Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='zachraniarka'][
Wpakowałam w niego profilaktycznie troszku węgla i doszedł do siebie. No ale noc była niesamowita- w ciągu całych 8 lat bytowania z nim czegoś takiego nie widziałam.. [/quote]

[b]zach[/b] - to wszystko zależy od jakości węgla jaki przykładasz do pieca :P ..... :D :D Przez 8 lat musiałaś palić węglem z przerostem , wtedy można piec zanieczyścić i nie ma ciągu :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy'][b]borsaf[/b] - pisząc o zakurzeniu, miałem na myśli kury, luźno chodzące i prowokujące psy.[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

znowu ekran kompa muszę czyścić nie mówiąc o klawiaturze
Córa mnie zamorduje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][quote name='zachraniarka'][
Wpakowałam w niego profilaktycznie troszku węgla i doszedł do siebie. No ale noc była niesamowita- w ciągu całych 8 lat bytowania z nim czegoś takiego nie widziałam.. [/quote]

[b]zach[/b] - to wszystko zależy od jakości węgla jaki przykładasz do pieca :P ..... :D :D Przez 8 lat musiałaś palić węglem z przerostem , wtedy można piec zanieczyścić i nie ma ciągu :lol: :lol: :wink:[/quote]

Znaczy się powinnam węgiel zmienić :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']
[b]Madzia [/b]Ty startujesz.?[/quote]
:hmmmm: Madzia chyba uprawia konie, skoro jej tak dużo urosło...

[quote name='zach']Znaczy się powinnam węgiel zmienić[/quote]
Może przerzuć się na koks, droższy, ale za to bardziej wydajny. Albo kup piec na miał węglowy- rewelacja 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][b]jborowy[/b] - daj już spokój [b]Wind [/b]z tymi oponami .
Ona przed chwilą do mnie dzwomiła ,czy nie wiem gdzie można konia kupić na podkowach zimowych i z bryczką . Zdecydowanie sprzedaje samochód :lol: :D :D[/quote]

[b]bos,[/b]

A mialo to byc w tajemnicy :evil: :lol:

[b] Madziara,[/b]

Trzymam Cie za slowo! :-) Z pierwszym warszawskim sniegiem po kunia przyjade :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani.
Śniegu nawaliło jak by zima była. Do pracy dojechałem w porzo , drogi raczej przejezdne skoro koledzy Ustronia i kolegówny z Brennej dojechali

Pozdrawiam, trza pracować na opłaty za internet i karmę dla Jazona.
Żona na swoją karmę też już pracuje :D :D :D

dla córy też coś skapnie........... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :lol:
Śniegu rzeczywiście w nocy napadało sporo 8). Niestety jest on bardzo mokry i chyba długo nie poleży :(
[b]bos[/b] Ty dopiero zacząłeś pracę, a ja już skończyłem :roll: :lol: :wink:
Za chwilę jadę zmienić opony na zimowe (ale się wstrzeliłem w opady śniegu :o ) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy'][b]borsaf[/b] - pisząc o zakurzeniu, miałem na myśli kury, luźno chodzące i prowokujące psy.[/quote]
:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
No, to rzeczywiście jest problem :evil:, szczególnie przy takim od-kurzaczu jak moja Gaja (ile ona ma już tych nieszczęsnych kur na swoim "koncie" :roll: :( ) :wink:

Link to comment
Share on other sites

"Ale ten śnieg pada...
nie ma śladu po śladach..."

Niby mokro, ale ładnie jest, Kreska w siódmym niebie, gonienie za śnieżkami jest zdecydowanie ulubioną zabawą mojej suki. A dziś wdziałam rękawice narciarskie i mogłam rzucać i rzucać i rzucać.... 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='swallow'][b]zadziorny[/b] gratulacje dla Ciebie podwójne:
1. za wyhodowanie Diuny
2. za znalezienie jej TAKICH właścicieli[/quote]
Dziękuję bardzo :oops:, ale te drugie gratulacje należą się [b]vigorowi[/b] ponieważ to on znalazł mnie :roll: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Niby mokro, ale ładnie jest, Kreska w siódmym niebie, gonienie za śnieżkami jest zdecydowanie ulubioną zabawą mojej suki. A dziś wdziałam rękawice narciarskie i mogłam rzucać i rzucać i rzucać.... 8)[/quote]
Moje potfory też uwielbiają taką zabawę :lol:, tylko jak one potem siiiiiikają :o :roll: :evil: :wink:

Link to comment
Share on other sites

My mamy śnieżek i wcale się nie cieszymy. Pani Borowa już wyciągnęła z szopki łopaty do odśnieżania.
Na świecie powinien być porządek: śnieg tylko w górach (i to tylko na jednym stoku), nad morzem upał i lekka bryza a wszędzie indziej kliat umiarkowany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...