Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Flaire']Wind, czy Ty już ozdrowiałaś? Aguś, czy Ty będziesz w Warszawie w ten weekend? Tak mi się coś myśli, że przydałaby mi się jakaś (czosnkowa ?)imprezka dla dodania otuchy przed długa podróżą...[/quote]

Juz prawie, ale weekend mam mocno pracujacy. Foce zdjecia na slubie i jak zaczne w sobote, to pewnie skoncze plenerem w niedziele ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Flaire']A do zachraniarki i Ali to mam dużą pretensję :wink: , bo jak ja byłam w Gdańsku, to nad żadne jeziorko mnie nie zabrały! :cry: :cry: :cry:[/quote]

Do zachraniarki???
A zapomniałaś już jak podczas pierwszej wizyty pojechałyśmy całym stadem nad jeziorko prosto z treningu? To było szaleństwo! Ja to mam stale w pamięci ten wysyp naszych psów nad wodą ku zgrozie wypoczywających :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']A zapomniałaś już jak podczas pierwszej wizyty pojechałyśmy całym stadem nad jeziorko prosto z treningu?[/quote]No masz rację, zapomniałam... :oops: I jak teraz sobie o tym pomyślę, to nawet pamiętam, dlaczego zapomniałam... Ale już sobie przypomniałam. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Juz prawie, ale weekend mam mocno pracujacy. Foce zdjecia na slubie i jak zaczne w sobote, to pewnie skoncze plenerem w niedziele ;)[/quote]No to jak skończysz w niedzielę, to dawaj do Flaire, bo się imprezka szykuje z Fragolino i tortem urodzinkowym... :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Wind']Juz prawie, ale weekend mam mocno pracujacy. Foce zdjecia na slubie i jak zaczne w sobote, to pewnie skoncze plenerem w niedziele ;)[/quote]No to jak skończysz w niedzielę, to dawaj do Flaire, bo się imprezka szykuje z Fragolino i tortem urodzinkowym... :D[/quote]

Brzmi mniamusnie :-) Ale musze zapytac, czyje urodziny bedziemy obchodzic? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Brzmi mniamusnie :-) Ale musze zapytac, czyje urodziny bedziemy obchodzic? :roll:[/quote]No, chyba kilka urodzin... :wink: W niedzielę są agi_o. Dzisiaj były nikit1. A jak dobrze poszukać, to pewnie jeszcze kilku solenizantów się znajdzie! :wink: Miniowy piesek niedawno miał urodzinki na przykład, ale chyba nie mam na nich namiarów, a nie wiem, czy przed imprezka będa dogo sprawdzać... No i Viguś INY, oczywiście - INA chyba raczej do Warszawy na imprezkę się nie machnie, :( ale za zdrowie Vigusia możemy wypić i bez niego! :D

Link to comment
Share on other sites

Czesc [b]Dogomaniaki[/b].
[size=6]Ali[/size] superowskie te Twoje fotki. I kto pierwszy byl na brzegu Deryk czy Aga? Tak sobie mysle, ze tez bym pokazala fotki z wystwy w KESCEMECIE, ale jako mlody dogomaniak .nie wiem jak.
Pare slow o wystawie:
Upal byl okropny, :oops: a my 14h katowalismy psy w samochodzie. Dzielnie to przezyly.
:P Wyniki z 1 dnia;
- CZARDASZ z Szumiacych Klonow - CAC res CACIB
- KLIWIA Rodem z Walii - CAC resCACIB
- DEBORA z Kozackich Stepow [b]kl.WETERANOW[/b] - CAC [b]BOB[/b]

:lol: 2 dzien:
- CZARDASZ - CAC CACIB
- KLIWIA - CAC CACIB
- DEBORA - CAC

A ciekawostka jest ,ze wszystkie psy z tytulami otrzymaly kwalifikacje na wystawe CRUFTA. :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Wszystlim Dogomaniakom wyst :D awiajacym w Rybniku i Wroclawiu zyczy sukcesow :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacyyyje za wspaniale wyniki na wystawie w KESCEMECIE.
Zyczymy ogroooomiastych sukcesow wystepujacym w RADOMIU.
Wczoraj Diuna miala "skubanko" czapraka i kuferka, dzisiaj czesc dalsza. Panna Diuna 19 i 20 wrzesnia bedzie obchodzic 2 dniowe swieto. Jakie ? Napiszemy o tym pozniej.
U nas leeeje z nieba ogromie.
Ahoj!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Wind']Brzmi mniamusnie :-) Ale musze zapytac, czyje urodziny bedziemy obchodzic? :roll:[/quote]No, chyba kilka urodzin... :wink: W niedzielę są agi_o. Dzisiaj były nikit1. A jak dobrze poszukać, to pewnie jeszcze kilku solenizantów się znajdzie! :wink: Miniowy piesek niedawno miał urodzinki na przykład, ale chyba nie mam na nich namiarów, a nie wiem, czy przed imprezka będa dogo sprawdzać... No i Viguś INY, oczywiście - INA chyba raczej do Warszawy na imprezkę się nie machnie, :( ale za zdrowie Vigusia możemy wypić i bez niego! :D[/quote]

