Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='coztego']I dobrze im tak :evil_lol: [B]Flaire[/B], a zagramaniczni goście przyjechali z psami? :razz: [/quote]Moi - nie, ale ewidentnie inni - i owszem.

Najlepsza sytuacja była taka: stoję sobie i czekam, aż nagle dopada mnie... woń. Co tu dużo gadać, psem cuchnie i to mocno. Patrzę, a z pewnej odległości, poprzedzany zapachem, zbliża się do mnie OGROMNY kennel. Gdy mnie minął (zapach w tym momencie nie do opisania :roll:) miałam okazję zajrzeć do środka - siedział tam bernardyn.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[B]Witajcie !!![/B]

Dziś kolejny piękny słoneczny dzień :loveu: :loveu:
Agnieszka już siedzi w pociągi :loveu: z pycholem uśmiechniętym
Jestem ciekawa jak Cziters zniesie podróż :evil_lol:
[B]Ali[/B] dziś łącza bedą się grzały, Piotrek zaraz podłączy mikrofon
bardzo się ciesze na te spotkanie w Poznaniu, o rany jaka
jestem dziś zmęczona :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Welsh Terrier']Ah, no właśnie już niedługo Poznań. Będę musiała opuścić szkołę w piątek, ale to nic. ;) My wyjeżdzamy okolo 3:30... 5 godzin drogi, eh. I jeszcze 5 godzin spowrotem. Po takiej marnej drodze... Ale cóż, na wystawę przyjeżdzamy, trzeba obejrzeć te welshyki. :D[/quote]


......koniecznie :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Pełne pranie, suszenie i czesanie do dwu godzin w zależności od stopnia splątania. Z wykle mniej więcej raz na miesiąc.[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue].[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
No to, sumując, nie jest żle. Więcej czasu chyba pochłania trymowanie pielęgnacja AT (mnie napewno).

[quote name='Flaire']Żałuję tylko, że przegapiłam okazję przesłania zdjęcia!!! :-)[/quote]
A ja nie przegapiłam i co z tego. Mam biednego, nieobfoconego psa. :-(

[B]Ali[/B], przyjmuję odpowiedzialność za chlebek.

[B]Flaire[/B], pozdrów od nas swoich gości :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Spóźniłaś... Dzisiaj to już fotki w drukarni się drukowały :D[/quote]

A przecież może by [B]swallow[/B] jeszcze jeden kalendarz...... wyprodukowała:eviltong:
to my spóżnialscy się na drugą edycję załapiemy

[SIZE=7][COLOR=Red][B]swallow ....co Ty na to
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']A przecież może by [B]swallow[/B] jeszcze jeden kalendarz...... wyprodukowała:eviltong:
to my spóżnialscy się na drugą edycję załapiemy

[SIZE=7][COLOR=Red][B]swallow ....co Ty na to
[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

No, nie ma to jak pomysły Bos'a. Ja też chętnie bym wzieła udział w II edycji. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle, ze inni tez beda mogli ten kalendarz zobaczyc :cool3: Bardzo jestem go ciekawa, chociaz juz wlasny, scienny na 2007r. juz mam :razz:
Rodzine tez takowym obdarowalam i wszyscy sa szczesliwi. My zrobilismy taki familijny, nie tylko z Majka, ale ogolnie z rodzina ... jest troche grilla, swiatecznego biesiadowania przy kominku, wiosennego poszukiwania pierwszych zoltych forsycji, cichej zadumy nad listopadowm przemijaniem, oraz slonecznego piasku i wzburzonego morza ... Sa tez pierwsze urodziny najmlodszego w Rodzinie i bujanie na fotelu naszej nobliwej seniorki ... :-)

[B]bogula,[/B]

Gratuluje tak grzecznego zwierza! :multi: A juz myslalam, ze znajdziesz pretekst do gruntownego remontu i wymiany mebli :evil_lol:

[B]Ali,[/B]

Za salatke do ktorej dostalam przepisik wezme sie chyba dopiero w nocy. Od rana bylysmy z Majutem na planie i doslownie padamy na pysk :cool1: Okropnie to dlugo trwalo i trafily nam sie jakies paskudne sceny ... No ale mamy to z glowy. Teraz prysznic, chwila odpoczynku i biore sie za sledziki :cool3:

W.

Link to comment
Share on other sites

Czołem ekipa, dawno mnie tu nie było, no ale jak to się popularnie mówi "Nie wiem, nie znam się, Panie ja zarobiony jestem"... dosłownie jakoś czasu na nic nie ma....

Na rozluźnienie wysyłam linka do prezentacji wizualnej możliwośći jednego z najlepszych z najlepszych w swoim dziele.... może to i "kokardwoeic" ale jak jedzie :]

[COLOR=Blue][B][URL="http://www.satyr.pl/html/film/napalony_pies/3805431976412888747/"]>> BESTYJA W AKCJI <<[/URL]

uruchamiać proszę filmik po prawej, na początku najlepiej dać pauzę to się cały wczyta i wtedy odpalić w całej krasie.
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A ja dzisiaj byłam na Okęciu odebrać gości zzagramanicy ;-). I muszę Wam powiedzieć, że Okęcie... spadło na psy! ;-)[/quote]

[B]Flaire [/B]- jak możesz :shake::shake::shake: powiedzieć,że spadło na psy...? :turn-l:To psy spadły na Okęcie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.

[quote name='bos']A przecież może by [B]swallow[/B] jeszcze jeden kalendarz...... wyprodukowała:eviltong:
to my spóżnialscy się na drugą edycję załapiemy

[SIZE=7][COLOR=Red][B]swallow ....co Ty na to
[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]

He-he - pewnie teraz trzeba będzie składać taki kalendarzyk ścienny z wyrywanymi karteczkami na 365 dni z fotami naszych psowatych :lol:. Zdjęć chyba by starczyło na osobny dla AT i WT ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Mam smutną wiadomość dla wszystkich fanów [B]bosa[/B] :placz: :-(. Otóż nie jedzie on jutro na wystawę, ponieważ się.... zakochał :roll: :hmmmm: :eviltong:[/quote]
[B]zadziorny[/B], tak jak Radio Erewań, podaje prawdę tylko trochę inną. Bos się, z pewnoscią, nie zakochał tylko zaziębił. Zakochany to on zawsze jest.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ali....[/B] - jutro będę jechał prawie przez cały nasz piękny kraj, drogami o numeracji trzycyfrowej i całkiem bez numerów, podziwiając uroki jesieni i licząc dziury w drodze.
Jedyna atrakcja to to, że pojadę przez Włoszczową i będę mógł zobaczyć peron w lesie, przy którym zatrzymuje się InterCity.
Mogę po drodze nakupić talerzy (misek) i innych widelców lub łyżek. Spał będę w Poznaniu, więc rano (w piątek) może uda mi się wyprosić w jakimś sklepie trochę starego chleba - o ile to wszystko (z tymi sałatkami) jest jeszcze aktualne.
Będę miał ze sobą "komórę" 605 404 918 to mi zadzwoń lub zasmesuj co i jak. Uważaj na to co piszesz: ja będę miał ręce na kierownicy, Pani Borowa może się pierwsza dorwać do telefonu...... a rękę ma ciężką!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...