Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sota36']A tak poza tematem Gapci, uroczej zreszta. na dzisiejszy dzien mam motto
"Hi, hi, hi - Alicja dzisiaj malo spi!!!"[/quote] jutro też :evil: 8)[/quote]

a czemu mało jesli mozna spytać??[/quote] o 6 muszę być w pracy :evilbat: / a dziatwa już stoi o tej porze pod przedszkolem :-? / i siedzę do 15 / rano w 5 a po obiedzie w 6 latkach :roll:[/quote]

to podziwiam, podziwiam. A jak wracasz do domku to masz jeszzce siłę aby cokolwiek zrobic??[/quote] no mam w szczególności żeby paluchem włączyć komputer 8) :lol: :lol:
Nie nie jest tak źle tylko to wstawanie i jak nie ma TZta to bardzo wczesne wyprowadzanie Ozzyego , który nie bardzo rozumie dlaczego go z wyra wyciągają w środku nocy :roll:[/quote]

nio ja tez bym nie rozumiała :evil: :evilbat: ja wsatje o 7 i niezbyt mi to wychodzi a co dopiero 6 czy 5 0X 0X
a te 5 i 6 latki to maja tyle energii ze 50 osób zamecza a co dopiero Ciebie jedną :roll: :D[/quote]
:lol: :lol: w końcu kawał baby ze mnie :lol: :lol: :lol:
oj a ja tez lubię pospać :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='sota36']A tak poza tematem Gapci, uroczej zreszta. na dzisiejszy dzien mam motto
"Hi, hi, hi - Alicja dzisiaj malo spi!!!"[/quote] jutro też :evil: 8)[/quote]

a czemu mało jesli mozna spytać??[/quote] o 6 muszę być w pracy :evilbat: / a dziatwa już stoi o tej porze pod przedszkolem :-? / i siedzę do 15 / rano w 5 a po obiedzie w 6 latkach :roll:[/quote]

to podziwiam, podziwiam. A jak wracasz do domku to masz jeszzce siłę aby cokolwiek zrobic??[/quote] no mam w szczególności żeby paluchem włączyć komputer 8) :lol: :lol:
Nie nie jest tak źle tylko to wstawanie i jak nie ma TZta to bardzo wczesne wyprowadzanie Ozzyego , który nie bardzo rozumie dlaczego go z wyra wyciągają w środku nocy :roll:[/quote]

nio ja tez bym nie rozumiała :evil: :evilbat: ja wsatje o 7 i niezbyt mi to wychodzi a co dopiero 6 czy 5 0X 0X
a te 5 i 6 latki to maja tyle energii ze 50 osób zamecza a co dopiero Ciebie jedną :roll: :D[/quote]
:lol: :lol: w końcu kawał baby ze mnie :lol: :lol: :lol:
oj a ja tez lubię pospać :wink:[/quote]

ja jestem pełna podziwu dla Ciebie. Opiekowałam sie przez rok dzieciaczkiem co prawda jak zaczynałam to miała prawie roczek ale i tak po całym dniu miałam dość (iihiiihih a spała duzo w ciągu dnia )
a ile masz dzieciaczków w grupie??

Link to comment
Share on other sites

Domowy utylizator odpadów plastikowych 8)
[img]http://img106.imageshack.us/img106/886/butelka14tb.jpg[/img]
[img]http://img106.imageshack.us/img106/5339/butelka26qz.jpg[/img]

[b]wyginam śmiało ciało..... :wink: [/b]
[img]http://img106.imageshack.us/img106/198/wyginam5aw.jpg[/img]
:wink:

