Jump to content
Dogomania

Owczarek pirenejski


Rauni

Recommended Posts

O, fajnie, że jesteś! :multi:

Pyrki uzależniają, zaczyna się od jednego, a potem myk, Magda ma dwa, ja mam dwa, Robert też ma dwa :cool3:.

Zdjęć pyrków nigdy za wiele, takoż filmików, więc mamy nadzieję, że nam nie będziesz ich skąpić. Kiki wygląda na aniołeczka, taka jaśniutka :loveu: pewnie jeszcze różki pokaże, jak się rozbuja :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote] Kiki wygląda na aniołeczka, taka jaśniutka :loveu: pewnie jeszcze różki pokaże, jak się rozbuja :D[/quote]

Oby,oby, mam nadzieję ,że tak będzie.

A tak wogóle ,to dziękuję za miłe przyjęcie:multi:oczywiście będę starała się na bieżąco wstawiać zdjęcia małej i chwalić się postępami wychowawczymi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładnie moim zdaniem wygląda duet pyrkowo-borderowy :loveu:

[SIZE=1]BC był moim marzeniem od lat - ale w między czasie poznałam pyrki i co mogę powiedzieć - zakochałam się w nich po uszy i z każdym dniem z moją małą szaloną pyrą to się pogarsza, więc nie wiem czy następnym psem nie będzie kolejna pyrania mimo mojej słabości do borderów - zobaczymy :roll:[/SIZE]

Kiki wygląda bardzo zabawnie z tym króciutkim futerkiem :grins:

Moje zwierzątko natomiast wygląda mniej więcej tak:
[IMG]http://i27.tinypic.com/wqyb1h.jpg[/IMG]

[IMG]http://i25.tinypic.com/2n1xe0h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kiki jest u mnie już ponad tydzień,szybko się uczy,jest strasznie całuśna i przymilaska,codziennie chodzimy na spacerki w celach socjalizacji,bo nie da się ukryć ,że braki ma dość duże ,ale na podwórku czuje się już całkiem swobodnie.Obszczekuje wszystko co się rusza,czujna jest jak ważka:cool3: Zaczynamy uczyć się frisbee i powoli łapie bakcyla.

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/191/431caf4d1f22a325med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie laleczka, słodziutka jest :loveu: I cieszę się, że się rozkręca, mam nadzieję, że uda Ci się nadrobić wszelkie braki socjalizacyjne.




...
A pyrków w Polsce niestety znowu jest 10 :-(, śliczna mała Vi Anzy zatruła się trutką na szczury i nie przeżyła :placz:.

Link to comment
Share on other sites

Ojej :-( [']
A ja zajrzałam na ten wątek podlinkować tu pieski w potrzebie o mordkach takich pyrkowatych.
Może ktoś by chciał takie młode ślicznoty:z Łódzkiego schroniska wstawiła je na dogo rita60 oba niewielkie
młoda sunieczka[B]MASKOTKA[/B][B], nr 347/PSI DZIECIAK:-(/

[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/93798402.jpg[/IMG][/B]

[B]BAMBO[/B][B], nr 702/1ROK/


[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/93806225.jpg[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Ja bym się chętnie umówiła kiedyś na jakieś szaleństwa młodego pokolenia Bravy z Kairą.[/quote]
Jak byście się kiedyś umawiali to była bym bardzo wdzięczna, gdybym mogła pójść z Wami bo ja tutaj już prawie wariuję bez pyrka. I'm sooo addicted :shake: ;)
[COLOR=Silver]
Swoją drogą po cichu mogę napomknąć, że czaje się z nadzieją na najbliższy miocik u Lenki - mam nadzieję, że w razie czego będę mogła liczyć na Waszą pomoc, gdyż jestem zielona w kwestii importowania psiaka :roll:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, Anti od samego początku był dobrym wujkiem. Jeśli chodzi o spacerek ja też jestem chętny i więc pozostaje tylko uzgodnienie terminu i miejsca.
Mała rośnie jak cholera, jeszcze chwila a bedzie taka jak Anti a przecież ona ma niecałe 3 miesiace. Mutant jakiś czy co.

Anza&Hacker sprowadzenie pieska to w dzisiejszych czasach żaden problem, psa odbierasz już z paszportem a od Lenki to w ogóle pikuś bo blisko i nie trzeba jeździć gdzieś po europie. Zatem trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ito']to poszalejemy w L-kach:evil_lol: co 2 pyrki w L to nie jeden :razz:[/quote]
Nie no mam nadzieję że nie będę miał psa w M-kach i suki w Largach. Choc przyznam że tata Kairy to mi na dużego wyglądał. Wg tego co powiedziała Lenka to on ma 45 cm no to córeczka powinna mniejsza być od taty przeca. Choć fakt że nogi to Kaira chyba ma dłuższe od Antosia, modelka jakaś czy co.

Link to comment
Share on other sites

Rośnijcie, rośnijcie, będzie mniejsza konkurencja w M-kach:diabloti:. Już czuję wasz oddech na plecach. Widziałam pyrka w L-kach, bardzo ładnie biegał. Nawet moja mała Cudi (37 cm) bez problemu przeskakuje wysokość l-kową, to znaczy pojedynczą w torku to raczej by nie dała rady. Ale sadzę jednak, że nie przerośniecie.

Witam kolejna pyrę. Koniecznie musimy zrobić pyrkowy zjazd, gdzieś w spokojnynm miejscu z duuuuuuuuuuużą łąką do biegania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga'] Koniecznie musimy zrobić pyrkowy zjazd, gdzieś w spokojnynm miejscu z duuuuuuuuuuużą łąką do biegania.[/quote]
Zgadzam się tym bardziej, że gdyby zebrać wszystkie razem to już niezła gromadka się robi. W Warszawie powinno trochę tego być tak mi się wydaje.
Pyrów oczywiście a nie łaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Witam kolejna pyrę. Koniecznie musimy zrobić pyrkowy zjazd, gdzieś w spokojnynm miejscu z duuuuuuuuuuużą łąką do biegania.[/quote]

Witam! Jak najbardziej jestem za :-) A tak z innej beczki,jak wasze pyreczki znoszą jazdę samochodem,bo to moje szczęście to straszny rzygulec jest:-o To mój pierwszy pies ,który aż tak źle znosi jazdę i nie wiem czy to osobnicze takie ,czy może akurat ta rasa ma tak po prostu?!

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, wyrośnie.

Vigo rzygał sporadycznie, Brava regularnie i to niezależnie od tego, czy była na czczo czy nie, ale przeszło jej, jak miała z pół roku mniej więcej.

Co do zjazdu, to ja też jestem jak najbardziej za. Najbardziej mnie zawsze bawi opcja zbiorowej fotki, bo usadzenie paru pyrków nieruchomo w rządku zawsze graniczy z cudem :).

Link to comment
Share on other sites

Anti nie miał z tym nigdy problemu. Nigdy nie puścił mi pawia w samochodzie podobnie Kaira też spoko znosi jazdę samochodem.
Anti natomiast podczas podróży choćby nie wiem jak długiej cały czas jest na napięciu, siedzi i dyszy, Kaira za to idzie w kimę i czasem muszę ją budzić że już zajechaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...