Jump to content
Dogomania

~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu


Kostek

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktos moze napisac jakiej mniej wiecej wysokosci sa psiaki? I jeden i drugi.

Spotkalam dzisiaj pewnego Pana jak bylam z Mala. Zachwycil sie i...prawie plakal, bo psa uspil 2,5 tyg temu, ktorego mial 14 lat....mowil ze jeszcze za wczesnie na nowego, ale po chwili przytulania malej ze lzami w oczach powiedzial, ze jakbym miala jakiegos pieska, to zebym mu dala znac. Byl chetny wziac jakiegos z Palucha...ale nie do konca spytalam jaki moglby byc...choc sadzac z jego reakcji - pewnie kazdy. Mialby byc stosunkowo maly - najwyzej do kolana. Pan ma zone i 17-letnia corke (wiec nie ma zagrozenia ze male dziecko chapnie).

Weszlam wiec od razu tutaj zeby cos poszukac. I zobaczylam te psiurki. Moja mala jest podobna do tego pieknego rudzileca...Podengo umaszczone jak basek - wiec pomyslalam...moze ten ;).

Ok...chyba ze macie jakiegos innego ktory tez by sie nadal. Na razie nic nie obiecuje...ale pomyslalam, ze warto sie zainteresowac :D

Link to comment
Share on other sites

OK - postaram sie jakos skontaktowac z tym Panem. Mozesz napisac mi ile kosztuje psiak, zeby zabrac go z Palucha? Od razu powiadomie go o kosztach itd. A jak ze zdrowiem psiurka Rudaska? Jak z kontaktami z innymi piesiami itd?

@Kostek...na wszelki wypadek mozesz poszukac tez jakiegos szczeniaczka malego - zeby maly wyrosl. Nie wiem dokladnie jakie oczekiwania ma ten Pan...moze wolic szczeniaczka...totalnego kundelka mial wiec pewnie nawet do rasowego podobny byc nie musi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...