Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='coztego'][quote name='bos']A Ty się do Wrocka nie wybierasz........????????
Jest miejsce........ :lol: :roll: :lol: :lol:[/quote]Z Wami?! Samochodem?! Odludną autostradą?! :eek2:
Mamusia by mnie nie puściła :diabloti:
:lol:[/quote]
No, Ty to przynajmniej wiesz czym ryzykujesz :cool3: :evil_lol: :eviltong:, a biedna [B]bogula[/B] dała się złapać na lep jak małe dziecko we mgle :cool3: :razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='zadziorny']Taa :roll:, od tego całowania to będę jak pijany chodził :shake:, a jeszcze mam samochód prowadzić :cool3: :loveu:[/quote]

Ty będziesz prowadził a całowanie zostaw mnie........:eviltong: :eviltong: ;) ;):lol: :lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja chyba tez zaczne jezdzic bez psow :) nie trzeba tego trymowac , kapac suszyc......
BOs mam nadzieje ze zrobisz piekny fotoreportaz z welshy ( jeszcze ciekawszy niz z Chorzowa czy Sopotu)
Ciesze sie ze jutro tyle teriero-dogomaniakow bedzie :multi: Do zobaczyska.
A o ktorej wyjezdzacie ??

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='coztego']Z Wami?! Samochodem?! Odludną autostradą?! :eek2:
[/CENTER]
Mamusia by mnie nie puściła :diabloti:
:lol:[/quote]

My porządne synki som..........no to jak będzie.......plissssss:loveu: :lol: :lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'].........a fe :crazyeye: :eviltong:........nigdy......:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:

Po całusy zgłoszę się osobiście :loveu: :evil_lol: :evil_lol: ;) ;):multi: :multi:[/quote]
[COLOR=Blue]No nie wiem, nie wiem .............. może jednak [B]zadziorny [/B]mógłby ........ w moim imieniu :confused: :buzi: :eek:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Ja chyba tez zaczne jezdzic bez psow :) nie trzeba tego trymowac , kapac suszyc......
BOs mam nadzieje ze zrobisz piekny fotoreportaz z welshy ( jeszcze ciekawszy niz z Chorzowa czy Sopotu)
Ciesze sie ze jutro tyle teriero-dogomaniakow bedzie :multi: Do zobaczyska.
A o ktorej wyjezdzacie ??[/quote]


..........a Ty tysz jedziesz........:eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:;) ;) :loveu: :lol:
Wyściskaj czarnego diobołka i Roxi z kluskami..........masz na razie odpust ze zdjęciami ale jak wrócisz z Wrocka to juz Ci nie odpuszczę..........foty i jeszcze raz foty szczyli
Oczywiscie nie zapomnij od nas wyczochrać Alexa i seniora serdela................oraz [B]bo i Czesia[/B].....:eviltong: :evil_lol: :evil_lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][COLOR=Blue]No nie wiem, nie wiem .............. może jednak [B]zadziorny [/B]mógłby ........ w moim imieniu :confused: :buzi: :eek:[/COLOR][/quote]

.....nawet Twoim.....
.....:eviltong:......to ja dziekuję.......:eviltong: :evil_lol: :lol: :lol: :lol:......nie piszę się.......:shake: :eviltong: :lol: :lol: :evil_lol: ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][quote name='bos'].........a fe :crazyeye: :eviltong:........nigdy......:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :eviltong:

Po całusy zgłoszę się osobiście :loveu: :evil_lol: :evil_lol: ;-) ;-):multi: :multi:[/quote][COLOR=Blue]No nie wiem, nie wiem .............. może jednak [B]zadziorny [/B]mógłby ........ w moim imieniu :confused: :buzi: :eek:[/COLOR][/quote]Czy Ty koniecznie chcesz, żeby [B]bos[/B] w moim nowym autku zaczął torsjować? :eek2: :hmmmm: :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Ja chyba tez zaczne jezdzic bez psow :) nie trzeba tego trymowac , kapac suszyc......
BOs mam nadzieje ze zrobisz piekny fotoreportaz z welshy ( jeszcze ciekawszy niz z Chorzowa czy Sopotu)
Ciesze sie ze jutro tyle teriero-dogomaniakow bedzie :multi: Do zobaczyska.
A o ktorej wyjezdzacie ??[/quote]
[COLOR=Blue]Aale Wam zazdraszczam tego spotkania :popcorn::drink1::beerchug: a nie zapomnijcie tam o moim zdrówku :kciuki::kciuki:
Mam nadzieję, że wszystko nadrobimy w Poznaniu :knajpa:

[B]Nitencja[/B] jest jeszcze jeden wielki plus jeżdżenia bez psów, jak nie wystawiasz, to więcej widzisz :look3::look3::look3:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Bos , Czesia to sobie mozesz jutro sam osobiscie wytarmosic :cool3: - my jutro w okrojonym skladzie czyli czarnuch, tata i ja. kluseczki wymiziam a fotki beda , beda - tylko teraz czasu nie mam/[/quote]

......dobra wytarmosze.....:evil_lol:
....i rozumiem że jesteś zajęta, masz razem z Roxi sceniory pod opieka......:eviltong::evil_lol: :evil_lol: ;) ;)
........współczuję tylko[B] bo.[/B].....że cały ten harmider na niej biednej ....zostanie .:lol: :lol: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Taaak......więc jedziemy kibicować. Pogoda zapowiada się fajna ....i oby tak było:evil_lol: :razz:
[B]zadziorny....... [/B]naparz dobrej kawy :eviltong: ;) :lol: :lol: ;)
A tu faktycznie strasznie ciho.....:roll: :evil_lol:...wszysy chyba pojechali po medale i CWC.......
Tego ......[SIZE=4][COLOR=Red][B].IM ŻYCZYMY....[/B][SIZE=2][COLOR=Black] :multi: :multi: :multi:

[B]bogula[/B] już czeka w górach z pierogami......:crazyeye: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ;) Jak my te pierogi do auta spakujemy........chyba przed wyjazdem trza będzie je zjeść:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: ;) ;) ;) ;)
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego']Szerokiej drogi! :)[/quote]

dziękujemy........ale nie za szerokiej :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol:
......i teraz zrozumiałem że nie jedziesz..................a ja goopi jeszcze się łudziłem......:eviltong: :evil_lol: :evil_lol::lol: :lol:
Pozdrowienia dla Wszystkich równiez od zadziornego, bo nie zajrzy teraz na dogo.
Wczoraj zapomniał umyć Yariska więc czyni to właśnie w tej chwili..:eviltong: ;) ;).........
.......będziemy trochę spóżnieni bo nie leci u niego ciepła woda......:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :cool3: ;) ;) będę musiał mu donieść.
No to biegam...;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Ale tu cisza :cool1:

Pewnie wszyscy do Wrocka pojechali :evil_lol:

Miłej soboty Dogomaniacy :multi:

A ja, oprócz relacji z wystawy, najbardziej czekam na relację [B]boguli[/B] :???::???:

[B]bogula[/B] pisz zaraz po powrocie pliiiizzz :modla::modla::modla:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie rozmawiałam z [B]Ali[/B] i spieszę z wieściami.. Tylko [B]vigorze[/B] tak mnie swoim smutkiem zestresowałeś, że mam nadzieje, że nie poprzekręcam imion psiaków. W razie czego za jakiekolwiek pomyłki przepraszam, ale ja nie welszowa, mam prawo się pomylić :evil_lol:

A więc..

Zacznę od najmłodszego klona.. Debiut Szczęściarza wypadł bardzo ładnie, dostał w.o. i ruszył na BIS Papisiów, gdzie się pięknie wystawiał.

Starszy klon, czyli mój najulubieńszy walijczyk Deryś- wygrał swoją klasę, dostał CWC i złoty medal. Derylu jesteśmy z Ciebie bardzo dumni- ja, Hugusio i Ludwik :multi: :multi: :multi:

NPwR przypadł dla Gillroya, natomiast NSwR i BOBa wzięła Enola z Turzycowych Kniej (dobrze napisałam przez "j"? chyba tak mając w pamięci ostatnie debaty na ten temat :evil_lol: )

Enola ponoć prezentowała się przepięknie (specjalnie zapytałam się o to, bo po tym jak ujrzałam ją na zdjęciach to mam do niej słabość..) czego potwierdzeniem było to, że zgarnęła BOG!
Teraz czeka na jutrzejszego BISa, trza trzymać kciuki za welszową panienkę!

Poza tym wywiedziałam się, że spotkanie dogomaniaków było przesympatyczne i tylko żal mi bardzo, że mnie tam z nimi nie było!

I to wsio co mam do przekazania :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...