiedzę i wyraźnie widać, że jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w dziedzinie weterynarii. Zawsze chętnie odpowiada na nurtujące mnie pytania. p.Ania jest bardzo skrupulatną osobą, dlatego zanim podejmie decyzje o przebiegu leczenia robi szczegółowe badania. Zawsze dokładnie tłumaczy jakie badanie wykonuje, dlaczego akurat takie i co oznaczają otrzymane na ich podstawie wyniki.

p.Aniu bardzo dziękujemy za wszysto co Pani dla nas, a przede wszystkim dla naszych psiaków, robi :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a ja posiadam :fadein: leczy Bolusia i jest bardzo bardzo fajną Panią Doktor - wykonuje nam wszystkie niezbędne badania, nie leczy w ciemno i powolutku mamy efekty :D więcej jest [URL="http://provet.fm.interia.pl/ramki.htm"]tu[/URL] w Sosnowcu P. Kałuża jest we wtorki i czwartki od 12-do zamknięcia i chyba jeszcze w soboty kilka godzin[/quote]

ta strona jest już nieaktualna, dlatego podaję link do nowej strony: [URL="http://provet.fm.interia.pl/"]http://provet.fm.interia.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja trafiłam do p. Kałuży w ostatniej chwili, gdy stan Raptus był już bardzo zły. Bardzo dobrze zajeła się psem. Zazwyczaj psa leczy dr. Aleksiewicz.
Ogólnie do Provetu jeździmy od zawsze z poważniejszymi problemami i jestem bardzo zadowolona. Od niedawna otworzyli też lecznicę w Będzinie (przy ZK) i teraz to tam będziemy chodzić na szczepienia, odrobaczanie, itp.

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, ja zapytam sie z innej beczki.
Poszukuje dobrego weta od ptakow (papuga nimfa). Okolice Sosnowca, Katowic, moze tez byc w dalszej odleglosci.
Jesli takowego nie znajde, bede musiala nimfe mojej mamy przywiezc do dr Kruszewicza, a z uwagi na odleglosc jest to ostateczne rozwiaznaie ...

Jesli kogos dobrego znacie, prosze podzielcie sie namiarami :-)

W.

Link to comment
Share on other sites

W ProVecie zwierzetami egzotycznymi (wiec nimfa chyba sie może do nich zaliczać) zajmyje się P. Kloc. W Sosnowcu przyjmuje w poniedziałki, w siemianowicach chyba jest codziennie.
A jak chcesz jakiegoś innego weta, to zapytam sie ciotki, ona niedawno leczyła swoją nimfe gdzieś w Sosnowcu.

Link to comment
Share on other sites

Kati,

Dzieki za odpowiedz. Rzeczywiscie zalezy mi na dobrym wecie ... Nimfa chlopczyk, okazala sie nimfa samiczka znoszaca nagle jaja, co trzeba natychmiast ukrocic hormonami ... Co najwazniejsze jaja nie znosi z zalotow do samca, tylko do mojej mamy :evil_lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

powiedzcie mi prosze czy w sosnowcu to jest tylko taki "punkt przyjec" czy robia rowniez zabiegi , maja lab tam ? do tej pory jezdzilam do siemianowic..ale po co tak daleko jak ma sie weta pod nosem :) powiedzcie mi tylko w ktorym miejscu jest lecznica w sosnowcu ? bo nazwa ulicy niewiele mi mowi :

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Podnoszę temat bo mam pytanie odnośnie tego weterynarza.
Psiak miał zrobione zdjęcie stawów biodrowych, które chciałabym skonsultować z dr Aleksiewiczem. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i może mi powiedzieć, czy np. pan dr z miejsca każe mi zdjęcie powtórzyć bo wychodzi z założenia, że tylko on potrafi zrobić je prawidłowo? ;) Wiem, że niektóre typy tak mają :) a chciałabym wiedzieć na jaki wydatek mniej więcej się nastawić. No i czy faktycznie jest tak dobry ten weterynarz?
A może znacie jakiegoś "psiego ortopedę" w okolicach Katowic. Kogoś sprawdzonego? Wiem, że w Wa-wie jest jakiś dobry specjalista, ale szukam też jakiegoś w okolicy.
Dzięki z góry za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

możliwe że dr Aleksiewicz będzie chciał diagnozować ze swojego zdjęcia, nie wiem jaki jest jeśli chodzi o ortopedię, ale to jego specjalizacja zdaje się, więc na pewno wie co robi - co do tego rtg to jak byłam z moim Bolusiem i rtg klatki wykonanym u Molickiego to dr zrobił swoje zdjęcie i faktycznie nawet ja widziałam różnicę :roll: bo na tym pierwszym nie było widać co dolega psu, a na zdjęciu od Aleksiewicza było widać od razu :shake:

a co do weta w Katowicach to polecam dra n. wet. Aleksandra Gierka - ma gabinet na Ceglanej

ale podkreślam, że nie miałam z żadnym z Nich styczności jeśli chodzi o dysplazję, jedynie u dra Gierka byłam z połamaną sunią ze schronu i zajął się nami bardzo fachowo - nie wiem czy tyle Ci wystarczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, co do zdjęcia samego w sobie, wydaje mi się, że jest dobrze zrobione. Wiem, że jestem laikiem ale porównałam je z wytycznymi z tego linku ( [url]http://www.leerburg.com/hipart.htm[/url] ) i wszystko jest ok. O ile dobrze kojarzę, to dr Aleksiewicz jest radiologiem. Dlatego też podejrzewam, że będzie chciał zrobić zdjęcie osobiście. Nie uśmiecha mi się to. Już nawet nie chodzi o kwestie finansowe, choć takie zdjęcie u niego jest bardzo drogie. Bardziej jednak chodzi mi o to, że robi je w całkowitej narkozie. Ozzy wczoraj dostał głupiego jasia, ewentualny zabieg też oznacza narkozę i jeszcze raz do tego zdjęcia. Trochę tego za dużo.
Trochę mnie wkurza u nas to, że każdy specjalista krytykuje innych z tej samej branży-od murarza po lekarza się z tym spotykam. I nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że często jest to takie krytykowanie dla samego krytykowania.
Wiem, że zdarzają się sytuacje gdzie faktycznie coś jest nie tak... pozostaje mi chyba mieć nadzieję, że dr nie będzie nie potrzebnie psa narażał na niebezpieczeństwo związane z powtórnym zdjęciem RTG.

Co do dr Gierka, wiem, że taki jest :) ale poza tym nic nie wiem. Ktoś pisał, że może być małym zagrożeniem dla dr Aleksiewicza :) I nie wiem, może do Gierka się wybiorę. Muszę pomyślec :)

Dzięki za odpowiedź i czekam na wiecej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Moja znajoma z Chorzowa, ma problem ze znalezionym kotem...
mówiła, że prawdopodobnie ma coś z jelitami, nie chce jeść i poza tym ciągle leży.
Na razie nie ma kasy na leczenie...
Znacie jakiś weterynarzy co za darmo zbadali by jej go, w Chorzowie, albo okolicach np. w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...