O rany ... no to okazji co niemiara :-) Skrobnij o ktorej zaczynacie :-) Po sesji jade do Galerii Mokotow wywolac stykowki, wiec bede miala troche wolnego czasu. Jesli wiec moj wolny czas pokryje sie z czasem tej Wielkiej Imprezy to chetnie wpadne :D

Link to comment
Share on other sites

:wink: [b]Ali[/b] przepros Deryla za babola w poprzednim poscie. Jak wypadlo trymowanko. Aga wyszla bez szwanku?
[b]Ela Hryckiewicz[/b] Ten Twoj Czardasz ladnie pnie sie do gory. Mozesz byc dumna z synka Ery, dorosleje w kazdym calu. :klacz:

Moja sunia Kliwia ma dzis urodzinki, ale nawet w nos nie da sie jej ucalowac, bo zjadla gu... :x . Od 2 tygodni podaje Rumen Tabs, zawsze pomagal , ale nie tym razem .Moze ktos zna cos lepszego? .

Czy ktos z dogomaniakow bedzie wystawial w Legionowie?
CZESC WSZYSTKIM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia']Moja sunia Kliwia ma dzis urodzinki[/quote] :BIG: :tort: Wszystkiego naj naj naj dla suni!!!

A co do reszty postu :roll: , to ja zgaduję, że solenizantka tortu od Pańci na urodzinki nie dostała, więc musiała sama sobie frykasów urodzinowych szukać. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kliwia Sto lat Sto lat .... :angel: :angel: :angel: :

Dzieki jestem dumna ze wszystkich dzieci Ery no i z calej naszej rodzinki :klacz: :klacz:
Gratukacje Debora i Kliwia :B-fly: :B-fly:
Malgosiu to jak Czardasz wyglada to chyba tobie zawdzieczam jeszcze raz Dzieki :D :D .
Weselisko bardzo udane,zyczenia przekazane. Mania oczywiscie dusza towarzystwa.
Ali zdjecia urocze Derys z przyjaciolmi przeuroczy.

Link to comment
Share on other sites

[b]Kliwia[/b] ile to juz wiosenek?... :P

Dużo kosteczek,smakołyków, uscisków i buziaczków dla ciebie.... [img]http://img293.imageshack.us/img293/9611/newbirthday4hq.gif[/img] [img]http://img293.imageshack.us/img293/1575/wish9ag.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[b]Dzieki dzieki dzieki wszystkim [/b] w imieniu [b]3 latki[/b] . :lol: :lol: :lol:
Z tym tortem to faktycznie nie zdazylam :oops: :oops: :oops: Wyszlo na to ,ze sama sobie jastem winna :cry: :cry: :cry:

[b]Elu [/b] ale tylko troszeczke bylo mojego udzialu, na cala reszte nie mam wplywu. Jest ladny i bardzo przypomina mi Diamenta, nawet pod wzgledem charakteru. Cala droge do Kescemetu ustawial moje dziewczyny , a one tylko sobie pod nosem ,pyskowaly. No i dobrze, bo ktores musialoby za somochodem biec.
:fadein: Przed nami jeszcze wystawa w Legionowie, to ostatnia w tym sezonie. A co do Mani , to szkoda ze zerwala kontakty ze wszystkimi psiarzami :( :( :(

:lol: [b] [size=6]Wszystkim solenizantom duuuuuzo caluskow[/size][/b] :lol:[size=3][/size]

Link to comment
Share on other sites

[size=6]Aga_O !!![/size]

Z okazji Urodzin wszystkiego, co najlepsze, najpiękniejsze i czego sobie tylko zażyczysz! Oby każdy dzień był piękniejszy od poprzedniego, żeby na Twojej ślicznej buzi nieustannie gościł uśmiech, a oczęta cały czas błyszczały radością !!!

:iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:

Tu specjalny kwiatek dla Ciebie

[img]http://i6.photobucket.com/albums/y219/liviatn/Dog%20fun/1956.jpg[/img]

A tu bukiet ode mnie, od mojego chłopa i od Daisy, z wyrazami szczerej sympatii

[img]http://www.pocztakwiatowa.pl/if2/img/pic/2/0/2/4/24_11049283881.jpg[/img]

A od Deryla gorące lizy prosto w paszczę i wyjątkowe łorcowanko :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtek'][b]Ali[/b], te obroże nie dość, że śmierdzą mogą powodować podrażnienia oczu u psów bawiących się z Derylem. Przerabiałem to z Fu. Po harcach z takim jednym z tą obrożą, przez parę dni oczy miała jak kosmitka. :-?

Super zdjęcia! :D[/quote]

O widzisz - dobrze wiedzieć!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...