Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Hugo-Kochaś'][quote name='Alicjarydzewska']:angryy: palce stóp .... zadawalaja :razz:[/quote]:lookarou: :lookarou: :lookarou: :lookarou: :wink:[/quote] mnie tez nie zadawalaja!:evil_lol:
niech tu sie wreszcie coś zadzieje... takiego z dreszczykiem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']no padło na fotkę bo u mnie nie ma ptaszków :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Na razie jest jeden :cool3: ptaszek :oops:

[quote name='HankaRupczewska'][B][SIZE=3]Aha . Ukłony dla PANA RYDZEWSKIEGO _ pozostająca z wyrazami szacunku Hanna R-B.[/SIZE][/B][/quote]

Ala jua to bym sie zainteresowala :roll:
Najpierw całuje potem dyga :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Na razie jest jeden :cool3: ptaszek :oops:



Ala jua to bym sie zainteresowala :roll:
Najpierw całuje potem dyga :roll:[/quote]
PIKA a ten Asherowy to sie nie liczy :roll:

Kurcze imć mażonek swego czasu często bywał w grodzie Kraka :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Na razie jest jeden :cool3: ptaszek :oops:



Ala jua to bym sie zainteresowala :roll:
Najpierw całuje potem dyga :roll:[/quote]


[B]No bo mnie spławiono. :angryy: To muszę zachować twarz - i pozostaję w oziębłym SZACUNKU dla Pana Rydzewskiego, który jest moim idolem :cool1: Nie pozwolono mi na wiecej .... :shake: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B]No bo mnie spławiono. :angryy: To muszę zachować twarz - i pozostaję w oziębłym SZACUNKU dla Pana Rydzewskiego, który jest moim idolem :cool1: Nie pozwolono mi na wiecej .... :shake: [/B][/quote]Haniu , może z wyrazami szacunku poczekaj jak wparujemy na krakowski rynek latem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HankaRupczewska'][B]No bo mnie spławiono. :angryy: To muszę zachować twarz - i pozostaję w oziębłym SZACUNKU dla Pana Rydzewskiego, który jest moim idolem :cool1: Nie pozwolono mi na wiecej .... :shake: [/B][/quote] Wyobraziłam sobie minę Hani, która pisze o "oziębłym szacunku" i aż się skuliłam ze śmiechu :D
Jakoś tak zupełnie inny widok - daleki od oziębłości - pojawił mi się przed oczami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Alu, niestety rozczaruję cię. Nie posiadam swojego ptaszka :-( Ale nie ustaję w poszukiwaniach... Chyba nawet na poważnie zacznę się odchudzać :lol:[/quote]

[B]To jak się schudnie to się ma ptaszka? Im więcej się schudnie, tym więcej ptaszków? :megagrin:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...