Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Wind'] Przy okazji przypomniala mi sie dzisiejsza rozmowa z moim TZ-tem.

[B]Ja[/B] rozmarzonym glosem - Kochanie marzy mi sie domek z kawalkiem ogrodka ... bede sobie tam tak siedziec, laptopik na kolankach, martini w lapce ... :loveu:

[B]Marek[/B] niskim basem - ja drogo kupisz ten dom, to co najwyzej wode z kaluzy bedziesz wciagac

:evil_lol: :eviltong: :evil_lol:[/quote]
:roflt: :roflt: :roflt: wiesz jak zaczęłam remont (wiele lat temu póki nie "zeszłam na psy") to mi mamuska powiedziała: "..kto się buduje tego się nie żałuję..." i miała rację ,ale jeszcze chyba gorzej jak masz pasję psy to już przepadasz z kretesem:evil_lol: i zamiast laptopika na kolanach masz psy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3]Wind, córka koziorożec 19.01. Sama pamiętam jak zaczęła wyłazić na ten świat w moje imieniny (wczoraj), ale wytrzymała do 3:15.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3]Co kupiła - pen drive 2 Gb, 2 szare bluzki w Reserved + czarny podkoszulek, szare perełki słodkowodne w Apart. I poszła do kina narkotyzować chłopaka dekoltem. A ja sobie kupiłam wspominkową książkę, bluzeczkę czarną i eleganckie skórzane gadgety u Witchenna.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3]w moje imieniny (wczoraj)[/SIZE][/FONT][/quote]

To my tu dyskutujemy a Ty się nawet nie chwalisz:lol:
[SIZE=4][COLOR=red][B]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ,SPEŁNIENIA MARZEŃ Z OKAZJI IMIENIN !!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Oj, to ja jestem o 10 dni młodszy :cool3: :evil_lol: :eviltong:[/quote]
czyli 23.03 :crazyeye: o to spod znaku Barana:) ,już wiem czemu "Zadziorny"
A Scottieserwis bedzie wcześniej niż ty imprezował:cool3: jest od Ciebie starsza o 16 dni:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi:

Wstałam raniutko, żeby zacisnąć kciukasy za [B]OMM[/B], która zdaje dzisiaj egzamin o 9:00 :thumbs::thumbs::thumbs:

To i kawki zrobię :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: i czarna sypana :morning::morning::morning::morning:
i herbatka :drinka::drinka::drinka::drinka: wpadajcie, częstujcie się, miło mi będzie.[B] Magicnesca[/B] już chyba jest.
A gdzież to się podziewa [B]Welsh Terrierka[/B] :confused::confused: co rano herbatka stygnie.
[B]
zadziorny[/B] to jest nas dwoje, ja też baran, tylko kwietniowy.

Mam pytanko do [B]Wind[/B], może tu zajrzy. Czy w Galerii Mokotów jest sklep Bijou Brigitte :confused:

Miłej soboty Dogomaniacy.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya']
[B][COLOR=blue]zadziorny[/COLOR][/B][COLOR=blue] to jest nas dwoje, ja też baran, tylko kwietniowy.[/COLOR]
[/quote]
Jestem jestem robiłam kawę dla szkociarzy ale tam wszyscy śpią;)
O ja marcowy :multi: jak Zadziorny młodsza od Zadziornego o 2 dni ,a Ty Ibolya jesteś młodsza od Zadziornego??:razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya']

Mam pytanko do [B]Wind[/B], może tu zajrzy. Czy w Galerii Mokotów jest sklep Bijou Brigitte :confused:

[/QUOTE]

Witaj[B] Ibolya[/B],

Jest, jest :-) Mozesz jechac poszalec :cool3:

Dopijam herbatke, wkladam walonki i lece :cool3:

Milego dzionka Dogomaniacy :multi:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca']Jestem jestem robiłam kawę dla szkociarzy ale tam wszyscy śpią;)
O ja marcowy :multi: jak Zadziorny młodsza od Zadziornego o 2 dni ,a Ty Ibolya jesteś młodsza od Zadziornego??:razz: :lol:[/quote]
[COLOR=Blue]Witaj [/COLOR][COLOR=Blue][B]Magicnesca [/B]m[/COLOR][COLOR=Blue]iło będzie w Twoim towarzystwie kawkę wypić [B] :multi:
[/B]Ja młodsza od [B]zadziornego[/B] o 19 dni :evil_lol:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ibolya[/B], dzięki za kawkę :loveu: , biorę i niestety lecę dalej :roll: .


