Jump to content
Dogomania

sędziowie pijący


Guest ainamjezrdna

Recommended Posts

Guest ainamjezrdna

Myślę,że nadszedł już czas aby porozmawiać o sędziach, którzy nadużywają!
Czy widzieliście jak niektórzy wyglądają o godz. 4 nad ranem, gdy wracają z tzw. kolacji.
Przecież oni na drugi dzień rano psów nie widzą a co dopiero mówić o sędziowaniu, oglądaniu zębów itd.
Kogo uważacie za największegopijaka?
żeby podnieść poprzeczkę podaję, moim zdaniem - sam prezes - robiąc BIS w Lesznie i Szczecinie nie wiedział gdzi jest!:P

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ,dla mnie takie podpuchy ,to nic dobrego ,jak miałeś wątpliwości ,to mogłeś na tych wystawach zawołać organizatorów i zgłosić protest ,a nie teraz robić ranking pijących .
Mam nadzieję ,że nikt po czasie nie będzie robił takich tematów ,które nie dosć że nic nie zmienią ,to jeszcze rozpętają piekło .
Wszystkie wątpliwości ,co do stanu sędziego powinno się załatwiać na wystawie ,a nie po czasie w internecie ,są to zwyczajne plotki ,a nie udowodnione konkrety .
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ainamjezrdna']Myślę,że nadszedł już czas aby porozmawiać o sędziach, którzy nadużywają!
Czy widzieliście jak niektórzy wyglądają o godz. 4 nad ranem, gdy wracają z tzw. kolacji.
Przecież oni na drugi dzień rano psów nie widzą a co dopiero mówić o sędziowaniu, oglądaniu zębów itd.
Kogo uważacie za największegopijaka?
żeby podnieść poprzeczkę podaję, moim zdaniem - sam prezes - robiąc BIS w Lesznie i Szczecinie nie wiedział gdzi jest!:P[/quote]

A komu by się chciało czaić się za winklem o 4.00 rano i oglądać sędziów wracających po imprezie ? :roll: Chyba,że ktoś ma jakieś ....hmm...problemy :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Witam,
dlatego proponuje szybko zamknac ten temat, bo smierdzi pomowieniami i klotniami na forum.
A nie po to chyba sie tu spotykamy.
Co do 4 rano, to mysle, ze ten wie jak wyglada wowczas sedzia, kto z nim przebywa (czyt. pije :wink:)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

z tego co zauważyłam po postach ainamjezrdna , a było ich dokładnie 3 ( :lol: ) to jeden możecie zobaczyc tutaj:) a w dwóch innych pyta sie on o to jak sedziuja sedziowie w gdyni i augustowie.
co to jakas mania (to nie nazwisko sedziego;)) sedziowska?!!? że tylko o sędziach rozprawia :lol: trochę mnie to rozśmieszyło 8)
Pzdr
rozśmieszona Villarica

Link to comment
Share on other sites

To jest złośliwy szyfr ,jak się domyślam .
Mam też takie wrażenie ,że nazwisko i imię celowo napisane ,żeby było wiadomo, o kim ten niby anonim chciał pisać .
Sądzę też ,że nikt normalny nie czai się na wychodzących z kolacji nad ranem ,a takie gadanie jest tylko dowodem chyba zazdrości ,że na tej kolacji nie było się zaproszonym .
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Andrzej Mania jest Prezesem Związku Kynologicznego w Polsce .
Sądzę ,że osoba pisząca takie insynuacje celowo podpisała się imieniem i nazwiskiem Prezesa ,pisząc właśnie o nim ,że jest pijakiem wracającym o 4 rano ze Związkowej kolacji.
SAWA.

Link to comment
Share on other sites

Myslę że ten temat powinien zostać zablokowany bo komuś się po prostu za bardzo nudzi :-? tym bardziej ze załozyciel tematu celowo wybrał nick zeby było wiadomo o kogo chodzi :x Moze sam jest sędzią i przypadkowo o tej 4 rano "orzygał"drugiego i teraz prubuje się mścić :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cynio6']Myslę że ten temat powinien zostać zablokowany bo komuś się po prostu za bardzo nudzi :-? tym bardziej ze załozyciel tematu celowo wybrał nick zeby było wiadomo o kogo chodzi :x Moze sam jest sędzią i przypadkowo o tej 4 rano "orzygał"drugiego i teraz prubuje się mścić :lol: :lol: :lol:[/quote]
no cóż to jes prawdopodobne :x :evil:
niech webmaster jak najszybciej zamknie ten temat i po kłopocie i żenadzie :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...