Link to comment
Share on other sites

Sayma w 6 latkach nie jest źle tam jest 18 sztuk , tyle że koleżanka z którą mam grupę jest w szpitalu i mam swoją i jej ,,działkę do obrobienia''
,za to w 5 to dostaję do wiwatu .Tam są 23 sztuki rozwrzeszczanych , rozbieganych i z nadmiarem pomysłów :evil: .Oczy dookoła głowy . :-?
Ale generalnie nie jest źle :wink: w końcu siedzę juz w tym 22lata :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']alu wspóczuje wlaśnie przyjaciólka wrociła po drugim dniu w 6 latkach 25 sztuk i kest ledwo zywa :evilbat:[/quote]
pociesz ją ,że się przyzwyczai 8) , tylko niech za wczasu zacznie zazywać Homeovox taki homeopatyk na głos / do ssania :wink: świetnie pomaga , no i od razu umowy i egzekwowanie tych umów :wink: - to działa w obie strony 8) /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']e ona wróciła p wakacjach tylkoże w ubieglym roku opracowała z połową grupy a teraz z calą a skupić dzieci na angielskim ciezka rzecz ... i paradkosanle z mlodszymi lepiej to wychodzi ...
Mnie sie najlepiej pracowsło o 1-3 :D[/quote] bo te generalnie najlepiej słuchają
A do mnie przychodza ostatnio 4 klasisci których miałam już jako 4 latki , fajna sprawa mieć kontakt z dziećmi przez tak długi czas :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']co prawda to prawda :D a jak Ozzus nie cierpi na samotność ;)[/quote]
myślę ,że nie bardzo mu sie to podoba , ale jeszcze skarg do TOZu nie pisze :wink:
Jakoś tak staramy się układać zeby był sam jak najmniej /np jak ja mam na 6 to TZ idzie na 9 albo 14 , byle tylko mały za długo sam nie siedzial , tylko żeby znów nie było ze mu krzywdę robię :evil: :lol: :lol: :lol: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']Domowy utylizator odpadów plastikowych 8)
[img]http://img106.imageshack.us/img106/886/butelka14tb.jpg[/img]
[img]http://img106.imageshack.us/img106/5339/butelka26qz.jpg[/img]

[b]wyginam śmiało ciało..... :wink: [/b]
[img]http://img106.imageshack.us/img106/198/wyginam5aw.jpg[/img]
:wink:[/quote]

NO tak bardzo ekologiczne niszczenie plastiku... :wink:

WOW ale cialko wygina smiało... 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Patka [/b] Mordulec ubóstwia leżenie na łóżku i wszystko jedno czy sam czy w towarzystwie :wink: :lol: :lol: :lol:
[b]Gabryjela[/b] widać dobra reklama udek skoro są chętni 8) :lol: :lol:
[b]Agga[/b]no wygina ciałko Nasz Król ...Ozzy :wink: :lol: :lol: :lol:
[b]XXL[/b] utylizator bardzo praktyczny :wink: , no i nie mów że nie widziałeś Madagaskaru 8) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']
[b]XXL[/b] utylizator bardzo praktyczny :wink: , no i nie mów że nie widziałeś Madagaskaru 8) :lol: :lol: :lol:[/quote]

hahah jak mozesz mnie poderzewac o taki cieszki czyn jakim jest nie oberzec madagaskar hahah
ozzy przypomina mi troche (krola) alexa hahah :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No nie mogę!!! Znów mnie trzy dni nie było i miałam trzynaście stron do nadrobienia :evil: A fotek jak na lekarstwo :evil: (niektórych mogłam nie zauważyć, bo nie mam lupy :lol: ).

I chyba coś przegapiłam - kim jest śliczna Gapa?[/quote]

Gapa to tylko tu gościnnie bo nie mogę namówić rodziców tego maleństwa aby sie zalogowali no i załozyli topiczek córeczce swojej :roll: :wink: :D
Ala użyczyła nam troszeczku miejsca zeby przedstawic malą ksieżniczkę :D
Ala :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Alicja, jak masz dość pracy, to ja mam dla ciebie świetny pomysł 8) Zabierz Ozzika ze sobą do pracy, a na pewno potem przeczytasz w fakcie, że przedszkolanka chciała wymordować grupę niewinnych niebożątek :lol: :lol: :lol:[/quote]

ja bym sie specjalnie nie zdziwiła, że Alicja ma takie mordercze intencje... czy ty wiesz Maga, jak te niebożątka potrafią dać w kość :evil: Moja sąsiadka posiada takie w liczbie 4 szt. Tak dziś darły ryja przez całe popołudnie, że poczułam że mam dusze seryjnego mordercy... ja bym te bachoreczki :evilbat: i z cebulka przypiekane na wolnym ogniu :evilbat:
a poza tym dobrze się czuje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...