[quote name='zadziorny'][quote name='Ali26762']Ja znowu jak po ogień, ale po prostu MUSZĘ się Wam pochwalić tym, co dostałam dzisiaj od Daisy :multi:

[/quote][B]Ali[/B], no zupełny odlot :crazyeye: :loveu: :multi:. Powiedz jeszcze co na to Derylek (szczególnie na efekty dźwiękowe :eviltong:).[/quote]
[B]Zadziorny[/B], skąd wiedziałeś, że te kapcie mają jakieś efekty dźwiękowe? Masz takie same?? :crazyeye: :crazyeye:


[quote name='Wind'][quote name='zadziorny']A co? Ty może przypadkiem też rybka :cool3: :loveu: :multi:[/quote]no jasne :multi: :multi: :multi:

to jak? jest juz nas dwoje :loveu:[/quote]
No już jest NAS TROJE i ktoś musi się przefarbować na czerwono i wbić sobie trochę ćwieków w twarz. Proponuję [B]zadziornego[/B]. :cool3: :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=blue]Witaj [/COLOR][COLOR=blue][B]Magicnesca [/B]m[/COLOR][COLOR=blue]iło będzie w Twoim towarzystwie kawkę wypić [B]:multi:[/B][/COLOR]
[COLOR=blue]Ja młodsza od [B]zadziornego[/B] o 19 dni :evil_lol:[/COLOR]
[/quote]
Oj widze ze z wiosną zaczną się imprezki jedna za drugą :evil_lol: :cool3: :multi:

Bardzo lubię pić w Twoim towarzystwie kawę ,bo szkociarze na gg się przywitali i polecieli do miasta:scared:

Link to comment
Share on other sites

Ja też tu do Was na herbatkę dzisiaj wpadnę! [B]Ibolya,[/B] spoko, herbatka dla [B]Welsh Terrier[/B] się nie zmarnuje - ja wypiję dwie! :evil_lol:

Nareszcie mogłam się wyspać. Sucze kulturalne niesamowicie, jeszcze śpią! :loveu: Lotka-cieczkowiec leniuszkiem się robi, mam nadzieję, że jej przejdzie razem z cieczką! :-)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, o tej porze poczęstuję się kawką z przyjemnością :)
[quote name='Flaire']Lotka-cieczkowiec leniuszkiem się robi, mam nadzieję, że jej przejdzie razem z cieczką![/QUOTE]
No uważaj... :evil_lol: Kiedyś w lecznicy spotkałam pana z labradorką, bardzo spokojnie czekała w kolejce, wszyscy się zachwycali jaka grzeczna. Pan opowiadał, że z każdą cieczką się zmienia, po pierwszej przestała szaleć, po drugiej zrobiła się spokojna i taka dorosła, własnie czekali na trzecią z ciekawością, jak sunia się zmieni... A ja już żałowałam, że Kreska nie doczekała drugiej cieczki :diabloti:

Sucz obudziła mnie dzisiaj o czwartej, powiedziałam jej "Śpij, nie zawracaj głowy", przemyślała sprawę i pospała do ósmej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']No uważaj... :evil_lol: Kiedyś w lecznicy spotkałam pana z labradorką, bardzo spokojnie czekała w kolejce, wszyscy się zachwycali jaka grzeczna. Pan opowiadał, że z każdą cieczką się zmienia, po pierwszej przestała szaleć, po drugiej zrobiła się spokojna i taka dorosła[/quote]Spoko, tak "źle" to chyba nie będzie - właśnie mnie dziabnęła w nos! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziś;)
A może dziś jest wczoraj?
A może to już jutro? Kto to wie:cool3:

Chyba się upiję, żeby wrócić do normalności.
[B]Ibloya[/B] :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Jesteś nieoceniona, Twoje kciukaski ZAWSZE działają, zdałam:lol:

Tam gdzieś widziałam kociaka pod dystrybutorem z wódencją chyba się do niego podłączę:loveu:

Nie wiem czy dobrze widziałam jakieś cudne kapciochy [B]Ali[/B] dostała? Ciekawe jak długo przeżyją :evil_lol:
A z tymi urodzinami to namieszaliście:crazyeye: nic nie kapuję:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witajcie,ale namieszaliscie z tymi urodzinami:mad:to jakies skomplikowane działania matematyczne.[B]zadziorny[/B] moze uporzadkujesz kolejnosc:roll:bedzie łatwiej.........[/quote]

Rita to tak dla wyższej matematyki ,to moja młodsza córka jest młodsza od Zadziornego o 10 dni a jest starsza od Ibolyi też o 9 dni:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witajcie,ale namieszaliscie z tymi urodzinami:mad:to jakies skomplikowane działania matematyczne.[B]zadziorny[/B] moze uporzadkujesz kolejnosc:roll:bedzie łatwiej.........[/quote]
Jakby co, to ja też jestem kwietniowy baran... A właściwie, baran to jestem okrągły rok, tylko w kwietniu mam urodziny. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magicnesca']Rita to tak dla wyższej matematyki ,to moja młodsza córka jest młodsza od Zadziornego o 10 dni a jest starsza od Ibolyi też o 9 dni:diabloti:[/quote]
To rzeczywiscie łatwizna:wallbash: ale ja chodziłam do klasy o profilu humanistycznym,aby uniknac takich matematycznych zawiłosci:Help_2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...