Jump to content
Dogomania

Owczarek pirenejski


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie, może i ona dziesiąta pyra w Polsce, ale za to pierwsza czarna :) Co do bycia czarnym koniem, to serdecznie Wam tego życzymy :lol: Będzie się działo w tych emkach za rok-dwa, oj będzie :crazyeye:.

Dog master, ona też jest długowłosa, face rase ciągle się nie doczekaliśmy w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']napisz coś więcej o wybieraniu z czterech bab, czemu ta, a nie inna? Jak się w ogóle ten miocik prezentuje?[/quote]
Wybrałem najbardziej odważną, skorą do zabawy z piłką i nie reagującą na przeszkadzające inne dźwięki.

Po tygodniu posiadania czarnulki mogę napisać, że Anti bedzie miał niewesoło. Kaira (bo tak została nazwana po domowemu) ma silną osobowość i już go sobie podporządkowuje.
Jest tak samo jak Anti pocieszna do ludzi.
Napewno jest totalną luzarą, albo coś robi albo śpi i nic nie jest w stanie jej obudzić.

[quote name='Rauni']I jak się mała u Was sprawuje?[/quote]

Wygląda to tak:
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=THRKgzP8uVc"]YouTube - DSCF5195[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Ito, widzę, że już Cię pyrowiroza zaczyna łapać... dziwna sprawa, jakoś u nikogo na jednym się nie kończy... :razz:[/QUOTE]

Heh może kiedyś, ale na razie to trzeba prace tak ustawić żeby mieć czas dla tego pierwszego:roll: , niestety jestem kilkanaście godzin dziennie poza domem ,wiec nam musi jeden wystarczyć....chwilowo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Neo&Anti - brawo :loveu:. Teraz dopiero zaczną się jazdy :diabloti:.

[quote name='ito']Heh może kiedyś, ale na razie to trzeba prace tak ustawić żeby mieć czas dla tego pierwszego:roll: , niestety jestem kilkanaście godzin dziennie poza domem ,wiec nam musi jeden wystarczyć....chwilowo:evil_lol:[/quote]
Ja mam tak samo, zawsze bardzo żałowałam i żałuję, że mam zbyt mało czasu... W związku z tym, po wielu latach posiadania zaledwie dwóch psów, od roku mam już trójkę :evil_lol:. Ledwo żyję, bokami robię, po powrocie do domu cały czas poświęcam tylko psom. Nie posprzątam, nie upiorę, nie ugotuję, idę spać o północy, bo oni są tacy absorbujący. Gości nie zapraszam, bo 1/ nie mam czasu na głupoty 2/ moja chałupa nie nadaje się, aby ją ludziom pokazywać. Ale psy chyba szczęśliwe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker']Ten Twój York to nie był może Neo? :roll:[/quote]
Tak. To był Neo.

[quote name='Anza&Hacker']Pyrek jest superowy - jak zawsze i taki właśnie tu spoookoojny :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Kaira w porównaniu z Antim jest zupełnie inna. Ma mocny charakterek, jest o wiele odważniejsza, jest tak samo zwinna, szybka i co tam jeszcze te pyry mają.. ale zdecydowanie nie ma takiego ADHD jakie ma Anti i póki co niech tak zostanie.
Przykładowo jazda samochodem:
Anti non stop na full czuwaniu i w pełnym napięciu bo może akurat za chwilę bedziemy wysiadać a mała natychmiast wali w kimę do tego stopnia że kiedy gdzieś dojeżdzamy to muszę ją budzić bo słychać tylko chrapanie.
Ale spsocić coś w domu to i owszem czemu nie

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=piAuDV3-m2Q"]YouTube - DSCF5184[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wiem tyle, że to KIKINA Farma Stekot i że ma teraz 16 tygodni... i że mieszka u osoby, która ma też bordera.

Mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć więcej wkrótce - tak jak pisałam, dowiedziałam się z forum [URL="http://bergerpyrenees.forums-actifs.com/forum.htm"]pyrhep fanciers[/URL], gdzie nowa właścicielka się zarejestrowała.

Link to comment
Share on other sites

No faktycznie przeczytałem ten wątek i napisane jak byk że osoba o nicku Molka mieszkająca w Polsce drogą kupna zanabyła pyrę i szuka informacji o tej rasie. Trochę mnie to dziwi że szuka na forum anglojęzycznym bo to tak jakby nie wiedziała że mamy już całą dziesiątke naszych własnych pyrów.:evil_lol:
Tak czy inaczej fajnie że jest tego coraz więcej i po cichu liczę na to że ta jedenasta też będzie biegająca. Już sobie wyobrażam listę startową gdzie w Medium pierwsze jedenaście pozycji to pyrki. :multi:
Aha.. jeśli to KIKI to tu są jej foty [URL="http://www.pyrenees.wbs.cz/PO_STENATAPUPPY_.html"]pyrenees > PO ŠTĚŇATA-PUPPY !!![/URL]
Moje negocjacje z Farma Stekot jakoś wybitnie się nie kleiły (chodziło o szczeniaka arlekin lub czarnego) a najbardziej ceny za szczeniaka przerosły moje oczekiwania, dlatego też bardzo chętnie dowiedział bym sie coś więcej od "MOLKI". i zapraszam do naszego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Zostałam "wywołana do odpowiedzi"więc przyszła pora się przedstawić.Od piątku jestem szczęśliwą właścicielką małej pyrki Kikiny z Farmy Stekot.Kiki to moja druga pastereczka,mam już BC ,z którą amatorsko rzucam frisbee.Kiki ma być przede wszystkim przyjacielem,towarzyszem spacerów ,a co dalej to zobaczymy...może frisbee,może posłuszeństwo,a może w końcu agility(z borderką trochę brakło mi motywacji:oops:)Na dzień dzisiejszy musimy uporać się z brakami w socjalizacji i lękami,a dopiero wtedy będzie można podziałać ciś więcej.Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego wąskiego grona ;)

A to moja panieneczka

[IMG]http://psiarze.com/images/1251035710/1_500/53035952.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Z taką psinką na pewno przyjmiemy - super, że się już nie ukrywacie :multi:
[SIZE=1]Szkoda, że nie odezwałaś się wcześniej - przed kupnem psiaka, chętnie byśmy pomogli z wyborem hodowli i wszelkiego rodzaju wątpliwościami dot. rasy itp. - ale co było to było - teraz ważne, że już jest kontakt ;)[/SIZE]

Trzymamy kciuki za socjalizację Kiki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Witaj w gronie piromaniaków. :multi:
Bardzo się ciesze że ( z pomocą Rauni) w końcu trafiłaś tutaj i napewno możesz liczyć na naszą pomoc w razie potrzeby. Śliczna jest ta twoja panieneczka. Nie ukrywam że dla mnie biegający pyrek to szczęśliwy pyrek i fajnie by było gdybyś się zdecydowała na agility.
Ja też miałem wziąć szczeniaka z Farma Stekot ale nie za bardzo się dogadaliśmy więc mam czarną maleńką z Tylenu Moravia.
Pozdrawiam.
Robert
(właściciel parki pyrów)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...